dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 74 z 267
Pokaż wyniki od 1.461 do 1.480 z 5332
  1. #1461

    Domyślnie

    Cytat Napisał ciku
    Czy mogłabym prosić Was o sugestie dotyczące koloru elewacji? Pod spodem zamieszczam kilka zdjęć domu i tak:
    okna, parapety + prawdopodobnie brama garazowa i drzwi wejsciowe - białe
    dach ceglasty
    rynny i podbitka ciemnobrązowe.

    Zastanawialiśmy sie nad kolorem ecru, ewentualnie jakims zgaszonym pomarańczem....sama nie wiem....
    Czy myślicie ze biale obwódki wokól okien by tu grały?






    Mam pytanie trochę z innej beczki, widzę, że besz mieł dosyć wysoki podjazd do garażu, tak jak i ja w moim budującym sie domku. Może masz jakis pomysł na wykonanie.

  2. #1462

    Domyślnie

    Czy ktoś z Was posiada elewacje w kolorze Oliwkowym?
    Mam czarną dachówkę ( Roben czarno-brązowa) do tego będą okna w kolorze czekolady.Obawiam się że będzie za ciemno, ale chętnie zobaczę jeśli ktoś posiada "taki zestaw"

  3. #1463

    Domyślnie

    Kulin !!!!! Mi tez bardzo sie podoba ta elewacja prosze o wiecej informacji moze wiecej fotek wkleisz? dachówke tez mam ceglasta okna planuje złoty dab no i podbitka jest super dobrana czekam na odpowiedz pozdrawiam

  4. #1464

    Domyślnie

    A my mamy tak:



    Może nie jest super, bo to tylko rozbudowany istniejący dom (nadbudowa poddasza), ale przynajmniej jest gdzie mieszkać
    Kobiety kochają trzy zwierzaki: norki w szafie, jaguara w garażu i osła, który na to wszystko pracuje.

  5. #1465
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar queene
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    4.193
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie






  6. #1466
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar gabriela
    Zarejestrowany
    Dec 2002
    Posty
    869

    Domyślnie

    Knife_Girl super kolor, mozesz zdradzic jaki tynk i jaka farba (kolor albo numer).Taki wlasnie mi sie marzy i tylko taki!
    Gabriela

  7. #1467

    Domyślnie

    Cytat Napisał gabriela
    Knife_Girl super kolor, mozesz zdradzic jaki tynk i jaka farba (kolor albo numer).Taki wlasnie mi sie marzy i tylko taki!
    Cieszę się, że Ci się podoba
    To jest tynk FAST, struktura baranek. W ich palecie ten kolor ma oznaczenie B 38.
    Kobiety kochają trzy zwierzaki: norki w szafie, jaguara w garażu i osła, który na to wszystko pracuje.

  8. #1468

    Domyślnie

    I wreszcie nasz front - skończony


    Poydrawiam

  9. #1469
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nibylandia
    Posty
    14.334

    Domyślnie

    remle kladli Wam teraz tynk? Jak z temperaturami? Nie było mrozu nocą? Nie zaszkodzi to strukturze? Pytam bo sama będę ocieplać właśnie i stoję przed dylematem czy kłaść tynk czy nie
    Wiesz Prosiaczku,miłość jest wtedy kiedy lubimy kogoś za bardzo...

  10. #1470

    Domyślnie

    Cytat Napisał remle
    I wreszcie nasz front - skończony


    Poydrawiam
    Bardzo ładny domek!
    Kobiety kochają trzy zwierzaki: norki w szafie, jaguara w garażu i osła, który na to wszystko pracuje.

  11. #1471

    Domyślnie

    Knife_Girl dziękuję!
    Mayland tynk nam położyli już z miesiąc temu, ale bardzo długo pieprzyli się z klinkierem, dltego efekt końcowy dopiero teraz. Faktem jest, że każdy kto ma nam robić coś na zewnątrz ma taki dylemat jak Ty. U nas facet od kostki brukowej chce wejść dopiero na wiosnę, ale my nie dopuszczamy takiej opcji, bo chcemy się przeprowadzić w styczniu/lutym. Ma przyjść w czwartek, ale jego słowa się zbyt wiążące

  12. #1472

    Domyślnie

    Cytat Napisał mayland
    remle kladli Wam teraz tynk? Jak z temperaturami? Nie było mrozu nocą? Nie zaszkodzi to strukturze? Pytam bo sama będę ocieplać właśnie i stoję przed dylematem czy kłaść tynk czy nie
    U mnie się właśnie kładzie. Tynkarze powiedzieli, że wystarczy aby przymrozków nie było i że teraz jest OK. Mam nadzieję, że wiedzą co robią.

  13. #1473

    Domyślnie

    Ja się nie znam, ale u nas przymrozki bywają

  14. #1474
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar monika.KIELCE
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    1.188
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    91

    Domyślnie

    A dla mnie to taki jest cudowny domeczek. Bez żadnego płotu z przodu, z półokrągłym podjazdem. Ja jestem na ulicy i robię zdjęcie z samochodu. Płot jest dopiero od połowy domu. Cudeńko


    dziennik budowy domu i ogrodu
    komentarze wszelakie
    filmiki o różach

    Projekt Alter Ego, 133m2 pow. uż., 145 po podłodze + garaż i kotłownia 48m2 nieogrzewane. Podłogówka 100%, DeDietrich MCA15 + 150l zasobnik DeDietrich. WM + JanGaz 350+GWC Ceramiczne. Ściana 18cm styro (miejscami 12cm szarego - wzgl.estetyczne), skosy 15+10cm, sufit 3x15cm wełna 0,032. Podłoga 20cm styro. Okna Thermo90 3 szyby, 3 uszczelki. Kominek wolnostojący dla rekreacji.

  15. #1475
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar monika.KIELCE
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    1.188
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    91

    Domyślnie

    A tutaj łupek na elewacji. Trochę mało widać, ale i tak ładnie

    dziennik budowy domu i ogrodu
    komentarze wszelakie
    filmiki o różach

    Projekt Alter Ego, 133m2 pow. uż., 145 po podłodze + garaż i kotłownia 48m2 nieogrzewane. Podłogówka 100%, DeDietrich MCA15 + 150l zasobnik DeDietrich. WM + JanGaz 350+GWC Ceramiczne. Ściana 18cm styro (miejscami 12cm szarego - wzgl.estetyczne), skosy 15+10cm, sufit 3x15cm wełna 0,032. Podłoga 20cm styro. Okna Thermo90 3 szyby, 3 uszczelki. Kominek wolnostojący dla rekreacji.

  16. #1476
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Monika, bardzo ładnie wkomponowany kamień. Z podobnego chciałabym zrobić cokół i pociągnąć go pod okna na werandzie.

    Czy to jest naturalny łupek, czy gotowa okładzina? Napisz coś więcej, bo bardzo mi się podoba

  17. #1477
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    dominka

    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    212
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    monika.Kielce, rzeczywiście super ten domek z zewnątrz. Bardzo lubię chłodne kolorki nal- elewacjach

  18. #1478
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar monika.KIELCE
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    1.188
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    91

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sloneczko
    Monika, bardzo ładnie wkomponowany kamień. Z podobnego chciałabym zrobić cokół i pociągnąć go pod okna na werandzie.

    Czy to jest naturalny łupek, czy gotowa okładzina? Napisz coś więcej, bo bardzo mi się podoba
    Ja nie mam bladego pojęcia, ale wyglądał na naturalny. Zrobiłam fotkę, bo bardzo mi się spodobało
    dziennik budowy domu i ogrodu
    komentarze wszelakie
    filmiki o różach

    Projekt Alter Ego, 133m2 pow. uż., 145 po podłodze + garaż i kotłownia 48m2 nieogrzewane. Podłogówka 100%, DeDietrich MCA15 + 150l zasobnik DeDietrich. WM + JanGaz 350+GWC Ceramiczne. Ściana 18cm styro (miejscami 12cm szarego - wzgl.estetyczne), skosy 15+10cm, sufit 3x15cm wełna 0,032. Podłoga 20cm styro. Okna Thermo90 3 szyby, 3 uszczelki. Kominek wolnostojący dla rekreacji.

  19. #1479
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Aaa, cyknęłaś fotkę ładnej elewacji

    Podobne okładziny są w Leroy`u.

    Roma Stone Master:


    Montana Incana:


    Są jeszcze niby otoczaki:

    ale to już nie to samo co kamień naturalny.

  20. #1480

Strona 74 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony