dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 42 z 267
Pokaż wyniki od 821 do 840 z 5332
  1. #821

    Domyślnie

    myszkin, poszukam i podam Ci nazwę i numer. Fajne klorki (ciemne) ma atlas

  2. #822

  3. #823

  4. #824

  5. #825

  6. #826
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar dominikams
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    3.415
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    197

    Domyślnie

    Witam i dziękuję za wspaniały watek - podglądam go sobie na deser co jakis czas
    Oto dachówka która bedziemy mieć (Creaton miedziana angoba) i taki właśnie kolorek klinkieru na kominie i na ogrodzeniu (na tym zdjęciu na ogrodzeniu dość dobrze wyszedł, bo na kominie to w ogóle nie widać). Szukałam czegoś w miare kontrastującego (tzn nie w kolorze dachówki), ani nie w brązie zwykłym, jak proponował mój mąż.


  7. #827
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar magi
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    7.224
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    181

    Domyślnie

    Oto mój domek. Właśnie otynkowany. Jeszcze nie wykończony dół ale będzie lada dzień.


    powiększ


    powiększ
    Jeśli nie wiesz co zrobić - uśmiechnij się

    Dziennik
    Skomentujesz?

  8. #828

    Domyślnie

    wrzucę parę fotek

    http://img159.imagevenue.com/img.php...122_315lo.JPG][IMG]http://img159.imagevenue.com/loc315/th_62010_P1010862_122_315lo.JPG

  9. #829

    Domyślnie

    [quote="zgudi"]wrzucę parę fotek


  10. #830

    Domyślnie

    to i ja dodam coś od siebie

    [/quote]


  11. #831

    Domyślnie

    Gdzie się podziała Zuzza? Ona zawsze coś fajnego doradzi!

  12. #832
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Zgudi, popraw pierwszy wpis i daj 'img' zamiast 'url', bo nie dość że nie ma fotki, to rozciągnąłeś stronę

  13. #833
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    magalena

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    347
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    42

    Domyślnie



    Piękny dom - i ma drzwi w kolorze innym niż okna

  14. #834
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Zuzza
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Posty
    1.273
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Zuzza ostatnio była chora i ma depresję

    Ale coś tam wrzucę:








    Pochwalę się, że juz PRAWIE podjęliśmy decyzję co do kolorów elewacji: Jednak będzie śnieżnobiała i do tego biała brama, a stolarka ciemne drewno. wydaje mi się że będzie to wyglądało elegancko.

    Jednak boję się eksperymentować z kremami - nie chcę żółtego domu... A bramę musimy zamowić na dniach... Och jakie to życie jest ciężkie....

  15. #835

    Domyślnie

    Cytat Napisał dominikams
    Witam i dziękuję za wspaniały watek - podglądam go sobie na deser co jakis czas
    Oto dachówka która bedziemy mieć (Creaton miedziana angoba) i taki właśnie kolorek klinkieru na kominie i na ogrodzeniu (na tym zdjęciu na ogrodzeniu dość dobrze wyszedł, bo na kominie to w ogóle nie widać). Szukałam czegoś w miare kontrastującego (tzn nie w kolorze dachówki), ani nie w brązie zwykłym, jak proponował mój mąż.


    To jest mój idealny zestaw!
    Dachówkę już mam podobną (Braas kasztan), okna też (orzech ciemny), nawet klinkier niemal identyczny (Cosmo)

    To domek kogoś z uzytkowników forum?
    Bo chciałabym sie podpytać o kolor i rodzaj tynku zewnetrznego

  16. #836
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Zuzza, na Twoje wyrobione oko , jakie wymiary może mieć 3-kwaterowe okno z tego zdjęcia?



    Bardzo mi się podoba, tylko czy do niego nadają się okiennice?

  17. #837
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Zuzza
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Posty
    1.273
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Słoneczko - moje wyrobione oko ocenia te okno na: 225x120cm czyli trzy skrzydła po 75cm. Ale ręki za to nie dam uciąć

    Co do okiennic to wydaje mi się, że da się je zamontować tylko przy dwu skrzydłach... Ale może się mylę. Takie trzyskrzydłowe okno wydaje się nowoczesne, a okiennice wydają się antynowoczesne

  18. #838

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zuzza
    Słoneczko - moje wyrobione oko ocenia te okno na: 225x120cm czyli trzy skrzydła po 75cm. Ale ręki za to nie dam uciąć

    Co do okiennic to wydaje mi się, że da się je zamontować tylko przy dwu skrzydłach... Ale może się mylę. Takie trzyskrzydłowe okno wydaje się nowoczesne, a okiennice wydają się antynowoczesne
    Wtrącę się Moim zdaniem to okno jest większe - zauważcie że na poddaszu jest okno z drzwiami balkonowymi tej samej szerokości - wg mnie to okno ma szerokość 3x90 lub 3x80 - czyli 270 lub 240cm. Wysokość - myślę że zbliżona do typowej, czyli 150cm. Co do okiennic, jeśli Ci się podobają i pasują do reszty to technicznie są wykonalne - jedno skrzydło okna zamykane jest przez pojedyncze skrzydło okiennicy, a dwa pozostałe skrzydła okna przez okiennicę składaną w połowie długości - widziałem coś takiego kiedyś na targowym stoisku Gebauera (na stronie niestety nie ma, żebym mógł zilustować o co mi chodzi).

    Pozdrawiam
    Brzuzens

  19. #839

    Domyślnie

    Znalazłem

    Zauważcie po prawej stronie - okiennica wykonana jest z dwóch skrzydeł połączonych zawiasami, przy otwieraniu okiennica składana jest na pół i zajmuje mniej miejsca na elewacji.

    Pozdrawiam,
    Brzuzens

  20. #840
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Super! Dziękuję!!!

    Pytam o okna, bo nam zaprojektowano 160x120 i nie jestem przekonana, czy nie będą za niskie, a w pierwszej wersji miały być 180x130.

    I jestem w kropce, które w końcu wybrać.

Strona 42 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony