Hej wszystkim,
nareszczie coś piszecie....
Gosia, twoja cena za tynki jest lepsza niz moja. Facet chciał nawet 27 zeta z materiałem ale w końcu dogadaliśmy się za 24zł. Tylko jest jedno małe ale....teraz jest już bardzo zimno,i nie mam jak wietrzyć pomieszczeń i skrapla mi się para na suficie i gdzieniegdzie porobiły sie purchle....kominek buzuje cały czas ale niestety, niewiele to daje...
Sylwia, widzisz jak z dachem szybko u Ciebie idzie.... nie tak jak u mnie....jeszcze tydzień i cały dach będziesz miała pokryty dachówką.
Magda u Ciebie tez idzie expressem - oczywiście jak wezmą się do pracy, hihihi,- ani sie obejrzysz i bedziesz miała dach ofoliowany....
DaMa a dlaczego nie ma jeszcze żadnych Twoich zdjęć?
Fato a Ty co??? Gdzie te duże ilości zdjęć??? Pokazałeś kilka na zachętę i to już koniec???
Zobacz jak młodsi stażem granatowcy chwalą się poszczególnymi etapami....no zapraszam do pisania i wklejania.... czekamy
I najważniejsze Anijka jeżeli czytasz jeszcze nasze forum, to odezwij się i pokaż nam swojego Granata. U Ciebie prace są najbardziej zaawansowane, no nie bądź taka co to nie chce się pochwalić swoim domkiem....proszę......