dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 272
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 5440
  1. #21
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Dominika S

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Posty
    9

    Domyślnie

    ja też myslałam o tym projekcie ale czy nie uważacie że salon + jadalnia+ kuchnia -31 m to troche mało . kuchnia zajmuje 1/3 tej powierzchni czyli na salon i jadalnie zostaje okoła 21 m

  2. #22

    Domyślnie

    witam wszystkich, my budujemy granat. super projekt jak dla nas. Jeśli chodzi o wielkośc salonu - to kwestia gustu. jak dla nas - wystarczy, wcale nie jest taki mały, kuchnia ma 7,1 + spiżarka 1,8, na salon pozostaje 25 m. Jest bardzo ustawny ten salonik. I zawsze cos kosztem czegoś, przejrzelismy wiele projektów - chodzilo nam o pokoj na dole, żey nie był zbyt mały, aby wystarczylo na urządzenie sypialni. Bralismy również pod uwage agatkę, ale wygrał granat, bo ma duża łazienkę na górze i większy pokój na dole. No i oczywiście koszty - prosta konstrukcja, dach prosty, a ten balkonik wcale tak bardzo nie podnosi ogólnych kosztów. Wkrótce zaczynamy budowę, czekamy tylko na pozwolenie. Czy ktos jeszcze buduje granat?

  3. #23
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    canoneos

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Posty
    1

    Domyślnie granat kto kupuje, lub myśli o kupnie w zachodniopomorskim

    Ja mieszkam w tym województwie i fajnie jest budować i wymieniać się doświadczeniami nie tylko w necie ale na placu budowy. Jestem w trakcie kupowania projektu.

    [email protected]

  4. #24

    Domyślnie

    Witam wszystkich projekt jest bardzo fajny i funkcjonalny tyle że salon jest mały ,zastanawiam się czy jeżeli zrezygnować z gabinetu i tam przenieśc kuchnię i tym powiekszajac salon tyle że salon byłby długi i wąski bo 7,5x4,5 co wy nato

  5. #25

    Domyślnie

    terz jestem na etapie wyboru projektu Granat czy kryształ http://www.krajobrazy.com.pl/projekty_domow/kryszta%B3/ z tej samej pracowni granat jest ok ale trochę salon mały a natym najbardziej mi zależy w granacie zmienił bym zamiast gabinetu kuchnie powiekszająctym salon co wy nato

  6. #26

    Domyślnie

    terz jestem na etapie wyboru projektu Granat czy kryształ http://www.krajobrazy.com.pl/projekty_domow/kryszta%B3/ z tej samej pracowni granat jest ok ale trochę salon mały a natym najbardziej mi zależy w granacie zmienił bym zamiast gabinetu kuchnie powiekszająctym salon co wy nato

  7. #27
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Bard13
    Zarejestrowany
    Sep 2003
    Posty
    1.609
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    44

    Domyślnie

    Łądby, nieduży i dość funkcjonalny domek.

    Widziałem dużo gorsze

  8. #28

    Domyślnie

    Witam wszystkich, mam pytanie. Czy może już ktoś zaczął prace budowlane na GRANATem, jeśli tak to mam kilka pytań i prośb o doradzenie względem tego projektu.
    Początkujący budowlańcy bez kasków.

  9. #29

    Domyślnie Granat

    Ja też chcę zacząć budować ten domek. Narazie porjekt juz jest ale czekamy na warunki zabudowy (niestety długo), cegły juz kupione oczywiście max hadykówka powoli zaczynam gromadzić resztę materiałów a co do układu mieszkań to w salonie chcemy tą ściankę przedłużyć o jakieś 1.5 m zrobić na półokrągło i wyjście na ogród oczywiście z tyłu domku też jaskółka. Ruszamy z budową od maja myśle że jakoś się uda będe inormował na bieżąco.

  10. #30

    Domyślnie

    Ja też miałem wybierać granat czy szmaragd z pracowni krajobrazy ale skończylo się na tym pierwszym gdyż te schody w salonie to katastrofa i oczywićie ten kominek pod schodami co to jest?? reszta jest naprawdę świetna i mi się podobała, ale granat zwyciężył swoją prostotą i miał w sobie to coś, a i u kład mieszkań był jak dla mnie idealny.

  11. #31

    Domyślnie

    No nareszcie ktoś odpisał, z niecerpliwością bede śledził twoje poczynanie "fato", widziałem twój post na innym temacie i zgadzam się, że ten domek ma cos ciekawego, duży może nie jest ale wszystko ma tak jak trzeba i gdzie trzeba, ja też przewidzałem razem moją lepszą połówką kilka poprawek, najbardziej newralgiczna rzecz to dla mnie te pomieszczenie gospodarcze, chciałbym mieć wejście do niego od tylniej strony domu, ale chyba to odpada. Po za tym myślałem by pozbyć się scianki oddzielajacej salon od schodów i zrobić schody drewniane, przy okazji powiększyć wizualnie salon mimo tego, żę i tak on jest duży. Taki mój wymysł. Pozdrawiam
    Początkujący budowlańcy bez kasków.

  12. #32

    Domyślnie

    Witam Ja w moim projekcie wprowadze pare zmian na początku likwidujemy z żoną spiżarkę. Poniewaz będę miał centralne ogrzewanie a nie chce umieszczać tego wszystkiego w pomieszczeniu gospodarczym gdyż będzie mi potrzebne na różne inne rzeczy chcę przedłużyć garaż tak aby ścianka garażu wystawała ok 1m od ściany domu. Oczywiście garaż oddziele od kotłowni ścianą, a na węgiel zrobił bym wsyp obok wylany betonem ze spadem tak aby węgiel mógł sam się zsówać do kotłowni. Pomysł sprawdzony przez znajomych. Proszę o opinie tego co chemy zrobić póki jeszcze wszystko w proszku:

  13. #33

    Domyślnie

    Cześć, Fato widzę, że też non stop myślisz nad projektem, poniżej wklejam nasze poprawki, zobacz i oceń, a może wprowadzisz coś do nich co nam się spodoba . Pozdrawiam
    http://www.jpg.pl/inc/pop_img.php?362364,14538,344838[img]
    http://www.jpg.pl/inc/pop_img.php?362364,14538,344837[/img]
    Początkujący budowlańcy bez kasków.

  14. #34

    Domyślnie

    Bardzo mi się podoba to co robicie z tą wypustką w pokoju dziennym ale u mnie to niestety nie wypali ponieważ musiał bym zmniejszyć wjazd do tyłu a tego bym nie chciał. A co myślicie o tym co ja napisałem wcześniej??? Pozdro.

  15. #35

    Domyślnie

    MOżecie napisać jak wam idą prace nad "granatem" bardzo jestem ciekaw gdyż sam od wiosny buduje. może jakieś fotki albo coś w tym stylu

  16. #36

    Domyślnie

    Witam!
    Nasz granat już stoi i muszę powiedzieć, że bardzo mi się podoba. Nie byłam przekonana na 100% czy dobrze wybraliśmy, ale teraz już jestem. Stryszek nad garażem okazał się całkiem sporym pomieszczeniem, w którym można urządzic pokój lub garderobę - oczywiście po wstawieniu okien (u nas dachowych na "przestrzał"). Polecam ten projekt. Jeśli ktoś chce fotki - proszę napisać - wyślę na adres mailowy.

    Pozdrawiam
    Ania

  17. #37

    Domyślnie

    Bardzo bym prosił o przesłanie fotek tego domku gdyż od wiosny też zaczynam jego budowę. I co ewentualnie byście zmienili w nim po ukończeniu budowy Ps.jakieś małe wskazówki?? i ile was wyszła budowa do tego stanu??

  18. #38
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    HORBATKA

    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    6

    Domyślnie GRANAT

    Witam Wszystkich!!!!
    My również budujemy Granat z pracowni Krajobrazy!!!! Na razie jesteśmy na etapie adaptacji.
    Bardzo chętnie zobaczę realizacje. Oto mój e-mail: [email protected]

    Pozdrawiam

    Horbatka

  19. #39
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    witekchyli

    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    3

    Domyślnie granat

    proszę o informacje i fotki o Granacie ! [email protected]

  20. #40
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    witekchyli

    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Posty
    3

    Domyślnie granat

    proszę o zdjęcia z realizacj granatu!!! chętnie zobaczę jak wygląda już gotowy dom, który także sami wybraliśmy!!! pozdrawiam

Strona 2 z 272

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony