dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 63 z 267
Pokaż wyniki od 1.241 do 1.260 z 5332
  1. #1241
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Sylwia z Poznania

    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    270
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    42

    Domyślnie

    Jak to się mówi pierwszy dla wroga, drugi dla przyjaciela, trzeci dla siebie. (Trzeciego już nie będzie) Tynk - baranek 2,5; Caparol; kolor - marok.
    Pozdrawiam

  2. #1242

    Domyślnie

    Witam
    Przejrzalam prawie cały temacik ale nie znalazłam elewacji jaka mnie interesuje.
    Otóż szukam jak wygląda domek z grafitowym dachem, białymi oknami , drzwiami i bramą garażową , a elewacja koloru bordo
    Pozdrawiam.

  3. #1243

    Domyślnie

    Widzialam, zdjęć nie mam i miała nie będę, ale wygląda ładnie. Do tego wokół okien były "opaski" na elewacji, (nie wiem jak to sie fachowo nazywa) w kolorze bieli złamanej leciutkim różem, ale nie majtkowym W zasadzie o tym, że to nie był biały świadczyła różnica pomiędzy bielą okna a iejże właśnie opaskiTak jakby do beki farby wlać setkę barwnika Trochę namotałam, ale liczę na Waszą wyobraźnię

  4. #1244

  5. #1245

    Domyślnie

    Cytat Napisał ruskowa
    Widzialam, zdjęć nie mam i miała nie będę, ale wygląda ładnie. Do tego wokół okien były "opaski" na elewacji, (nie wiem jak to sie fachowo nazywa) w kolorze bieli złamanej leciutkim różem, ale nie majtkowym W zasadzie o tym, że to nie był biały świadczyła różnica pomiędzy bielą okna a iejże właśnie opaskiTak jakby do beki farby wlać setkę barwnika Trochę namotałam, ale liczę na Waszą wyobraźnię
    Własnie jeszcze z tymi "opaskami" ładnie wygląda .

    W ogole słyszałam, że abyśmy mogli zrobic taka elewację to musi być zgoda gminy .

  6. #1246
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Acca5, zdecydowalas sie na cos? Ja, jesli mozna wtrace tu swoje 3 grosze, chociaz spec to nie jestem. Ten pomaranczyk (chyba ze to inny kolor, a zdjecie zmienia) jest jakby nie tego... . Za to to cos na wykuszu mi osobiscie bardzo sie podoba. Moze tak zamiast tego kontrastu pare tonow jasniejszy kolorek na calej scianie i ewentualnie ten sam wokol okien? To oczywiscie tylko sugestia. Pozdrawiam Cie
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  7. #1247

    Domyślnie

    A gdzie ten pomaranczyk ja mam tylko miedz na dachu robena reszta w domysłach
    Dla chcącego nic trudnego!

  8. #1248
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    To ja cos zle paniala, na tych zdjeciach wyzej takie tam przymiarki, mi to wygladalo na probe kolorow. Sorry, ale zdecydowalas sie juz na cos?
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  9. #1249
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nibylandia
    Posty
    14.334

    Domyślnie

    Cytat Napisał mycha.:)
    Witam
    Przejrzalam prawie cały temacik ale nie znalazłam elewacji jaka mnie interesuje.
    Otóż szukam jak wygląda domek z grafitowym dachem, białymi oknami , drzwiami i bramą garażową , a elewacja koloru bordo
    Pozdrawiam.
    No to prawie moja kolorystyka Dach czarny, okna grafitowe, elewacja czerwona Elementy szarości dla kontrasu Jestem na dobrej drodze do realizacji tego zamierzenia bo wybrałam już czarny dach
    Wiesz Prosiaczku,miłość jest wtedy kiedy lubimy kogoś za bardzo...

  10. #1250

    Domyślnie

    W mojej okolicy jest podobny w klinkierze borodo- zrobię foto w niedzielę.
    czarny dach, białe okna, podbitka, bordo klinkier-wyglada troche ponuro, poczekajcie troszke.
    Dla chcącego nic trudnego!

  11. #1251

    Domyślnie

    Bardzo proszę o radę. Decyzję muszę podjąć przez weekend.

    Jaki kolor podbitki do grafitowego dachu, grafitowych rynien, białej elewacji i stolarki w kolorze złoty dąb?

    Złoty dąb czy grafitowa?

    Grafitowa wydaje mi się bezpieczniejsza. Może jednak widzieliście gdzieś złoty dąb w tym zestawieniu?

  12. #1252
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar gabriela
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Posty
    869

    Domyślnie

    ja wybralabym zloty dab.
    Gabriela

  13. #1253
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    ocia79

    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    901
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał mika31
    Bardzo proszę o radę. Decyzję muszę podjąć przez weekend.

    Jaki kolor podbitki do grafitowego dachu, grafitowych rynien, białej elewacji i stolarki w kolorze złoty dąb?

    Złoty dąb czy grafitowa?

    Grafitowa wydaje mi się bezpieczniejsza. Może jednak widzieliście gdzieś złoty dąb w tym zestawieniu?

    grafitowa

  14. #1254
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Moim zdaniem za dużo będzie grafitu, jeśli i taką zrobisz podbitkę.
    Przy oknach "złoty dąb" dobrze było by ten kolor powtórzyć pod dachem.

  15. #1255
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar ANIAILIS
    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    246
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    71

    Domyślnie

    U mnie jeszcze nieskończone, ale wybrałam do grafitowego dachu i okien złoty dąb podbitkę w kolorze zbliżonym do okien. Bardzo mi się podoba mimo, że jeszcze nie ma tynku (będzie bardzo jasny piaskowy). Ale coś juz tam widać


  16. #1256
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    madź

    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6

    Domyślnie

    no to teraz moj domek kupiony już w takim stanie




  17. #1257

    Domyślnie

    Aniailis z nieba mi spadłaś.

    Jakie masz rynny? Mogłabyś zrobić jeszcze jakieś zdjęcia z dalszej perspektywy?

  18. #1258
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar gabriela
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Posty
    869

    Domyślnie

    To zdjecie juz gdzies tu bylo, to jest moj ulubiony zestaw kolorow, podbitka zloty dab do mahoniowych okien! Pasuje!

    Gabriela

  19. #1259
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar ANIAILIS
    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    246
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    71

    Domyślnie

    Mika31, rynny mam Lindab kolor grafit, nowe zdjęcia z podbitką zrobię jutro, bo dziś mgła i słabo widać

  20. #1260

    Domyślnie

    Znalazłam cos takiego, fajnie komponuje sie brązowy kolor dachówki z tynkiem przecieranym beżu- piasku do tego zloty dąb okiennice.



    (dom robi wrazenie na zywo, oczywiście poza betonowym płotem i fontanną )
    Dla chcącego nic trudnego!

Strona 63 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony