dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 124 z 272
Pokaż wyniki od 2.461 do 2.480 z 5440
  1. #2461

    Domyślnie

    Gdy nadejdą te piękne święta,
    każdy o bliskich swoich pamięta.
    Przesyłam gorące życzenia.
    Niech gwiazdka pomyślności
    co zabłyśnie znów o zmroku,
    zaprowadzi Was do szczęścia
    w nadchodzącym Nowym Roku.

    życzy Agnieszka

  2. #2462
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    MonikaAndrzej

    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    143
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie

    Ja również brałam kredyt w banku Millennium. Rzeczywiście w lutym 2008 ofertę mieli najlepszą. W tej chwili jednak okazało się,że będziemy musieli dobrać kredytu,ale Millennium zrezygnowało już ze sprzedaży kredytów we franku szwajcarskim i dobrać możemy tylko w złotówkach. Na nowo uruchamia się cała procedura związana z uruchomieniem kredytu i trochę się to przeciągnie, co nas wcale nie pociesza.

  3. #2463

    Domyślnie

    Witam,
    Ja również mam kredyt w millenium - brałam w lipcu br
    mam pytanie do Granatowiczów, jakie tynki polecacie gipsowe czy tradycyjne??

  4. #2464
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar EWA 28
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Skąd
    Głogów/ Nielubia
    Posty
    140
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    47

    Domyślnie Wesołych Swiąt

    W Betlejem na sianku Zbawiciel się rodzi,
    niech wam jak najlepiej w życiu się powodzi,
    zaś w Nowym Roku o każdej godzinie,
    niechaj nic co dobre Was w życiu nie minie!

  5. #2465

    Domyślnie My

    My też życzymy wszystkim czego tylko zapragną, o czym mażą, i niech wam wszystkim mały Jezusek Błogosławi

  6. #2466

    Domyślnie

    Witam po tych pełnych jedzonka świętach hihi...
    Jakieś zmiany u kogoś, czy raczej wciąż macie przerwę świąteczną na budowie również? U mnie bez zmian, ale już za ponad tydzień będę wiedziała jakie płytki będziemy mieć więc niezwłocznie się pochwalę
    A jak ktoś ma jakieś nowe zdjęcia to również może się pochwalić bo zdjęcia mile widziane...chyba każdy tak myśli prawda?!
    Pozdrowienia i wszystkiego co najlepsze w nowym roku...zdrowia, miłości i miłości oraz miłości
    "Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba."

    Jak Kasia i Tomek budowali domek

  7. #2467
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar wasiek
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    2.964
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    360

    Domyślnie

    Wszystkiego najlepszego po Świętach.....
    Czas świateczny tak rozleniwił mojego męża i mnie, że ....nic nie chce sie nam na budowie robić..... Budowa nie zając nie ucieknie, więc jeszcze do Nowego roku odpoczywamy....
    Ale jeszcze przed Wigilią, stolarz wprawił nam drzwi na dole ....wprawdzie nie skończył, bo framugi cos mu nie pasowały i miał skończyć w Wigilię..tylko, że nic z tego nie wyszło i do dzisiaj sie nie odezwał....
    Takie mam drzwi, na dole wszystkie są pełne a u góry do pokoi będą z szybą mrożoną..Prosto - pomieszczenie gospodarcze, po prawej łazienka -drzwi otwierają sie na zewnatrz i po lewej pokój - drzwi otwierają się do wewnatrz.... Klamek jeszcze nie ma ale niestety nie mam czasu biegac po sklepach a i....chyba mi sie nie chce....



  8. #2468

    Domyślnie

    Witam,
    U nas dziś miła niespodzianka -dostaliśmy pozwolenie na budowę !!! W sumie tak jak przewidywałam, że właśnie w tym czasie dostaniemy. No teraz temat kredyt aktualny na wątku- choć chyba najpierw zaczniemy budować i spróbujemy własnymi środkami zrobić choć stan 0.

    Wszystkim życzę spełninia marzeń w Nowym Roku 2009 a przede wszystkim szybkich postępów w budowaniu i wykańczaniu swoich domków

  9. #2469
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar asiulaiprzemo
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    Glisno
    Kod pocztowy
    69-210
    Posty
    67

    Domyślnie HEJKA WSZYSTKIM

    Nie mam na razie o czym pisać wiec tylko śledzę postępy wszystkich inwestorów . My na razie kumulujemy własne srodki żeby na wiosnę ruszyć z budową. Z tego co czytam widzę że każdy jak najwięcej chce zrobić za własne pieniążki, my to samo, kredyt weźmiemy na dach i wykończenie. Koleżanka od kredytów mówi ze teraz trzeba mieć juz zaczęta budowę żeby dostać korzystniejszy kredyt czyli dośc spory wkład własny.
    OKI kochani z tego względu ze to ostatni dzień roku chciałabym życzyć wszystkim budowlańcom wszystkiego co najlepsze, zrowia przede wszystkim, żeby ten przyszły rok był pełen radości i spełnionych marzeń.

  10. #2470
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    2magda5

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    329
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    25

    Domyślnie

    Mąż wkońcu powiesił lampy w kuchni i salonie reszta czeka.......

    stół na swoim miejscu


    kinkiety vis-a-vis takie same wiszą






    i nowy mieszkaniec zakup mojej mamy - dwa psy w domku demolka
    od rana do wieczora

    Ozie - pies pasterski (4 miesiące ma)


    i mój rudzielec (2 miesiące)

  11. #2471
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    MonikaAndrzej

    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    143
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    49

    Domyślnie

    Witam. U mnie również budowa postępuje. Łazienka dolna w kafelkach, górna się robi. Czekamy na dostawę ceramiki łazienkowej oraz gresu na cały dół. Na początku stycznia miały być montowane schody, ale z racji problemów z dostawą gresu, wszystko przesunie się troszkę. Chcielibyśmy w lutym się wprowadzić, elewację będziemy robić wiosną i mąż mi już zapowiedział,że na razie nie będziemy malować ścian wewnątrz bo muszą dobrze wyschnąć.Gładzie i regipsy położone w całym domu, brakuje mi parapetów i drzwi wewnętrznych, schody i kuchnia w toku. Muszę rozglądnąć się również za blatem kuchennym bo mam z tym dylemat,podoba mi się z rauzolitu ale trochę za drogi.Zrobiliśmy również sufit podwieszany wg pomysłu Waśków i bardzo fajnie wygląda. Nina dzięki za Twoje zdjęcia. Pozdrawiam wszystkich granatowiczów i życzę szczęśliwego Nowego Roku.

  12. #2472
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar EWA 28
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Skąd
    Głogów/ Nielubia
    Posty
    140
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    47

    Domyślnie

    WITAM W NOWYM ROKU !!! Muszę sie pochwalić dokładnie w SYLWESTRA otrzymalismy projekt . Teraz jeszcze trochę papierków do załatwiania - cały czas zastanawiamy się co by zmienić w projekcie , żeby coś nie przegapić

  13. #2473

    Domyślnie

    w koncu i ja moge kilka slow napisac czytam Was codziennie, ale niestety czesto brak czasu na to zeby napisac choc kilka slow.

    tak wiec i u nas zmiany mimo ze od przeprowadzki minelo juz 2,5 miesiaca...
    mamy nowego domownika.. basia urodzila sie 18. grudnia - niezly prezencik pod choinke


    starszy brat Antek (niecale 2 latka) bardzo sie angazuje w opieke nad mala


    no i jeszcze nasza choineczka, w miejscu gdzie w projekcie jest kominek - w rzeczywistosci duzo ladniej wyglada...


    WSZYSTKIM BUDUJACYM ZYCZE W NOWYM ROKU SPELNIENIA MARZEN O WLASNYM GRANACIE A JUZ MIESZKAJACYM WIELE RADOSCI Z WLASNEGO DOMKU

  14. #2474

    Domyślnie

    misha przepiękna ta Wasza nowa lokatorka Naprawdę fantastyczny prezent pod choinkę daliście starszemu bratu... kiedy ja się w końcu doczekam takiego cudeńka Niech zdrowo rośnie i będzie szczęśliwa

    MonikaAndrzej pochwal się zdjęciami Ja też będę miała sufit w kuchni jak Wasiek, ale nad kominkiem już będzie inaczej...ale jak będzie już gotowe to wkleję jakieś fotki...na razie Ty pokaż jakie postępy u Ciebie
    "Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba."

    Jak Kasia i Tomek budowali domek

  15. #2475
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    2magda5

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    329
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    25

    Domyślnie

    misha GRATULACJE
    cudna córcia i mały przystojniak

  16. #2476

    Domyślnie

    Cytat Napisał misha555
    aaaaaa..........no i musze pochwalic nasze ekipy.....
    w sobote maz wzial sie za sprzatanie terenu wokol domku i garazu blaszanego....po trzech ekipach uzbieral....UWAGA....jeden worek smieci....taki 80litrowy !!
    w domu bylo czysciusienko, a i butelek po alk. bylo zaledwie kilka

    gdyby ktos budowal w wielkopolsce, mozemy smialo polecic naszych robotnikow

    zaraz sprobuje powklejac pare zdjec, zeby Wam pokazac nasze postepy
    Misha Mozesz polecic i podac namiary na ekipe od kanalizacji i wody ?[/b]
    --------------------------------------
    Pozdrawiam
    Wojtek

  17. #2477

    Domyślnie

    Mischa555 gratuluję ślicznej córci ! Moja ma 2 lata i dopomina się o braciszka Nie żebym miała coś przeciwko, ale dopiero co wróciłam do pracy. Na pewno kiedyś się doczeka.

    2magda2 widzę że u Ciebie już etap końcowy - pozazdrościć. Kuchnia fajna, te poprzednie dokładniejsze zdęcia nawet utrwaliłam, bo bardzo mi się podoba.

  18. #2478

    Domyślnie

    Iza mam pytanie odnośnie podłogówki... Ty chyba masz położoną tak jak my planujemy czyli korytarz, salon z kuchnią i ten kawałek podłogi korytarza-przedpokoju z którego wchodzi się do pokoju na dole, łazienki malej i pomieszczenia gosp. jeśli tak to powiedz ile wam wyszło metrów...jeśli liczy się to na metry, i ile was wyniosła ta podłogówka ja jeszcze nie jestem na takim etapie, zwłaszcza będą poza krajem cieżko mi obeznać się w cenach ale jak dobrze,że mam Was... takich mądrych i z doświadczeniami hihi Dzięki z góry za odpowiedź. My jeszcze planujemy na górze w łazience położyć podłogówkę,żeby ciepło było w nóżki
    aaaa... w środę jadę do Polski <jupi> i zamówię kafeleczki i zobaczę mój domek także do napisania za jakiś tydzień lub dłużej
    "Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba."

    Jak Kasia i Tomek budowali domek

  19. #2479
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Izulek

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    1.291
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    70

    Domyślnie

    Marta gratuluję pięknej córci. Widać że braciszek zakochany w siostrzyczce.

    Kasiu, w sprawie podłogówki to niestety niewiele Ci pomogę bo mamy ją w całym domu (za wyjątkiem garażu) i nie mam pojęcia ile to metrów. Co do kosztów to też nie będzie jak porównać, bo robiła nam ją kompleksowo firma instalująca pompę ciepła i jest to zawarte w umowie. Szacunkowo za m2 podłogówki 150 zł łącznie z wylewką.
    Kasiu koniecznie pochwal się kafelkami, które wybierzesz no i oczywiście czekamy na zdjęcia domku.

    U nas już działa pompa, w domu robi się coraz cieplej, dodatkowo działają dwa osuszacze i jest już na tyle sucho, że od jutra zaczynają układać wełnę na poddaszu.
    Mam więc do Was pytanie: jak wysoko jest u Was na piętrze? W sensie od podłogi do "prostego" sufitu. I jak zabudowaliście sufit w sypialni przy balkonie? Na prosto czy jakoś inaczej?

    Pozdrowienia
    IZA
    mieszkamy od 22 sierpnia 2009

    Dziennik
    Komentarze
    Ogrodowe początki

  20. #2480

    Domyślnie

    Iza dzięki za info
    Odnośnie Twojego pytania to mam do powiedzenia tylko tyle,że mnie to tez interesuje, bo sami ostatni się nad tym zastanawialiśmy hihi My mamy okna osadzone trochę nisko na górze i jak zrobimy za wysoko sufit to będzie głupio wyglądać, w sensie że od podłogi do okna będzie mała odległość a nad oknem do sufitu nieproporcjonalnie duża...
    A co do moich wyborów...to jak tylko wrócę od razu napiszę na co się zdecydowaliśmy
    "Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba."

    Jak Kasia i Tomek budowali domek

Strona 124 z 272

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony