dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 21
  1. #1

    Domyślnie

    Powiedzcie jak ten delikatny problem rozwiązać na niewielkiej działce. Obawiam się trochę, że po zdemontowaniu wygódki i jej zasypaniu coś niedobrego może dalej się z nią dziać. Są to obawy może nieuzasadnione, ale potrzebuję informacji od tych co już to mają za sobą.
    Jak głęboko wykopaliście dziurę, i jak to potem skutecznie zasypać by nic nie śmierdziało, a pies się kiedyś nie dokopał do zawartości.

    Sprawdzałem przy okazji ceny dzierżawy toi-toi, ale wychodzi drogo - kilkadziesiąt zł/miesiąc

  2. #2

    Domyślnie

    wasi fachowcy nie mają potrzeb fizjologicznych?

  3. #3
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Frankai
    Zarejestrowany
    Jan 2002
    Skąd
    Południowa Wielkopolska
    Posty
    8.536

    Domyślnie

    Ja dziabnąłem koparką jak robiłem fundamenty, ale potem sąsiad się zaoferował ze swoją sławojką i nie musiałem robić

  4. #4

    Domyślnie

    Zasyp najpierw specjalnym preparatem używanym do biologicznych oczyszczalni ścieków, odczekaj parę dni (aby zaczęła się fermentacja) a potem możesz spokojnie zasypać ziemią. Po roku gdyby to odkopać nie będzie czuć żadnego smrodku, wszystko będzie ok- sprawdzone!

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    hihih u mnie tez tak jest..pozniej preparacik i po kłopocie

  6. #6

    Domyślnie

    On 2003-02-14 12:35, Grzegorz63 wrote:
    Zasyp najpierw specjalnym preparatem używanym do biologicznych oczyszczalni ścieków, odczekaj parę dni (aby zaczęła się fermentacja) a potem możesz spokojnie zasypać ziemią. Po roku gdyby to odkopać nie będzie czuć żadnego smrodku, wszystko będzie ok- sprawdzone!
    Dokładnie tak i ja to sprawdziłem. Ja zasypywałem to bakteriami raz na tydzień. No i dodawałem trochę wapna o które na budowie nie trudno.
    Pozdrawiam,

  7. #7

    Domyślnie

    On 2003-02-14 12:35, Grzegorz63 wrote:
    Zasyp najpierw specjalnym preparatem używanym do biologicznych oczyszczalni ścieków, odczekaj parę dni
    A czy to bedzie dzialac takze w szambie ?
    A moze puzniej, po jakims czasie poprostu wysaczyc zawartos do piasku,

  8. #8

    Domyślnie

    A jak głęboko kopaliście dziurę i jak grubą warstwą to później zasypać. Problem w tym, że mam psa, który uwielbia kopać, szczególnie gdy poczuje frapujący zapach

  9. #9

    Domyślnie

    A czy nie prościej zacząć od budowy szamba?
    Ja mam zamiar tak zrobić.

  10. #10

    Domyślnie

    I co, podczas budowy będziesz "robił" do szamba?

  11. #11

    Domyślnie

    Na szambie stawiasz "Wygódkę" i problem z głowy.

  12. #12

    Domyślnie

    A co z tymi sprawami podczas budowy szamba?

  13. #13

    Domyślnie

    Szambo można zakopać w ciągu jednego dnia
    A jeśli samemu je robisz to góra tydzień.
    Można wytrzymać)

  14. #14

    Domyślnie

    OK! Poddaję się.
    Pozdrawiam

  15. #15
    Lider FORUM (min. 2800) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar kgadzina
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    3.883

    Domyślnie

    Kibelek jest konieczny i tyle. W przeciwnym razie grozi "pole minowe" na stryszku, albo reklamówki z dziwną zawartością na stercie gruzu.

  16. #16

    Domyślnie

    Polecam serwis toi toi - toalety przenośne - ok. 180 zł na miesiąc (z czyszczeniem). Inaczej powiem szczerze sobie nie wyobrażam.

  17. #17

    Domyślnie

    Człowieku, za 180zł to ja sam zbiję "wygódkę" ze starych mebli i płyt pilśniowych a kasę zostawię aby uczcić z murarzami wiechę!

  18. #18

    Domyślnie

    Grześ ma absolutną racją.
    Chyba, że ktoś ma za dużo pieniędzy. Dla osób budujących systemwm gospodarczym każda kilkadziesiąt złotych się liczy (przynajmniej według mnie), mimo iż na pierwszy rzut oka są to to promile kosztów budowy, ale jak stare przysłowie powiada "ziarnko do ziarnka..."

  19. #19

    Domyślnie

    Moi drodzy, ja to wiem - też liczę każdą złotówkę. Ale przede wszystkim nie chciałem mieć domu postawionego na .... no i samej dzialki w . ..... Samo zbicie z desek nie wystarczy, a z innego doświadczenia wiem, że jak jest budka (czysta) to może i będą korzystać, a jak nie ma to raczej napewno nie będą. To była jak zykle kwestia wyboru. Na razie sę sprawdza.

  20. #20

    Domyślnie

    Problem wielki
    Te kibelki.

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony