dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 88 z 267
Pokaż wyniki od 1.741 do 1.760 z 5332
  1. #1741

    Domyślnie

    mayland, kolorek REWELACJA

  2. #1742
    Gosc_gość
    Guest
    Gosc_gość

    Domyślnie Wizualizacje do oceny

    Witam
    Czy mógłbym prosić o oceny wizualizacji - pierwsze podejście
    Walczymy z architektem nad elewacjami i miło by było poczytać Wasze opinie



  3. #1743

    Domyślnie

    Wg mnie będzie rewelacyjnie z jedną zmianą - biały tynk ( a nawet szarawy) zamiast tego różowawego ( może mój monitor przekłamuje ). Teraz jest IMHO przesłodzone.
    Pozdrawiam wszystkich, Basia

  4. #1744

    Domyślnie

    Domek super, rozplanowanie elewacji też, ale nie róbcie tego kolorku
    pt.: "Lilaruszsięcośtakablada"

  5. #1745
    Gosc_gość
    Guest
    Gosc_gość

    Domyślnie

    Dzięki za opinie basia_z_lasu i el-ka
    i proszę o jeszcze

    basia_z_lasu właśnie architekt myśli o czymś szarawym, ale on to określił jako odcień tytoniowy chociaż sam do końca nie wiem co miał na myśli

  6. #1746
    Gosc_gość
    Guest
    Gosc_gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał el-ka
    Domek super, rozplanowanie elewacji też, ale nie róbcie tego kolorku
    pt.: "Lilaruszsięcośtakablada"
    Kolory ostatecznie na żywo wyjdą pewno trochę żywsze, może nawet dobierzemy ciemniejszy klinkier ( w sobotę z architektem jedziemy do dużej hurtowni i będziemy przebierać klinkier )

  7. #1747
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Piszesz: "walczymy z architektami"... To dziś architekt ma obowiązek zrobić wizualkę i projekt elewacji (czyt. dodatkowo zarobić)? Nie chcesz sam wymyślić wyglądu swojego domu? Tyle jest przecież inspiracji na tym forum.

    Nota bene, za wymyślony przez architekta elewacyjny "róż majteczkowy" kazałabym dać sobie solidny rabat od ceny.

  8. #1748
    Gosc_gość
    Guest
    Gosc_gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sloneczko
    Piszesz: "walczymy z architektami"... To dziś architekt ma obowiązek zrobić wizualkę i projekt elewacji (czyt. dodatkowo zarobić)? Nie chcesz sam wymyślić wyglądu swojego domu? Tyle jest przecież inspiracji na tym forum.

    Nota bene, za wymyślony przez architekta elewacyjny "róż majteczkowy" kazałabym dać sobie solidny rabat od ceny.
    He, he z tym różem, a raczej kolorem brzoskwiniowym to wymysł Kochanej Żoneczki.
    To żeś mnie rozbawiła z tym "różem majteczkowym"
    Padnie jutro jak to przeczyta, bo już dzisiaj śpi

    Architekt sam nie wymyśla elewacji tylko proponuje różne opcje wysłuchując naszych sugestii i jak na razie jesteśmy z niego zadowoleni
    Poza tym Architekt projektuje cały wystrój domu, żeby wnętrza były spójne stylistycznie z całym domem, a nie oderwane od rzeczywistości.
    Sporo udogodnień funkcjonalnych wprowadzi do naszego domu, zaprojektuje elewacje, ogrodzenie, ogród, wnętrza - i do tego ma się zmieścić w doborze materiałów w określonym budżecie na gotowy dom z wyposażeniem

  9. #1749
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Hehe, widać że jednak w Krakowie są większe centusie niż w Poznaniu

    Pozdrowienia dla żoneczki (ale dałam plamę )

  10. #1750
    Gosc_gość
    Guest
    Gosc_gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sloneczko
    Hehe, widać że jednak w Krakowie są większe centusie niż w Poznaniu

    Pozdrowienia dla żoneczki (ale dałam plamę )
    A co te określenie znaczy "centusie" ??
    bom jakoś nie kumaty

  11. #1751
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Jakby Ci to... To znaczy mniej więcej, że krakusy są bardzo oszczędni, z czego również słyną poznaniacy

  12. #1752
    Gosc_gość
    Guest
    Gosc_gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sloneczko
    Jakby Ci to... To znaczy mniej więcej, że krakusy są bardzo oszczędni, z czego również słyną poznaniacy
    Kumam, ale wbrew pozorom takie usługi architekta za dużo nie kosztują.
    Można powiedzieć, że dobrze wynegocjowałem zakres opracowania w cenie projektu samych wnętrz
    Dodam jeszcze, że mam jakby nadzór autorski gratis, bo architekt jak się budowa zaczęła to się nawet zaangażował i często bywa na budowie, bo ma blisko - 2 minuty samochodem ( a nadzoru w umowie nie ma)

  13. #1753
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Irma
    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Skąd
    mazowsze
    Posty
    9.312
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    255

    Domyślnie

    KristofurosFajne podejście. Lepiej wziąć architekta niż męczyć się po to żeby wyszło to samo co mają wszyscy, albo jeden wielki misz masz.
    A co do kolorów elewacji - jak dla mnie trochę za bardzo jednakowe, wszystko wygląda jak przepuszczone przez różowy filtr...
    dz.
    k.
    Żółw porusza się z prędkością wystarczającą do upolowania sałaty.

  14. #1754
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar ms.
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    3.572
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    Kristofuros, ciekawa jestem numeru próbki i jakiego producenta tynków będzie ten odcień "tytoniowy" - zapowiada się ciekawie.

    PS. Tak jak poprzednicy - za bardzo różowe. Dodaj jakiś pazur - kontrastowe kolory, ciekawsze wykończenie tarasu.
    marta

  15. #1755
    Gosc_gość
    Guest
    Gosc_gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Irma
    KristofurosFajne podejście. Lepiej wziąć architekta niż męczyć się po to żeby wyszło to samo co mają wszyscy, albo jeden wielki misz masz.
    A co do kolorów elewacji - jak dla mnie trochę za bardzo jednakowe, wszystko wygląda jak przepuszczone przez różowy filtr...
    Właśnie o to chodzi żeby elewacja była spokojna, a nie krzykliwa.
    Dom nie ma krzyczeć : "Patrzcie na mnie bo jestem inny". Nie jest to taki projekt, żeby dać super oryginalne kolory czy też ozdobniki np. z drewnem na elewacji, bo to do niego zupełnie nie będzie pasować. Ma być raczej spokojnym azylem.
    Kolory pewno i tak się zmienią, klinkier pewno też, ale poszczególne odcienie i rozmieszczenie klinkieru tak już zostanie.

  16. #1756
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Irma
    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Skąd
    mazowsze
    Posty
    9.312
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    255

    Domyślnie

    ale spokojny to chyba nie znaczy mdły? prawda? nie chodziło mi o to żeby wrzucać na elewację drewno czy krzyczeć. Po prostu odcienie nie wydają mi się trafione.
    dz.
    k.
    Żółw porusza się z prędkością wystarczającą do upolowania sałaty.

  17. #1757
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar ms.
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    3.572
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    Irma, tak przy okazji - podejrzałam w dzienniku budowy, że poważnie myślisz o takiej elewacji jaka jest w awatarze.

    TAK TRZYMAJ!
    Bardzo mi się podoba.
    marta

  18. #1758

    Domyślnie

    Edit-blondi obiecana fotka blachy na balkonie


    Nasze pomyłki są konieczne i pożyteczne... Sprawiają przecież wielką radość innym...

  19. #1759
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Irma
    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Skąd
    mazowsze
    Posty
    9.312
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    255

    Domyślnie

    Cytat Napisał ms.
    Irma, tak przy okazji - podejrzałam w dzienniku budowy, że poważnie myślisz o takiej elewacji jaka jest w awatarze.

    TAK TRZYMAJ!
    Bardzo mi się podoba.
    Inna wogole nie wchodzi w grę miło mi, że się podoba
    dz.
    k.
    Żółw porusza się z prędkością wystarczającą do upolowania sałaty.

  20. #1760
    Gosc_gość
    Guest
    Gosc_gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Irma
    ale spokojny to chyba nie znaczy mdły? prawda? nie chodziło mi o to żeby wrzucać na elewację drewno czy krzyczeć. Po prostu odcienie nie wydają mi się trafione.
    Pisałem że kolory się zmienią, klinkier też, a okna na pewno będą w kolorze orzech, a nie złoty dąb.
    Rozmieszczenie tonacji kolorów i klinkieru tak zostanie, a kolory się bardziej dopasuje do stolarki okiennej i drzwiowej w kolorze orzech.
    A tu jeszcze oświetlenie - zapalane oczywiście sekcyjnie

Strona 88 z 267

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony