dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 268
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 5342

Temat: projekt GRANAT pracownia KRAJOBRAZY

Domyślnie http://www.wlasny-dom.pl/materialy/5_2003/granat.swf

Domyślnie

Granat A o co chodzi?
    Jeden mały kot zmienia powrót do pustego mieszkania w powrót do domu - Pam Brown

3. Jak budować bez pozwolenia na budowę, LEGALNIE? Jakie zezwolenia musi zawierać projekt budowlany domu? Tani projekt domu to duże ryzyko strat. Jak tego uniknąć? Dach dwuspadowy, czyli rozwiązanie znane od pokoleń

Domyślnie

Cytat Napisał Ewunia
    Granat A o co chodzi?
    Poszukuje osob, ktore buduja,budowaly lub zamierzaja budowac Granat.
    Nalezysz moze do tych osob????

Domyślnie

Nie należę, ale co szkodzi popatrzeć

WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    arek71

Domyślnie granat z pracowni krajobrazy

Granat z pracowni Krajobrazy-ktoś buduje?

arek71

Domyślnie granat z pracowni krajobrazy

Cześć! Dzięki za wklejenie linku.Jestem świeżym internautą i nie bardzo wiedziałem jak to zrobić.Czy ktoś może mi powiedzieć o ile podroży budowę taki balkonik jak w tym projekcie?Wydaje mi się że ten dom powinien być niedrogi w budowie i spełnia naszej rodziny wymagania.Myśleliśmy też o GL293 ze STUDIO ATRIUM.Czy mógłby ktoś porównać tedwa domy pod kątem kosztów i funkcjonalnośći.

kskksk

Domyślnie Projekt Granat

Witajcie

Czy ktoś zdecydował się na projekt GRANAT z IGN.

http://www.projekty.ign.com.pl/proje...rojektu=GRANAT

Co sądzicie o tym domku, proszę o opinie

KSK
    KSKKSK

Domyślnie

podłanczam sie pod pytankiem , tez jestem bardzo zainteresowany tym projektem jestem bliski jego zakupu, czy macie jakies uwagi ? czy ktos z was buduje ten dom ??

roperto

Domyślnie projekt GRANAT pracownia KRAJOBRAZY

z pracowni krajobrazy. Wg. mnie ciekawy domek pod wzgledem rozmieszczenia pomieszczen i malo skomplikowanej konstrukcyji. A to wszystko wg. mnie moze rownac sie - dom za rozsadna cene. Nie ukrywam, ze cena jest dla mnie priorytetem.
    Bardzo prosze o jakies konstruktywne opinie na temat tego projektu. A moze ktos mial do czynienia z budowa tego domku?

link:
    http://www.krajobrazy.com.pl/index.p...1&nazwa=GRANAT
    Pozdrawiam,
    Robert.

OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar andrzejka
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    216

Domyślnie

Dom jest fajny i wydaje się być w mirę tani w budowie bez żadnych wynalazków itp A rozkład pomieszczeń tez ok
    Podoba mi sie bardzo

roperto

Domyślnie

Cytat Napisał andrzejka
    Dom jest fajny i wydaje się być w mirę tani w budowie bez żadnych wynalazków itp A rozkład pomieszczeń tez ok
    Podoba mi sie bardzo
    No walasnie bez zadnych zbednych wynalazkow... Chyba zamowie z pracowni jakies bardziej szczegolowe dane na temat tego projektu.
    Mojej drugiej polowie tez sie podoba ten projekt , wiec stawiam ten domek w gronie moich faworytów (choc wiele projektow juz przejrzelismy)
    Pozdrawiam,
    Robert.

216

Domyślnie

A brałeś pod uwagę Marysię

Domyślnie

Bardzo mi sie podoba.Wacham się miedziy granatem a szmaragdem tez z krajobrazów http://www.krajobrazy.com.pl/index.p...nazwa=SZMARAGD
    Oni mają naprawde fajne te projekty
    Jestem za

roperto

Domyślnie

Cytat Napisał aśG
    Bardzo mi sie podoba.Wacham się miedziy granatem a szmaragdem tez z krajobrazów http://www.krajobrazy.com.pl/index.p...nazwa=SZMARAGD
    Oni mają naprawde fajne te projekty
    Jestem za

Mam ten sam dylemat. Szmaragd tez mi sie podoba, rożni sie co prawda dodakowa lukarna i rozmieszczeniem pomiesczen na parterze. Zobacz umiejscowienie schodów (w salonie?) no i 13m2 hol na poddaszu... Poza tym jest ok.
    Do tego dochodzi jeszcze Orion link http://www.dobredomy.pl/?id_project=27
    Jednak Granat wydaje sie (przynajmniej dla mnie) bardziej funkcjonalny i prosty. Chyba namowie moja malzonke na ten projekt

ps. co do projektu "Marysia", to faktycznie super prosty i funkcjonalny projekt, ale niestety w moim przypadku odpada - nie ma dodatkowego pokoju na parterze.
    Pozdrawiam,
    Robert.

216

Domyślnie

jesli miałabym wybierać między szmaragdem i granatem to zdecydowanie granat jest prostrzy , bardziej funkcjionalny , myślę że tańszy w budowie
    ps. co do projektu "Marysia", to faktycznie super prosty i funkcjonalny projekt, ale niestety w moim przypadku odpada - nie ma dodatkowego pokoju na parterze.
    I tu masz rację , może to kiedyś być kłopotliwe dla nas Ale cóż
    Oron też moim zdaniem wysiada przy granacie , nawet te schody na środku jakoś tak mi nie pasują i p[ewnie znalazło by sie jeszcze innych kilka wad, no i zewnątrz jakiś taki

Granat jest ok Ale wybierajcie , wybierajcie, to trudny okres wybór projektu
    powodzenia

Domyślnie

ja tez mam problem ktory domek.najpierw byl orion,potem granat a teraz jest agatka z pracowni www.domna5.pl.
    ta wersja bardziej mi odpowiada na parterze.granat jest troszke za maly

Domyślnie

Witam, własnie kupilismy ten projekt i wkrótce zaczynamy budowę. Szukam informacji na temat Granatu z Krajobrazów i najchętniej zobaczyłabym realizację, ale niestety..... może bedziemy pierwsi Jesteśmy na etapie adaptacji - może ktos jeszcze?

Domyślnie

Witam, własnie kupilismy "granacika" i teraz go adaptujemy. A jak u Pana wyglada sytuacja ? Pozdrawiam

Strona 1 z 268

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia