dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 258 z 272
Pokaż wyniki od 5.141 do 5.160 z 5440
  1. #5141
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar croolewna
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    małopolska
    Posty
    189
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    15

    Domyślnie

    Dziękuję za gratulacje
    Co do komina- nas jest w standardowym miejscu, jak w projekcie. Na razie odpukać, wszystko ok, ale mieszkamy dopiero kilka miesięcy, zobaczymy, co będzie po zimie.
    Zdenerwował nas natomiast inny fakt - pęknięta elewacja na ścianie bocznej, od strony salonu. Trzeba będzie poprawiać na wiosnę..

  2. #5142

    Domyślnie

    Wasiek przeglądam Twoje zdjęcia na fotosiku Powiedz mi jakie macie płytki na dole na korytarzu? Czy to jest gres polerowany???

  3. #5143
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar wasiek
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    2.964
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    360

    Domyślnie

    Hej Milaluka, na dole na powierzchni salon, kuchnia i korytarze mamy płytki Nowej Gali gres polerowany SL01..... użytkuje się przez te trzy lata idealnie....

  4. #5144
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar wasiek
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    2.964
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    360

    Domyślnie

    Widzę, że teraz ten gres polerowany Nowej Gali bardzo staniał. My płaciliśmy chyba około 140 zł za metr a teraz widzę, że i za 97 zł można w necie znaleźć....... chociaż dalej widzę , że nadal tylko na zamówienie....to tak jak u nas ... czekaliśmy na niego ponad miesiąć albo i dłużej....

  5. #5145
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar damian88
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Czersk
    Kod pocztowy
    89-650
    Posty
    121

    Domyślnie

    Witam . mam pytanko ile dawaliście ocieplenia na poddaszu ?? ja myślę żeby dać 2 x 15 cm, a na tym małym stryszku raz 15cm . i jakiś tam współczynnik 0,035 . do tego chciałem dołożyć matę termoizolacyjna taka jak w linku : http://allegro.pl/mata-termoizolacyj...005616823.html . Czy może był by ktoś tak miły i podał mi powierzchnię do ocieplenia poddasza gdyż jestem zagranicą i nie mam możliwości zmierzenia tego ,a chciałem sobie zamówić przed przyjazdem na urlop to
    mklm

  6. #5146
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mapex

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Kutno
    Kod pocztowy
    99-300
    Posty
    30

    Domyślnie

    Dobrze myslisz ja dałem 2x15 wełna ursa biała jest super, na strychu także tak zrobiłem. Wełny wyszło mi około 320m, oczywiscie dwie warstwy. Strych nie jest duży więc nie załuj i też tak zrób jak wchodze tam teraz to mimo iz jest 2x15 to czuć chłodzik - pozdrawiam.

  7. #5147
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar damian88
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Czersk
    Kod pocztowy
    89-650
    Posty
    121

    Domyślnie

    kurczę jak dam na stryszku 2 x 15 cm to już tam za dużo nie zostanie hehe pomyśle nad tym bo chciałem dać tylko raz 15 cm .na pewno masz racje ze 2 x 15 cm bedzie lepiej a jaki miałeś współczynnik waty ??
    mklm

  8. #5148
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    mapex

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Kutno
    Kod pocztowy
    99-300
    Posty
    30

    Domyślnie

    Na strychu to i tak nie ma za wiele miejsca a 15 cm Cie nie zbawi zawsze bedziesz mógł sobie tam polezeć co do współczynnika to musisz sobie wejść na strone Ursy i wszystko jasne

  9. #5149
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    renklodka

    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Skąd
    Oława
    Kod pocztowy
    55-200
    Posty
    4

    Domyślnie kuchnia

    Witam! śledzę to forum na bieżąco, fajnych rzeczy można się tu dowiedzieć i zobaczyć , no i właśnie mam prośbę, czy możecie wkleić parę zdjęć swoich kuchni, bo ja jestem na etapie projektowania kuchni , ale nie jestem jeszcze na nic zdecydowana. Z góry dziękuję.

  10. #5150
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    kasiah73

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    15
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Lightbulb

    zobacz na moją kuchnię, juz trochę wygląda inaczej...
    http://imageshack.us/f/717/dsc0011li.jpg/
    Ile się nakombinuję, żeby wstawić jakieś inne zdjęcie i nic....
    Ostatnio edytowane przez kasiah73 ; 20-02-2013 o 20:32

  11. #5151
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar mircial
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    93
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    kasiah73 śliczna ta Twoja kuchnia moge prosić o więcej zdjęć z domku
    Spadające Gwiazdy Trafiają W Ręce Tych Którzy Spoglądają W Niebo…

  12. #5152
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    glazura

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Zawiercie
    Kod pocztowy
    42-400
    Posty
    4

    Domyślnie

    Też mi się podoba ta kuchnia.

  13. #5153
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar damian88
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Czersk
    Kod pocztowy
    89-650
    Posty
    121

    Domyślnie

    witam mam pytanko do osób które zdecydowali dać okno dachowe na klatce schodowej ,jakie są wymiary tego okna ?? nie ma mnie w pl wiec nie mogę zmierzyć a chce zamówić i jak przyjade na urlop montować je
    Watę na ocieplenie poddasza kupiłem ,wybór padł na Rockwool Toprock 0.035 15cm x 2 myślę że będzie dobrze a i cenę wynegocjowałem (tak mi sie wydaje przynajmniej b.dobrą) bo 18.50 zł za met pozdrawiam wszystkich budujących
    mklm

  14. #5154
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    lenka25

    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Posty
    123

    Domyślnie

    My na klatce schodowej mamy normalne nie dachowe, więc ja w tym przypadku nie pomogę

  15. #5155

    Domyślnie

    Kasiah73, śliczna masz kuchnię. zakocham się w niej Mam prośbę czy możesz mi wysłać zdj. Twojego domku urządzonego na maila??? najbardziej zależy mi na łazience dolnej, kuchni salonie i korytarzu

    i powiedz czy tą ściankę w kuchni jakoś zabudowywaliście? czy tak już fundamenty tak były zalane? bo u mnie jest zwyczajnie prosto. ale, tak jest ciekawiej jak Ty masz.

    [email protected]

  16. #5156
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar marek1982
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Newtownabbey / Gdynia / Karsin
    Kod pocztowy
    81-597
    Posty
    19

    Domyślnie

    Witam wszystkich Granatowiczów!!!
    Tez buduje dom wedlug tego projektu z malymi zmianami. Jak na razie fundamenty sa zrobione, za pare dni jak tylko sniegi puszcza bedzie zrobiona kanalizacja oraz wylany chudziak.
    Na wiosne planuje zrobic caly parter i w zwiazku z tym mam pytanie do Was. Ile Was kosztowal parter, mowie o koszcie z wymurowaniem scian zewnetrznych, wewnetrznych, dzialowych, wymurowanie kominow oraz zalanie schodow i stropu. Chcialbym miec porownanie z tym co mi moj majster wyliczyl i czy czasem nie przepalcam . Z gory dziekuje za wszelkie informacje. Moj e-mail to: [email protected]

  17. #5157
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    Kuchnia:




    Ja mam okno takie jak w reszcie pomieszczeń: fakro 78X778
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

  18. #5158
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    edytka1985

    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Oświęcim
    Kod pocztowy
    32-600
    Posty
    25

    Domyślnie

    Cytat Napisał mirela99 Zobacz post
    Kuchnia:




    Ja mam okno takie jak w reszcie pomieszczeń: fakro 78X778
    Piękna kuchnia moje marzenie

  19. #5159
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    edytka1985

    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Oświęcim
    Kod pocztowy
    32-600
    Posty
    25

    Domyślnie

    Witam wszystkich budujących dom Granat ja wraz z mężem również budujemy ten piękny domek. Na jesień 2012 zrobiliśmy fundamenty a od czwartku zaczynamy wznoszenie ścian - wreszcie!!!!
    Zmiany jakie wprowadzamy:
    -garaż powiększony na 2 auta
    -rezygnacja ze spiżarki i tym samym okrągłego okienka na rzecz większej kuchni
    -schody betonowe (spiżarka pod schodami)
    -strop monolityczny
    -stryszek zagospodarowany od strony łazienki jako pralnio-suszarnia a od strony sypiali-garderoba
    -powiększenie zadasznia nad tarasem + powiększenie tarasu
    do czwartku muszę się zastanowić nad wielkością okien w kuchni, jadalni i gabiniecie.
    czy uważacie, że okno w kuchni jest wystarczające? zastanawiam się czy nie powiększyć go do rozmiaru 170x150.
    Dajcie proszę swoją opinię na ten temat.

  20. #5160
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    wg mnie jak powiększysz okno to od frontu nie będzie to ładnie wygladało. Okno w granacie jest niższe żeby można wyjśc spokojnie z blatem (aby stanowił jedność z parapetem).
    Duży garaż to strzał w 10 (my mamy na jedno auto i żałujemy).
    Powiększenie zadaszenia ... tutaj zależy co jest dla Ciebie ważniejsze - my świadomie nie powiększaliśmy aby nie zacieniać salonu. Obecnie mamy taras niezadaszony, ale będziemy go powiększać (na całą szerokość domu) i nad ta powiększoną częścią zrobimy zadaszenie (w czarnej łazience i kotłowni nie musze mieć dużej ilości światła).
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

Strona 258 z 272

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony