dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 81 z 267
Pokaż wyniki od 1.601 do 1.620 z 5332
  1. #1601
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar queene
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    4.193
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    ale to są subiektywne komentarze wiec nie ma sie co przejmować, każdy ma prawo do głosu większość ludzi ma tu większe lub mniejsze (jak ja) pojęcie o budowaniu ale pierwsze wrażenie o architekturze tego domku było takie własnie jak powyzej

    a klinkierowa elewacja - powtarzam - piękna

  2. #1602
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    zphugawron@wp.pl

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    359
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    34

    Domyślnie

    Chcę podkreślić, że domek ten jest mi zupełnie nie znany i nie mam pojęcia kto w nim mieszka
    Ludzie prosze powstrzymujcie sie od niepotrzebnych komentarzy. W końcu każdy buduje sobie a nie komuś.
    Zdjęcie zrobiłam po drodze jadąc autem. Ujął mnie ten domek pod względem elewacji - klinkierowej. I wkliłam - może kogoś taka elewacja klinkierowa zainteresuje?

    już sama nie wiem czy dobrze, że wkleiłam to nowe foto? ale byc może subiektuwne komentarze do zdjęć pomogą nam nie robić takowych byków przy budowaniu (jak np. przykrótki dach a ścianka kolankowa za wysoka itd)
    Pozdrawiam

  3. #1603
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar queene
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    4.193
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    już sama nie wiem czy dobrze, że wkleiłam to nowe foto? ale byc może subiektuwne komentarze do zdjęć pomogą nam nie robić takowych byków przy budowaniu (jak np. przykrótki dach a ścianka kolankowa za wysoka itd)
    Pozdrawiam
    dobrze zrobiłas
    na pewno pomoże nie powtarzać takich błędów

  4. #1604
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    zphugawron@wp.pl

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    359
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    34

    Domyślnie

    Cytat Napisał queene
    już sama nie wiem czy dobrze, że wkleiłam to nowe foto? ale byc może subiektuwne komentarze do zdjęć pomogą nam nie robić takowych byków przy budowaniu (jak np. przykrótki dach a ścianka kolankowa za wysoka itd)
    Pozdrawiam
    dobrze zrobiłas
    na pewno pomoże nie powtarzać takich błędów
    DZIĘKI

  5. #1605

    Domyślnie

    ja tez nie lubie zlosliwych komentarzy,ale tutaj jedynie klinkier im sie udal.tzn.jest fajnie polozony.i jakos wszystko mi sie zlewa w jeden kolor.plot z domem.a ten filarek i ta scianka kolankowa tak sie wyroznia ze masakra.
    kompletnie im nie wyszlo

  6. #1606

  7. #1607

    Domyślnie

    Ciekawe jak mieszkańcy dosięgają do okien dachowych, bo te są z kolei dość wysoko na połaci.

  8. #1608

    Domyślnie

    Może parter mają wysoki a może z drabiną

  9. #1609

    Domyślnie

    Toż to prawdziwy gargamel

  10. #1610

    Domyślnie

    to nie jest mój dom
    ale wczoraj nasz murarz spitolił nam mury - podniósł ścinkę kolankową
    o bagatela 30 cm..... zalał betonem
    nasza ścianka i tak miała być wysoka bo 126 cm, ale dach miał być mocno opuszczony na wystającą z domu sień i garaż i nad ganek, który powstał między sienią a garażem
    i wszytsko to razem z szerokim 6m garażem o niższym dachu było proporcjonale i miało dobrze wyglądać

    od wczoraj płaczemy nad naszymi murami
    i nie wiemy co dalej....

    dlatego akurat jestem daleka w obecnej sytuacji wyśmiewać się z powyższego domku....((

  11. #1611

    Domyślnie

    ZEBRA!!! Nie załamuj się!
    Przede wszystkim porysuj sobie czy to będzie na prawdę tak źle wyglądało.
    Może daj jakieś fotki, to ludzie na forum Ci poradzą.
    Nawet w paincie mozesz prowizorycznie dorysować na fotce dach i resztę i zobaczysz czy to tak żle wygląda. Staraj się złapac jaką taką skalę - np. 1cm = 1m.
    Ja tak (jako z wykształcenia humanista) bardzo nieprofesjonalnie projektowałam zmiany we własnym domku i natępnie zostały przeniesione przez znajomego architekta na Autocada i przekształcone w projekt.
    I jest super! Nawet profesjonaliści chwalą!
    W ostateczności dopiero rozwalaj wieniec i ściany obiążając oczywiście wykonawcę i kierownika.
    Ale mogą te zmiany też wyjść na dobre. Jak wykonawca był rozsądny, to może jakoś logicznie to zmienił i wcale nie będzie źle!

  12. #1612

    Domyślnie

    Śledzę ten temat od kilku miesięcy,tj od czasu, kiedy u nas zaczęła powstawać elewacja. Jest już prawie gotowa, a ja ciagle nie pozbyłam się wątpliwości. Teraz muszę wykombinować jak będzie wyglądał taras. Jeszcze raz poprzegladam wszystkie fotki. A może macie jakiś ciekawe fotki zaokrąglonych tarasów z bruku?


    Kolorki troche przekłamane, bo zdjęcia robione przy zachodzie słońca.

  13. #1613

    Domyślnie

    Cytat Napisał Emalia1
    Śledzę ten temat od kilku miesięcy,tj od czasu, kiedy u nas zaczęła powstawać elewacja. Jest już prawie gotowa, a ja ciagle nie pozbyłam się wątpliwości. Teraz muszę wykombinować jak będzie wyglądał taras. Jeszcze raz poprzegladam wszystkie fotki. A może macie jakiś ciekawe fotki zaokrąglonych tarasów z bruku?
    Mam dla Ciebie trzy propozycje, myślę, że będą pasowały do Twojego domku

    Kamienny


    Drewniany, ale w połączeniu z elewacją klinkierową


    i jeszcze jeden drewniany, bo drewniane to moje ulubione

  14. #1614

    Domyślnie

    Wielkie dzięki. Najbardziej podoba mi sie pierwszy, niestety kostka brukowa już kupiona, więc w kwestii materiału nic nie zmienię. W projekcie jest taki kształt jak na trzecim zdjęciu, ale wydaje mi sie troche nudnawy. Mam kostkę w dwóch kolorach (takich jak na elewacji) i niezbyt wiele miejsca. Szkoda, że nie widać domu z pierwszego zdjęcia. Kurcze, ten pierwszy naprawdę mnie ujął.

  15. #1615
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Eugeniusz_
    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    1.896
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    305

    Domyślnie

    Cytat Napisał Emalia1
    Śledzę ten temat od kilku miesięcy,tj od czasu, kiedy u nas zaczęła powstawać elewacja. Jest już prawie gotowa, a ja ciagle nie pozbyłam się wątpliwości. Teraz muszę wykombinować jak będzie wyglądał taras. Jeszcze raz poprzegladam wszystkie fotki. A może macie jakiś ciekawe fotki zaokrąglonych tarasów z bruku?


    Kolorki troche przekłamane, bo zdjęcia robione przy zachodzie słońca.
    Baaaardzo ładny
    Syna spłodziłem, drzewo zasadziłem i dom już wybudowałem
    Bursztynek - dziennik
    Bursztynek komentarze

  16. #1616

    Domyślnie

    giness masz więcej zdjęć tego kamiennego bo naprawdę jest super
    Kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie

  17. #1617

    Domyślnie

    Cytat Napisał Emalia1


    Kolorki troche przekłamane, bo zdjęcia robione przy zachodzie słońca.
    Emalia1 a powiedz jak się robi taką bajerancką elewację.

    Masz ścianę dwuwarstwową czy trzywarstwową?
    Kto pyta jest głupcem przez pięć minut, kto nie pyta wcale jest głupcem przez całe życie

  18. #1618

    Domyślnie

    Dom jest bardzo ładny - mi przypomina dawne stacje kolejowe w rejonie dolnegośląska - a taką zabudowę uwielbiam.

  19. #1619

    Domyślnie

    Kochani proszę o pomoc. Chodzi mi o zdjęcia takiego koloru elewacji


    ale o takie prawdziwe, nie wizualizacje. Dokładnie chodzi mi o kolor mocno ceglasty.

    Zuzza
    help

  20. #1620
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    zphugawron@wp.pl

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    359
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    34

    Domyślnie

    giness wysłałam ci na Priva fotoalbum z elewacjami. Znajdziessz tam napewno 2 elewacje w takim kolorze (ceglastym czy ognistym)- dokładnie takim o jaki prosisz.
    Pozdrawiam

Strona 81 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony