dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Armatura Zucchetti

    Ciekawa jestem, czy ktos z Was ma armature firmy Zucchetti. Jesli tak, co o niej sądzicie? Mieliscie jakies klopoty z montażem i pozniejszym uzytkowaniem czy wszysko poszlo gladko ?
    (Ja planuje miec baterie IsyFresh i Aquablue)

  2. #2

    Domyślnie

    Co prawda nie mam tej serii baterii choć się do tej firmy przymierzałam (isy bagno) ale odstraszyła mnie cena. Z praktyki u mnie wyszło, że dobrze gdy bateria jest w kolorze satyny i stali droższe czasemo 80 % w stosunku do chromu (brudzi się ). Co do ich technicznej strony niech wypowiedzą sie użytkownicy.
    monig

  3. #3

    Domyślnie armatura

    Witam
    Musze powiedziec ze cena odpowiada jakosci w 100% tach tak wiec polecam
    Pozdrawiam
    Marek
    Regulamin forum!

  4. #4

    Domyślnie

    No wlasnie, baterie wygladaja calkiem przyjemnie i porzadnie. Cena nieco mniej.

    Slyszalam ze przy tego typu 'wypasionych' bateriach, jesli cos sie przydarzy w czasie uzytkowania producenci odmawiaja uwzglednienia gwarancji powolujac sie na klauzule, ze gwarancja nie obejmuje usterek powstalych na skutek zanieczyszczenia wody. Podobno w uwagach producentow znajdujacych sie w gwarancji intalacje takich baterii powinny byc zabezpieczone filtrem. Czy mieliscie takie przygody?
    Co to jest za filtr i gdzie sie go powinno zamontowac?

  5. #5

    Domyślnie

    Mam Zuchetti : wylewka wannowa jest wpuszczana w ścianę, niestety uchwyt baterii jest tak głupio przymocowany że właśnie dzisiaj spadł i uszkodził wannę.

  6. #6

    Domyślnie

    A jaka konkretnie? Isy... Aqua... inna? Myslisz ze to 'niedopatrzenia konstrukcyjnego' baterii czy raczej fachowosci montazu?

  7. #7
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Pusia04

    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    5

    Domyślnie

    Witam,
    mam Isy(umywalkowa) w WC dla gości - moim zdaniem jest ok . Użytkowana jest od pół roku i jak na razie nic się nie stało. Wygląda też ciekawie i rzeczywiście wizualnie różni się od podobnych tańszych modeli ,
    pozdrawiam

  8. #8
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    elvis

    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    114
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    A ja zpytam bo ysle iz temat zwiazany:
    Czy znacie moze jakis innych producentow ktorzy oferuja satynowa armature ale za rozsadniejsze pieniadze?

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał tsimtsum
    A jaka konkretnie? Isy... Aqua... inna? Myslisz ze to 'niedopatrzenia konstrukcyjnego' baterii czy raczej fachowosci montazu?
    Nie pamietam nazwy, taka z patyczkiem na środku. Jest to niestety bezmyslnośc projektanta, uchwyt w zasadzie nie jest niczym przytwierdzony do baterii tylko nałożony. Aż dziwne że dopiero teraz, po roku spadł. Bateria bidetowa i umywalkowa sprawuje się bez zarzutu.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony