dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 248 z 267
Pokaż wyniki od 4.941 do 4.960 z 5332
  1. #4941
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    KolorowySłoń

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Częstochowa
    Kod pocztowy
    42-200
    Posty
    222

    Domyślnie

    No pytanie czego się chce. Jakaś podpowiedź?

  2. #4942
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomaszs131 Zobacz post
    Fighter nie jestem pewny czy otrzymał Pan ode mnie meila?
    Czy coś już wiadomo w mojej sprawie?
    yeap. jutro zerkne i odpowiem
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  3. #4943

    Domyślnie

    Położony baranek 1,5 mineralny caparol malowanie nie wiem kiedy bo sąsiad zaczyna demolke na działce Moje pytanie czy tynk może stać bez gruntowania i jak długo ?

  4. #4944
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar fighter1983
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    60-167
    Posty
    6.901
    Elewacje - forumowy dostawca i wykonawca Od wielu lat forumowiczom dostarczamy materiały na terenie całej Polski i wykonujemy również docieplenia/elewacje budynków (głównie mazowieckie) 661071502 sprzedaz(at)med-bud.pl med-bud.pl Poznań, Warszawa, Cała Polska

    Domyślnie

    Cytat Napisał kwasniak Zobacz post
    Położony baranek 1,5 mineralny caparol malowanie nie wiem kiedy bo sąsiad zaczyna demolke na działce Moje pytanie czy tynk może stać bez gruntowania i jak długo ?
    moze.
    w teorii do zimy, ale moj znajomy ma np 5 lat juz mineralny nie pomalowany....
    a tak btw dzieki uprzejmosci inwestorki z Pyrzyc wrzucilem nowe zdjecia:
    http://www.facebook.com/media/set/?s...1759920&type=3
    oto jedno z nich:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20150720_114732.jpg
Wyświetleń:	985
Rozmiar:	89,4 KB
ID:	324954
    forumowicze w okolicach 2020 roku praktycznie opuscilem to forum.
    Pomimo braku aktywnosci czesc z Was w sprawach elewacji się odzywa do mnie.

    pisanie PW nie ma sensu - zagladam raz na rok. Jestem na FB a jesli moj platny profil jeszcze dziala (nie odnawiam go) to numer tel znajdziecie wlasnie w nim.

    Dzialam dzialam caly czas w tych moich kochanych elewacjach tylko ze nie tutaj

  5. #4945
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Tomaszs131
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    5.458
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    85

    Domyślnie

    Fighter ponownie proszę o odpowiedź czy coś już wiadomo w sprawie mojej reklamacji?
    Z góry dziekuje za odpowiedź.
    Pow. grzanych podłóg 278m2 w tym piwnica 63m2 OZC 30kwh/m2/rok, 5.9 KW, n50=0,66. Pci GW 10KW on/off, DZ 2×100m, 100% OP, ciepłomierz, reku, OC, GGWC. Kominek bez rozprowadzenia. Chybiony zakup. Zużycie prądu na rzecz CO, CWU i chłodzenie:
    2017r. - 3265 kwh,2018r.-2898 kwh, 2019-2745kwh, 2020r-2540 kwh.Temp. w domu 230​C.
    Piwnicy nie ogrzewam.

  6. #4946

    Domyślnie

    Cytat Napisał CosmoLady Zobacz post
    witam serdecznie, czy znacie firmę która w trybie pilnym podpowie jak zrobić ostatecznie końcową elewację ?
    Idzie już siatka i już czas wiedzieć co się chce
    Ja poprosiłam panią architekt o projekt elewacji. Właśnie się robią tynki i cieszę się, że mam ten projekt. Dzięki temu wiem dokładnie czego chcę, znam każdy detal i nie zwiedzie mnie wyobraźnia (moja własna lub też wykonawcy) na manowce kiczu
    A robiła mi projekt pani znaleziona w internecie, mogę podać namiary na priv.

  7. #4947

    Domyślnie

    Cytat Napisał fighter1983 Zobacz post
    moze.
    w teorii do zimy, ale moj znajomy ma np 5 lat juz mineralny nie pomalowany....
    a tak btw dzieki uprzejmosci inwestorki z Pyrzyc wrzucilem nowe zdjecia:
    http://www.facebook.com/media/set/?s...1759920&type=3
    oto jedno z nich:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20150720_114732.jpg
Wyświetleń:	985
Rozmiar:	89,4 KB
ID:	324954
    przeglądałem tą realizację jak i inne, mam pytanie odnośnie tych paneli imitujących drewno - jest jakaś możliwość by po pomalowaniu nie świeciły się tak w słońcu ? widziałem te i inne i wszystkie się świecą jak słońce na nie świeci

  8. #4948

    Domyślnie

    Witam serdecznieKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_4321 (1).jpg
Wyświetleń:	937
Rozmiar:	95,8 KB
ID:	326658
    Oto moja elewacja- tynk silikonowy Caparol.
    Proszę doradźcie mi czy cokół z kamienia w kolorze jasnych obramówek będzie tu pasował? Jaki kolor kostki granitowej ?
    Te murki to niewypał:/ miały być donice murowane ale planuje ten najdłuższy murek rozwalić-drugiego też bym się chętnie pozbyła ale M mówi że zostanie mi dziura w elewacji, no chyba że obłożyć kamieniem ?
    Co radzicie?

  9. #4949
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Paweł. K

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Rzeszów
    Kod pocztowy
    35-326
    Posty
    5

    Domyślnie

    Witam serdecznie
    mam pytanie czy może ktoś polecić firmę z okolic Rzeszowa - Mielca która wykona elewacje, zamontuje parapety zewnętrzne oraz wykona podbicie w domu jednorodzinnym?? i jakie przybliżone koszty za m2 dotyczą tego typu usługi?

  10. #4950

    Domyślnie

    Cytat Napisał marnon Zobacz post
    przeglądałem tą realizację jak i inne, mam pytanie odnośnie tych paneli imitujących drewno - jest jakaś możliwość by po pomalowaniu nie świeciły się tak w słońcu ? widziałem te i inne i wszystkie się świecą jak słońce na nie świeci
    To co widzisz na tej realizacji to nie panele drewnopodobne tylko płyty HPL.
    Panele drewnopodobne maluje się lakierobejcami, efekt końcowy zależy od wybranej bejcy.
    Na poniższym zdjęciu jest nasza realizacja, która się "nie błyszczy". Materiał jaki dostarczył nam klient do malowania to lazura marki Bondex.
    Mam ogłoszenie w dziale "ogłoszenia drobne"

  11. #4951

    Domyślnie

    Witam wszystkich

    Czy ktoś robił może elewację Caparol Mocca 16 lub Mocca 18? Nie mogę znaleźć żadnych realizacji z tymi kolorami w necie. Na wzorniku ładnie to wygląda, ale jak jest w rzeczywistości ... Jeśli nikt nie miał do czynienia z tymi kolorami, to może doradźcie jak Caparol wygląda na żywo w porównaniu z paletą?

    Za wszelkie odpowiedzi z góry dziękuję. Pozdrawiam!

  12. #4952

    Domyślnie

    Witam
    Jak większość forumowiczów potrzebuję pomocy w doborze koloru elewacji. Dachówkę mamy Brass kolor kasztan, okna orzech. Może ktoś posiada elewację pasującą do mojego dachu i okien. Za wszelkie pomysły i inspiracje będę bardzo wdzięczna.
    Pozdrawiam
    Ewa

  13. #4953
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    fkfk1

    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Skąd
    Tarnobrzeg
    Kod pocztowy
    39-400
    Posty
    33

    Domyślnie

    Witam.
    Śledzę forum od bardzo dawna, jednak dopiero teraz nadszedł czas na jedne z ważniejszych decyzji. Elewacja spędza mi sen z powiek, dlatego też proszę o rady.
    Kolor to na pewno coś z ocieni bieli- bardzo jasnej szarości
    W projekcie domu istnieją drewniane elementy, więc od początku zakładaliśmy, że w takim stylu wykończymy dom. Oczywiście w grę wchodziły drewnopodobne materiały- najpierw Rodeo, potem akrylowe deseczki Greinplast, a teraz tynki Ceresit. Dodatkowo chcieliśmy aby wnęka koło drzwi wejściowych i cokoły były kamienne- podoba mi się szary łupek. Początkowo chciałam elementy drewnopodobne: pas z przodu domu zawierający okna obok garażu (duże i dwa malutkie) i około metra od bocznych drzwi tarasowych, aż do końca tarasu z tyłu. Potem już tylko drewnopodobne tarasy plus cały czas kamienne elementy.
    Dużo czytałam o systemach drewnopodobnych i teraz już nie wiem nic. Czy bawić się w to i czekać do ostatniej chwili, czy się uda i będziemy zadowoleni, czy efekt będzie marny- dodam, że nie ma sprawdzonej ekipy, która potrafi tego typu rzeczy, ani z bliska nie widziałam wszystkich tych systemów na elewacji.
    Po drugie- dom parterowy, dość niski, będziemy podwyższać cokół, więc ściany jako takiej jeszcze o 15cm mniej.
    Po trzecie- koło tarasów przydałoby się coś ciemniejszego albo ogólnie innego, byłoby fajnie....
    Po czwarte- nie wiem nic.

    Bardzo proszę o jakieś wskazówki....

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_3970.jpg
Wyświetleń:	553
Rozmiar:	95,7 KB
ID:	332765
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_3984.jpg
Wyświetleń:	410
Rozmiar:	95,1 KB
ID:	332766
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_3972.jpg
Wyświetleń:	361
Rozmiar:	95,5 KB
ID:	332767

  14. #4954

    Domyślnie

    Cytat Napisał fkfk1 Zobacz post

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_3970.jpg
Wyświetleń:	553
Rozmiar:	95,7 KB
ID:	332765
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_3984.jpg
Wyświetleń:	410
Rozmiar:	95,1 KB
ID:	332766
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_3972.jpg
Wyświetleń:	361
Rozmiar:	95,5 KB
ID:	332767
    ładny domek co to za projekt?
    taka jestem...

  15. #4955
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar מרכבה
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    RBR
    Kod pocztowy
    38-500
    Dzielnica
    Średnie
    Posty
    11.286

    Domyślnie

    A czy pierwsze - nad kolorami - wyglądem..
    nie lepiej zastanowić się nad parametrami cieplnymi ?
    z wyglądu zysków nie będzie.

  16. #4956
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    fkfk1

    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Skąd
    Tarnobrzeg
    Kod pocztowy
    39-400
    Posty
    33

    Domyślnie

    Cytat Napisał מרכבה Zobacz post
    A czy pierwsze - nad kolorami - wyglądem..
    nie lepiej zastanowić się nad parametrami cieplnymi ?
    z wyglądu zysków nie będzie.
    jeśli to do mnie to akurat jeśli chodzi o tynk ceresit czy deseczki akrylowe greinplast- nie mają wpływu na ocieplenie.
    Ocieplamy styropianem 15 cm tak czy siak, a reszta ma wpływ na walory estetyczne.
    Ostatnio edytowane przez fkfk1 ; 03-10-2015 o 18:39

  17. #4957
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    fkfk1

    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Skąd
    Tarnobrzeg
    Kod pocztowy
    39-400
    Posty
    33

    Domyślnie

    Cytat Napisał katawoj Zobacz post
    ładny domek co to za projekt?

    dziękuję. projekt neo strada gl 953 a

    Od zawsze marzyłam o innym- dużym domie piętrowym i widzę, że większość tutaj takich. Tymczasem wyszło tak, że mamy 130m2 kurniczek i zakochałam się w nim Dziś myłam okna i zauważyłam wielki plus- ledwo żyję, a co, gdybym miała jeszcze drugie tyle okien do umycia ?

    BTW- myliśmy okna ponieważ na środkowej szybie w jednym oknie (okna trzyszybowe) zauważyliśmy rysę, złożyliśmy reklamację (firma Polaris). Co się okazało- aż 4 okna mają skazy właśnie na tej środkowej szybie. Jakaś MASAKRA! Jedno okno wyglądało jakby po prostu umazane farbą, a to jakieś plamy w środku. Co oni ludziom wciskają. Czy tego nikt nie kontroluje? Myślicie, że uwzględnią bez problemu reklamację?

  18. #4958

    Domyślnie

    Mam pytanie odnośnie boni:jaką szeroką listwę najczęściej stosuje się na bonie (2.5 cm, 3 cm)?

  19. #4959
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    KolorowySłoń

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Częstochowa
    Kod pocztowy
    42-200
    Posty
    222

    Domyślnie

    "Nie da się jednoznacznie stwierdzić które. U nas sprzedają się głównie 3cm, chociaż pewnie w innym regionie mogą przeważać 2,5cm bądź 2cm. Wszystko zależy od tego jak bardzo mają być wyeksponowane, jak dużo ich będzie oraz co się komu podoba. Co do kolorów z poprzedniego posta to może warto rozważyć złamaną biel i bonie zrobić o 2-3 tony ciemniejsze? W kwestiach kolorystycznych zawsze jest ciężko coś doradzić. Ewentualnie można wpaść do nas zobaczyć kolory "na żywo".

  20. #4960

    Domyślnie

    Proszę o wklejenie zdjęć z realizacji elewacji z boniami o szerokości 2 cm i 3 cm...

Strona 248 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony