dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 260
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 5440

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie http://www.wlasny-dom.pl/materialy/5_2003/granat.swf


  2. #2

    Domyślnie

    Granat A o co chodzi?
    Jeden mały kot zmienia powrót do pustego mieszkania w powrót do domu - Pam Brown

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ewunia
    Granat A o co chodzi?
    Poszukuje osob, ktore buduja,budowaly lub zamierzaja budowac Granat.
    Nalezysz moze do tych osob????

  4. #4

    Domyślnie

    Nie należę, ale co szkodzi popatrzeć

  5. #5
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    arek71

    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    6

    Domyślnie granat z pracowni krajobrazy

    Granat z pracowni Krajobrazy-ktoś buduje?

  6. #6

  7. #7
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    arek71

    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    6

    Domyślnie granat z pracowni krajobrazy

    Cześć! Dzięki za wklejenie linku.Jestem świeżym internautą i nie bardzo wiedziałem jak to zrobić.Czy ktoś może mi powiedzieć o ile podroży budowę taki balkonik jak w tym projekcie?Wydaje mi się że ten dom powinien być niedrogi w budowie i spełnia naszej rodziny wymagania.Myśleliśmy też o GL293 ze STUDIO ATRIUM.Czy mógłby ktoś porównać tedwa domy pod kątem kosztów i funkcjonalnośći.

  8. #8

    Domyślnie

    podłanczam sie pod pytankiem , tez jestem bardzo zainteresowany tym projektem jestem bliski jego zakupu, czy macie jakies uwagi ? czy ktos z was buduje ten dom ??

  9. #9
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Terkaa86

    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Kamienna Góra
    Posty
    4
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Moja prywatna opinia- za mały strych nad garażem- skoro mamy już strop to koszt podniesienia dachu (dwa rzędy pustaków więcej) nie jest duży. Brak drzwi z kotłowni na druga stronę domu. Przejście na strych przez łazienkę. Wybrałam projekt Bianka z extradom.pl i wydaje mi się, że jest to dom prawie idealny. Proponuję obejrzeć http://extradom.pl/projekt-domu-bianka-WOE1037
    Ostatnio edytowane przez Terkaa86 ; 03-09-2013 o 00:59 Powód: za mało info

  10. #10

    Domyślnie

    Witam, własnie kupilismy ten projekt i wkrótce zaczynamy budowę. Szukam informacji na temat Granatu z Krajobrazów i najchętniej zobaczyłabym realizację, ale niestety..... może bedziemy pierwsi Jesteśmy na etapie adaptacji - może ktos jeszcze?

  11. #11
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Dominika S

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Posty
    9

    Domyślnie

    ja też myslałam o tym projekcie ale czy nie uważacie że salon + jadalnia+ kuchnia -31 m to troche mało . kuchnia zajmuje 1/3 tej powierzchni czyli na salon i jadalnie zostaje okoła 21 m

  12. #12

    Domyślnie

    witam wszystkich, my budujemy granat. super projekt jak dla nas. Jeśli chodzi o wielkośc salonu - to kwestia gustu. jak dla nas - wystarczy, wcale nie jest taki mały, kuchnia ma 7,1 + spiżarka 1,8, na salon pozostaje 25 m. Jest bardzo ustawny ten salonik. I zawsze cos kosztem czegoś, przejrzelismy wiele projektów - chodzilo nam o pokoj na dole, żey nie był zbyt mały, aby wystarczylo na urządzenie sypialni. Bralismy również pod uwage agatkę, ale wygrał granat, bo ma duża łazienkę na górze i większy pokój na dole. No i oczywiście koszty - prosta konstrukcja, dach prosty, a ten balkonik wcale tak bardzo nie podnosi ogólnych kosztów. Wkrótce zaczynamy budowę, czekamy tylko na pozwolenie. Czy ktos jeszcze buduje granat?

  13. #13

    Domyślnie

    Witam wszystkich, mam pytanie. Czy może już ktoś zaczął prace budowlane na GRANATem, jeśli tak to mam kilka pytań i prośb o doradzenie względem tego projektu.
    Początkujący budowlańcy bez kasków.

  14. #14

    Domyślnie Granat

    Ja też chcę zacząć budować ten domek. Narazie porjekt juz jest ale czekamy na warunki zabudowy (niestety długo), cegły juz kupione oczywiście max hadykówka powoli zaczynam gromadzić resztę materiałów a co do układu mieszkań to w salonie chcemy tą ściankę przedłużyć o jakieś 1.5 m zrobić na półokrągło i wyjście na ogród oczywiście z tyłu domku też jaskółka. Ruszamy z budową od maja myśle że jakoś się uda będe inormował na bieżąco.

  15. #15

    Domyślnie

    No nareszcie ktoś odpisał, z niecerpliwością bede śledził twoje poczynanie "fato", widziałem twój post na innym temacie i zgadzam się, że ten domek ma cos ciekawego, duży może nie jest ale wszystko ma tak jak trzeba i gdzie trzeba, ja też przewidzałem razem moją lepszą połówką kilka poprawek, najbardziej newralgiczna rzecz to dla mnie te pomieszczenie gospodarcze, chciałbym mieć wejście do niego od tylniej strony domu, ale chyba to odpada. Po za tym myślałem by pozbyć się scianki oddzielajacej salon od schodów i zrobić schody drewniane, przy okazji powiększyć wizualnie salon mimo tego, żę i tak on jest duży. Taki mój wymysł. Pozdrawiam
    Początkujący budowlańcy bez kasków.

  16. #16

    Domyślnie

    Witam Ja w moim projekcie wprowadze pare zmian na początku likwidujemy z żoną spiżarkę. Poniewaz będę miał centralne ogrzewanie a nie chce umieszczać tego wszystkiego w pomieszczeniu gospodarczym gdyż będzie mi potrzebne na różne inne rzeczy chcę przedłużyć garaż tak aby ścianka garażu wystawała ok 1m od ściany domu. Oczywiście garaż oddziele od kotłowni ścianą, a na węgiel zrobił bym wsyp obok wylany betonem ze spadem tak aby węgiel mógł sam się zsówać do kotłowni. Pomysł sprawdzony przez znajomych. Proszę o opinie tego co chemy zrobić póki jeszcze wszystko w proszku:

  17. #17

    Domyślnie

    Cześć, Fato widzę, że też non stop myślisz nad projektem, poniżej wklejam nasze poprawki, zobacz i oceń, a może wprowadzisz coś do nich co nam się spodoba . Pozdrawiam
    http://www.jpg.pl/inc/pop_img.php?362364,14538,344838[img]
    http://www.jpg.pl/inc/pop_img.php?362364,14538,344837[/img]
    Początkujący budowlańcy bez kasków.

  18. #18

    Domyślnie

    Bardzo mi się podoba to co robicie z tą wypustką w pokoju dziennym ale u mnie to niestety nie wypali ponieważ musiał bym zmniejszyć wjazd do tyłu a tego bym nie chciał. A co myślicie o tym co ja napisałem wcześniej??? Pozdro.

  19. #19
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar wasiek
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    2.964
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    360

    Domyślnie

    Witam,
    Asia&Darek wasze zmiany w projekcie są troszke podobne do moich. Jak zaczęłam robic zmiany w projekcie to okazało się, że z gotowego projektu zrobił się indywidualny
    Widzę, że wyrzuciliście całą ścianę od strony balkonu. Ja zrobiłam troszkę inaczej. Przede wszystkim wydłużyłam i poszerzyłam cały budynek, tak, żeby był prporcjonalny. Acha, dodam, że buduję sam dom bez garażu. Garaż stoi obok jako osbny budynek gospodarczy. Jak już wydłużyłam i poszerzyłam, to zaczęłam zmieniać okna. Dodałam jedno skrzydło do balkonu w salonie ( są trzy duże tafle ), okna tam gdzie Wy macie wypustkę, ja tez mam trzy ale bez wypustki. No i przede wszystkim okna zrobiłam na wymiar 150/140, gdyz na 120 cm wydawały mi sie bardzo małe. Następnie wyrzuciłam ścianę tam gdzie są schody i zrobiłam podciąg zostawiając jeden filar.Ptycznie daje to bardzo dużo przestrzeni, tym bardziej, że schody będę miała drewniane ażurowe. Przechodząc dalej to w pokoju na dole również mam duże tarasowe dwa okna. Zmieniłam również ustawienie komina w spiżarni. Teraz komin stoi odwrotnie i jest jednocześnie ścianką oddzielającą spiżarnię od kominka

  20. #20
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    kskksk

    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    1

    Domyślnie Projekt Granat

    Witajcie

    Czy ktoś zdecydował się na projekt GRANAT z IGN.

    http://www.projekty.ign.com.pl/proje...rojektu=GRANAT

    Co sądzicie o tym domku, proszę o opinie

    KSK
    KSKKSK

Strona 1 z 260

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony