dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 14
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 262
  1. #201
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Madzia 1976
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    765
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    142

    Domyślnie

    Witam.
    Mam gres Nowej Gali Concept polerowany jasny i niczym za cholere nie mogę go domyć. Mop Viledy Ultramax pozostawia starszne smugi, gres wyglada okropnie. Czy ktoś posiada taki gres i czym go myjecie bo ja juz si.ly na niego nie mam próbowałam wzystkiego i nic. Pomocy!!!

  2. #202
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar iwett27
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    887
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    50

    Domyślnie

    Madziu mam ten sam problem z gresem polerowanym tyle ze ja mam Arkeie z Paradyza. Wypróbowalam juz chyba wszystkie mozluiwe chemie, mopy parownice i dupa blada! Smugi jak byly tak sa, jedyny sposób to plyn do szyb i scierka i na kolana Teraz zamówiłam jakas froterke z Karchera mam nadzieje ze sie sprawdzi

  3. #203

    Domyślnie

    A jakiego mopa uzywacie do czyszczenia podlogi z Affrona Paradyz - bez polmat?

  4. #204
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    arjezierscy

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    chrzęsne
    Kod pocztowy
    05-240
    Posty
    8

    Domyślnie

    Witam jestem zainteresowana mopem z wiaderkiem LEIFHEIT HAUSREIN ,czy on nadaje się do paneli i do drewna?Czy jest wystarczająco suchy po wycisnięciu i czy jego konstrukcja jest dosc solidna?Do tej pory uzywałam VILEDE ULTRAMAX,DO TERAKOTY JEST REWELACYJNA,ale do paneli za mokra trzeba dodatkowo wyciskac ręcznie.Jesli ktos posiada zestaw L.HAUSREIN to bardzo proszę o opinie,poniewaz zastanawiam się czy warto wydac na niego 300zł.

  5. #205

    Domyślnie

    Cytat Napisał iwett27 Zobacz post
    Madziu mam ten sam problem z gresem polerowanym tyle ze ja mam Arkeie z Paradyza. Wypróbowalam juz chyba wszystkie mozluiwe chemie, mopy parownice i dupa blada! Smugi jak byly tak sa, jedyny sposób to plyn do szyb i scierka i na kolana Teraz zamówiłam jakas froterke z Karchera mam nadzieje ze sie sprawdzi
    Ja mam Karchera parownicę tylko tak smugi schodzą,moje płytki tez gres polerowany Mistral
    Miło być ważnym, ale ważniejsze być miłym.

  6. #206
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    arjezierscy

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    chrzęsne
    Kod pocztowy
    05-240
    Posty
    8

    Domyślnie

    Mam pytanie czy mop po wycisnięciu jest wystarczająco suchy i czy nadaje się do paneli i drewna?

  7. #207

    Domyślnie

    Cytat Napisał arjezierscy Zobacz post
    Mam pytanie czy mop po wycisnięciu jest wystarczająco suchy i czy nadaje się do paneli i drewna?
    Zależy jaki mop . Ogólnie każdy musisz porządnie wycisnąć - z jednymi modelami jest łatwiej, z innymi mniej.
    Pozdrawiam - Malwes.

    "...Nie mam nic przeciwko aby moi synowie wyrośli na ludzi, którzy uważają, że urządzanie domu polega na ustawianiu regałów na książki..." (by B.J.)

  8. #208
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    felka73

    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Kod pocztowy
    05-504
    Posty
    40

    Domyślnie

    Cytat Napisał arjezierscy Zobacz post
    Witam jestem zainteresowana mopem z wiaderkiem LEIFHEIT HAUSREIN ,czy on nadaje się do paneli i do drewna?Czy jest wystarczająco suchy po wycisnięciu i czy jego konstrukcja jest dosc solidna?Do tej pory uzywałam VILEDE ULTRAMAX,DO TERAKOTY JEST REWELACYJNA,ale do paneli za mokra trzeba dodatkowo wyciskac ręcznie.Jesli ktos posiada zestaw L.HAUSREIN to bardzo proszę o opinie,poniewaz zastanawiam się czy warto wydac na niego 300zł.
    Mam ten mop od kilku lat i mogę go z czystym sumieniem polecić. Do gresu trzeba mieć nakładkę z długim włosem a do paneli z mikrofibry . Wiadro bardzo dobrze wyciska więc można spokojnie myć panele ( u mnie nic się nie dzieje ). Co do konstrukcji to wydaje mi się , że jest mocniejszy niż Vileda .Cena rzeczywiście trochę odstrasza , sama miałam obiekcje ale z perspektywy czasu wiem ,że było warto go kupić .
    pozdrawiam

  9. #209
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    arjezierscy

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    chrzęsne
    Kod pocztowy
    05-240
    Posty
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał felka73 Zobacz post
    Mam ten mop od kilku lat i mogę go z czystym sumieniem polecić. Do gresu trzeba mieć nakładkę z długim włosem a do paneli z mikrofibry . Wiadro bardzo dobrze wyciska więc można spokojnie myć panele ( u mnie nic się nie dzieje ). Co do konstrukcji to wydaje mi się , że jest mocniejszy niż Vileda .Cena rzeczywiście trochę odstrasza , sama miałam obiekcje ale z perspektywy czasu wiem ,że było warto go kupić .
    pozdrawiam
    Dziękuje bardzo za opinie czekałam na nią,a moze jeszcze cos na temat tego zestawu mogę się dowiedziec.Czy używałas tez VILEDY ULTRAMAX?Mam nadzieję,że HAUSREIN lepiej wyciska,bo niedługo będę miała 80m2 PANELI do mycia i niechciałbym ich zniszczyc.A MOZE POLECISZ MI GDZIE NAJTANIEJ MOZNA GO KUPIC.Wprawdzie w Warszawie jest we wszystkich marketach ,ale ceny są bardzo zróznicowane.POZDRAWIAM,

  10. #210
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    felka73

    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Kod pocztowy
    05-504
    Posty
    40

    Domyślnie

    Cytat Napisał arjezierscy Zobacz post
    Dziękuje bardzo za opinie czekałam na nią,a moze jeszcze cos na temat tego zestawu mogę się dowiedziec.Czy używałas tez VILEDY ULTRAMAX?Mam nadzieję,że HAUSREIN lepiej wyciska,bo niedługo będę miała 80m2 PANELI do mycia i niechciałbym ich zniszczyc.A MOZE POLECISZ MI GDZIE NAJTANIEJ MOZNA GO KUPIC.Wprawdzie w Warszawie jest we wszystkich marketach ,ale ceny są bardzo zróznicowane.POZDRAWIAM,
    Ja osobiście nie używałam Viledy , ale z obserwacji u znajomych wydaje mi się, że Hausrein lepiej wyciska . U mnie w domu jest ok.80 m2 gresu i ponad 100m2 laminowanych paneli i nie stwierdziłam żadnych niepokojących objawów na podłodze po myciu tym mopem ( a robię to dość często bo moje dzieci ciągle coś wylewają na podłogę ) Tak jak pisałam wcześniej , używam 2 rodzajów nakładek i jest ok.Swojego mopa kupiłam w Leroy Merlin ale to było ponad 3 lata temu i wtedy była jakaś promocja . Ceny na ten sprzęt małe nie są , ale szybkość i wygoda mycia to rekompensuje - jak przypomnę sobie wyciskanie w ręku .......wrrr.......
    pozdrawiam

  11. #211

    Domyślnie

    Wracam do wątku mopów. Chciałabym kupić coś w cenie ok. 100 zł, ale nie mogę się zdecydować. Całkiem fajnie wygląda Picobello firmy Leifheit, ale widziałam też filmik z MAGIC EASY MOP-em 360 Z ODWIROWANIEM i już sama nie wiem.
    Może ma ktoś tego mopa?
    http://allegro.pl/magic-easy-mop-360...561704990.html
    Ostatnio edytowane przez KamillaDeMon ; 15-04-2011 o 12:05

  12. #212

    Domyślnie

    Tez dolacze sie do opinii na temat mopow Leifheit.
    Czy uzywa ktos tych innych rodzajow? Tanszych, mam na mysli.
    Bo Hauserin jest najdrozszy z nich, ale rzeczywiscie wyglada super.
    Ja potrzebuje tylko do paneli.
    Do plytek mam odkurzacz parowy karcher. Boje sie go uzywac do paneli.
    Ale podobno kwiatki doniczkowe mozna nim myc. Moze niepotrzebnie sie obawiam.
    Czy ma ktos jakies doswiadczenia?

  13. #213
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    arjezierscy

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    chrzęsne
    Kod pocztowy
    05-240
    Posty
    8

    Domyślnie

    Hausrein jest super ,do paneli idealny,bardzo dobrze wycisniety ,oczywiscie w wiaderku z zestawem,jest wprawdzie bardzo drogi ale naprawde warto .Ja tez bardzo długo zastanawiałam sie czy go kupic ,i jestem bardzo zadowolona,a wyprobowałam juz kilka mopów.

  14. #214

    Domyślnie

    Ktory kupilas?

  15. #215
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    arjezierscy

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    chrzęsne
    Kod pocztowy
    05-240
    Posty
    8

    Domyślnie

    Wyprobowałam;Vileda Ultramax,vileda mocio,paskowy ,sznurkowy, i wiele plaskich ktore co chwile trzeba sciagac i płukac.Teraz gdy mam HAUSREIN mycie podłog to czysta przyjemnosc,naprawde polecam.

  16. #216
    Lider FORUM (min. 2800)
    mazo

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    4.049
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    Była w tym wątku mowa o mopie Leifheit,czy taki jest ok?


    chodzi mi o to, żeby można było go dobrze odcisnąć (drewniana podłoga).
    Ostatnio edytowane przez mazo ; 29-08-2011 o 10:18

  17. #217

    Domyślnie

    Posiadam ten model ze zdjęcia i jestem bardzo zadowolona. Wszystkie powierzchnie myję tą samą nakładką tylko przy panelach odwirowuję kilka razy więcej niż przy kaflach. Generalnie cena dosyć wysoka ale nie wyobrażam sobie użytkowania innego zestawu, w zależności od tego ile razy odwirujesz możesz uzyskać efekt prawie suchego mopa, dla mnie bomba.

  18. #218
    Lider FORUM (min. 2800)
    mazo

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    4.049
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    Dzięki Arogos! czyli masz ten model twist? czytałam chyba na ceneo o łamiących się kijach...

  19. #219

    Domyślnie

    W przyszłym tygodniu będze w ofercie Biedronki taki oto mop: http://www.biedronka.pl/video/ Myslicie, ze warto?

  20. #220

    Domyślnie

    Cytat Napisał mazo Zobacz post
    Dzięki Arogos! czyli masz ten model twist? czytałam chyba na ceneo o łamiących się kijach...
    Tak, mam Twista, używam go 4 miesiące i na razie jest cały. Mankamentem natomiast jest to że kij jest składany z trzech części i jak za bardzo zaszaleję tzn zbyt energicznie nim wymachuję to wyskakuje mi czasami górna część i może o to chodzi w opiniach na ceneo.

Strona 11 z 14

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony