dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 62 z 267
Pokaż wyniki od 1.221 do 1.240 z 5332
  1. #1221

    Domyślnie

    Mokka masz ciemne okna, takie jak ja planuje. Jaki to kolor i czy masz jakies zdjecia od srodka domu tych okien? Czy one nie zaciemnieja bardzo wnetrz?

  2. #1222

    Domyślnie

    Przez te okna to u nas była prawie sprawa rozwodowa . Mieliśmy już wybrane okna drewniane w tym samym ciemnym kolorze i dużo ciemniejszy tynk. Mój M wyjechał służbowo na ponad miesiąc a ja zostałam sama z budową. Nurtowało mnie to samo pytanie jak to będzie wyglądało od środka. Prawie zrobiłam włam do ludzi u których były takie ciemne okna. We wnętrzu zdominowały wszystko, nic nie było widać tylko ciemne otwory i wtedy przyszedł mi do głowy szalony plan zamiany na plastiki białe od środka. Następnie pojechałam do hurtowni w sprawie koloru elewacji, na wybrany kolor musielibysmy czekać ponad 3 tygodnie a że był już wrzesień i zaczęła psuć sie pogoda to zmieniłam w ostatniej chwili na ten obecny. Nie muszę już pisać co się działo jak wrócił M prawie zawału dostał. Okna myję teraz szlaufem w zimie leżą zaspy do belki i nikt się tym nie przejmuje, zero malowania, do koloru też się przyzwyczaił. Budowałam wtedy bez forum i nie miałam połowy wątpliwości jakie miałabym teraz. W końcu to pierwszy dom na czymś trzeba się nauczyć

  3. #1223

    Domyślnie

    Przez te okna to u nas była prawie sprawa rozwodowa . Mieliśmy już wybrane okna drewniane w tym samym ciemnym kolorze i dużo ciemniejszy tynk. Mój M wyjechał służbowo na ponad miesiąc a ja zostałam sama z budową. Nurtowało mnie to samo pytanie jak to będzie wyglądało od środka. Prawie zrobiłam włam do ludzi u których były takie ciemne okna. We wnętrzu zdominowały wszystko, nic nie było widać tylko ciemne otwory i wtedy przyszedł mi do głowy szalony plan zamiany na plastiki białe od środka. Następnie pojechałam do hurtowni w sprawie koloru elewacji, na wybrany kolor musielibysmy czekać ponad 3 tygodnie a że był już wrzesień i zaczęła psuć sie pogoda to zmieniłam w ostatniej chwili na ten obecny. Nie muszę już pisać co się działo jak wrócił M prawie zawału dostał. Okna myję teraz szlaufem w zimie leżą zaspy do belki i nikt się tym nie przejmuje, zero malowania, do koloru też się przyzwyczaił. Budowałam wtedy bez forum i nie miałam połowy wątpliwości jakie miałabym teraz. W końcu to pierwszy dom na czymś trzeba się nauczyć

  4. #1224

    Domyślnie

    Przez te okna to u nas była prawie sprawa rozwodowa . Mieliśmy już wybrane okna drewniane w tym samym ciemnym kolorze i dużo ciemniejszy tynk. Mój M wyjechał służbowo na ponad miesiąc a ja zostałam sama z budową. Nurtowało mnie to samo pytanie jak to będzie wyglądało od środka. Prawie zrobiłam włam do ludzi u których były takie ciemne okna. We wnętrzu zdominowały wszystko, nic nie było widać tylko ciemne otwory i wtedy przyszedł mi do głowy szalony plan zamiany na plastiki białe od środka. Następnie pojechałam do hurtowni w sprawie koloru elewacji, na wybrany kolor musielibysmy czekać ponad 3 tygodnie a że był już wrzesień i zaczęła psuć sie pogoda to zmieniłam w ostatniej chwili na ten obecny. Nie muszę już pisać co się działo jak wrócił M prawie zawału dostał. Okna myję teraz szlaufem w zimie leżą zaspy do belki i nikt się tym nie przejmuje, zero malowania, do koloru też się przyzwyczaił. Budowałam wtedy bez forum i nie miałam połowy wątpliwości jakie miałabym teraz. W końcu to pierwszy dom na czymś trzeba się nauczyć

  5. #1225

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anisia3
    Muszę szybko wybrac kolor farby elewacyjnej.
    Czy ktoś wie jak wygląda na ścianie domu mandarynka 16 Caparolla? Na próbniku bardzo ładnie, jasna, delikatna, z palety żóltej, ale praiwe biała. Tylko jak to wyjdzie na ścianie?
    Czy ktoś mi pomoże? Dom będzie malowany farbami Caparolla własnie.
    ja mam elewacje z Caparolla ale zabij kolory zna tylko moja zona sa ich trzy jeden elewacja druga pasek front i tyl trzecia obwodki wokol okien i drzwi garazowych. Jestem bardzo zadowolony ale broń boze nie kupuj baranka i nie maluj go bo to porazka.







    w zblizeniu elewacja











    CMyK

  6. #1226

    Domyślnie

    Cytat Napisał mokka
    Przez te okna to u nas była prawie sprawa rozwodowa . Mieliśmy już wybrane okna drewniane w tym samym ciemnym kolorze i dużo ciemniejszy tynk. Mój M wyjechał służbowo na ponad miesiąc a ja zostałam sama z budową. Nurtowało mnie to samo pytanie jak to będzie wyglądało od środka. Prawie zrobiłam włam do ludzi u których były takie ciemne okna. We wnętrzu zdominowały wszystko, nic nie było widać tylko ciemne otwory i wtedy przyszedł mi do głowy szalony plan zamiany na plastiki białe od środka. Następnie pojechałam do hurtowni w sprawie koloru elewacji, na wybrany kolor musielibysmy czekać ponad 3 tygodnie a że był już wrzesień i zaczęła psuć sie pogoda to zmieniłam w ostatniej chwili na ten obecny. Nie muszę już pisać co się działo jak wrócił M prawie zawału dostał. Okna myję teraz szlaufem w zimie leżą zaspy do belki i nikt się tym nie przejmuje, zero malowania, do koloru też się przyzwyczaił. Budowałam wtedy bez forum i nie miałam połowy wątpliwości jakie miałabym teraz. W końcu to pierwszy dom na czymś trzeba się nauczyć
    My celowo dalismy od srodka kolor bialy bo nie chcielismy aby na tle scian kolor okien sie odcinal wedlug nas okna nie przykuwaja tak duzej uwagi przy wejsciu do ppomieszczenia. Juz po wybudowaniu nie zalujemy tej decyzji.
    CMyK

  7. #1227

    Domyślnie

    CMYK tynk juz mamy położony. właśnie baranka z najmniejszym ziarnem jakie było możliwe, czyli 1,5 mm. Wyszło super, bo elewacja prawie gładka, a ja najchetniej na ściany zewnetrzne to dałabym gładź gipsową gdyby to było mozliwe. Teraz właśnie czas na malowanie. Zapytaj żony jaki ten kolor główny u was.
    Mamy chyba takie same płytki na parapetach albo bardzo podobne.

  8. #1228

    Domyślnie

    zapytam ale nie zazdrosze malowania tego tynku farba caparola jest strasznie gesta i ciezko wchodzi w baranek
    CMyK

  9. #1229

  10. #1230

    Domyślnie

    Przez awarię wysłałam kilka razy. Sorki

  11. #1231

  12. #1232

    Domyślnie

    Zblizenia niestety nie mam, bo ogrodzenie jest ponad dwumetrowe. I chociaz z boku jest siatka to obsadzona wielkimi iglakami i tez nie za bardzo cos widac.




  13. #1233
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    A gdzie zginela Zuzza???
    Swietny watek,jakos go dotad omijalam, bo do elewacji mojego domku droga taka jak Ziemi do Slonca, ale w koncu nie wytrzymalam.
    Jak myslicie, czy do tego domku

    bedzie pasowala taka elewacja (znalazlam ja tutaj i ... no ... uwiodla mnie)

    Niekoniecznie z obramowaniami wokol okien. Klinkier tez moge sobie darowac, aczkolwiek ...
    Domek wyszedl troche jak znaczek pocztowy,ale innego nie mam.
    Pozdrawiam wszystkich
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  14. #1234

    Domyślnie

    Braza masz fajny domek właśnie z tym klinkierem nie rezygnuj z niego -kupisz jakis fajny ręcznie formowany i będziesz miała cudo. Kolor jak najbardziej z mojej propozycji- ten dom tez mnie urzekł.Kolor klinkieru na cokole dałabym taki sam jak na ścianie pionowej z wykuszem- no chyba ,że go zastapisz- wykusz cegłą licową -wybór wielki az głowa boli.
    Dla chcącego nic trudnego!

  15. #1235
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Droga Acco5 taka mala poprawka - ja tego domku jeszcze nie mam, aczkolwiek zwariowalam totalnie na jego punkcie i zeby to miala byc ostatnia rzecz jaka w zyciu zrobie to on bedzie moj.
    Bardzo Ci dziekuje za rady, jestes dobrym duszkiem tego watku.
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  16. #1236
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Sylwia z Poznania

    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    270
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    42

    Domyślnie

    To moja elewacja w poprzednim domu. Może się komuś spodoba.


  17. #1237

    Domyślnie

    Jak najbardziej sie podoba, nie wyglada na taki żółty- tylko piaskowy, czy dobrze rozumiem ,że drugi dom. No to pierwszy podobno dla wroga a drugi dla siebie- ale bedzie dopieszczony
    Dla chcącego nic trudnego!

  18. #1238

    Domyślnie PIĘKNY

    Sylwio, forma i kolor elewacji piękne. CZy możesz przyblizyc, jeśli pamiętasz, jak się nazywa i skąd pochodzi ten kolor? A struktura tynku: baranek?
    Grazia-Ol

  19. #1239
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Sylwia z Poznania

    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    270
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    42

    Domyślnie

    Jak to się mówi pierwszy dla wroga, drugi dla przyjaciela, trzeci dla siebie. (Trzeciego już nie będzie) Tynk - baranek 2,5; Caparol; kolor - marok.
    Pozdrawiam

  20. #1240

Strona 62 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony