dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    theded

    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Skąd
    Ciechanów
    Kod pocztowy
    06-400
    Posty
    7

    Domyślnie Małe drzwiczki jako przejście pomiędzy pokojami dzieci, gdzie kupić?

    Ostatnio w Ikea Janki w dziale dziecięcym widziałem takie przejścia typu mysie dziury między pokojami. Super atrakcja dla dzieci i chciałbym kupić takie drzwi które połączą pokoje dzieci. Dostane coś takiego czy tylko indywidualne zamówienie? Chciałbym żeby były zamykane bo jak jeden się budzi w nocy to aby drugi też od razu tego nie słyszał. Wymiary nie istotne bo otworu jeszcze nie mam. Ewentualnie gdzie coś takiego zamowie, moze byc z wysyłką ale w cenie typu kilkaset zł.

  2. #2

    Domyślnie

    Nie wiem o jakich małych drzwiach myślisz. Takie na np. metr wysokości i 0,5m szerokości? Jedynie możesz pomyśleć o drzwiach ażurowych, choć ciężko to nazwać drzwiami - raczej drzwiczkami od szafki. Ościeżnicę musisz sam zrobić.

    Co do produkcji na wymiar takiej zabawki - możliwe ale cena może być dla Ciebie bolesna .

  3. #3
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    mazwoj

    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-153
    Posty
    274

    Domyślnie

    Raczej musisz szukać takich drzwi na zamówienie, bo wszystko to co jest w ofercie będziesz miał w wysokości 200-210cm. Nie piszę o skracaniu drzwi, bo klamka wyszłaby Ci przy podłodze. Porta, Erkado, DRE, Pol-skone, Classen, marketówki itd. możesz mieć na zamówienie, ale nie liczyłbym że się z mieścisz w cenie "kilkuset" złotych. Od tysiąca w górę liczyłbym takie drzwi, bo nie jest to skracanie o kilka centymetrów tylko projektowanie i robienie drzwi od nowa.

    Szukaj ewentualnie u jakiegoś stolarza i licz się z jego podejrzanym uśmieszkiem .

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony