dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1

    Domyślnie WZiZT na szambo a my chcemy oczyszczalnię

    Witam, tak jak w temacie dostaliśmy WZiZT na szambo a teraz chcemy budować oczyszczalnię. Dodam jeszcze, że zależy nam na czasie i nie chcemy ponownie składać WZ-ki na budowę z oczyszczalnią bo w Krakowie czeka się na nią miesiącami. Powiedzcie czy możemy składać projekt o pozwolenie z szambem a w trakcie budowy zmienić na oczyszczalnie, a tak w ogóle do doradźcie co zrobić aby nie zatrzymywać prac z pozwoleniem na budowę (chcemy w ciągu najbliższych tygodni złożyć do Architektur) a budować dom z oczyszczalnią. Jak to rozwiązać prawnie?

  2. #2

    Domyślnie

    Buduj a w trakcie budowy zmienisz to na oczyszczalnie, ja miałem mieć kanalizacje a 1,5roku temu załatwiałem papiery na Biologiczną oczyszczalnie którą w teraz zamontowałem. Nie potrzebowałem żadnych zmian w pozwoleniu na budowę tylko musisz przejść całą procedurę jaka wymagają urzędy i uzyskać zezwolenie na jej wybudowanie. Z tego co wiem to w każdym mieście są inne procedury. Ja musiałem zrobić operat wodno prawny, uzyskać zgodę na odprowadzenie ścieków do kanału deszczowego. Wiec spokojnie składaj papiery a później zmienisz szambo na oczyszczalnię.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony