dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: GAZOBETON

  1. #1

    Domyślnie GAZOBETON

    Czy osoby które mieszkają w domku jednorodzinnym z gazobetonu mogą podzielić się swoimi wrażeniami?? tj. czy dobry w nim klimat - latem chłodno, zimą ciepło, nie jest wilgotno, czy ściany nie pękają etc

    Proszę o podanie klasy gazobetonu 500, 600 czy 700 oraz grubości ścian i rodzaju.

    zastanawiam się nad gazobetonem białym PW domek z użytkowym poddaszem, a różne rzeczy słyszałem.

    Z góry dzieki

  2. #2

    Domyślnie

    Ja pomieszkuje w takim domu. Jak do jest dobrze "zrobiony" to nie powinno być różnicy czy to gazobeton, cegła czy inne ustrojstwo.
    Co do klas to są one raczej na papierze. Przed zakupem obdzwoniłem kilku producentów i często po zapytaniu o klasę 600 zalegała cisza.....
    Wszyscy idą na łatwizne i "jadą" 500
    Co do jakości życia to jest ok. mam ściany wykończone płytami g-k co w pewnym stopniu stabilizuje mikroklimat w domu. Ale też nie żałowałem na wentylacji.

  3. #3

    Domyślnie BK vs silka Silka vs BK jak w to się gra???

    Dzięki

  4. #4

    Domyślnie

    Drobna uwaga praktyczna: bloczki z piórem i wpustem są wyraźnie droższe od zwykłych (przynajmniej w zakupie hurtowym). Należy rozważyć co będzie lepsze finansowo: większy koszt bloczka czy ok 40% wiecej kleju (przy budowaniu z bloczków bez PW)
    Co do odmiany: 500 jest tu w pewnym sensie stylizowaniem się na Ytonga.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony