dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 272
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 5440
  1. #41

    Domyślnie

    Anijka przepraszam nie podałem adresu email oto on - [email protected]

  2. #42

    Domyślnie

    Witam, my również z żoną wybraliśmy projekt "Granat", jesteśmy narazie na etapie papierkowej roboty czyli pozwolenia przekształcenia i takie tam. Mam prośbę do anijka o przesłanie na mojego emila fotek. Jesteśmy bardzo ciekawi jak on wygląda w realu oto mój emil [email protected]. Z góry dziękujemy
    Początkujący budowlańcy bez kasków.

  3. #43

    Domyślnie

    Ja też postaram się przesłać fotki tego domku w następnym tygoniu nie jest mój ale zrobie zdjęcia i kto będzie chciał to prześle (kto będzie zainteresowany proszę o podanie adresu email) jest to stan surowy otwarty dach narazie pokryty jeszcze papą ale nieźle wygląda w realu to mogę powiedzieć spodobał mi się gdy po raz pierwszy go zobaczyłem.

  4. #44

    Domyślnie

    Witam

    Jestem mężem Anijki postaram się wkleić linki do zdjęć na razie tylko 3.




    Aktualnie już jedna strona garażu również jest odeskowana i przykryta papą, a jak aura pozwoli to w sobotę skończę z deskowaniem i będziemy mogli przystąpić do pomiarów przed zakupem pokrycia.W domu zrobiliśmy kilka przeróbek:
    - wyjście z garażu na ogród i umieszczenie w garażu przy drzwiach umywalki bardzo się przyda nie trzeba będzie biegać przez pokój dzienny żeby ręce umyć
    - kosztem pomieszczenie gospodarczego powiększyliśmy łazienkę na dole robiąc wnękę na kabinę prysznicową

    Pozdrawiam

  5. #45

    Domyślnie

    Anijka a gdzie kotłownia gdzie macie piec i czym będziecie ogrzewać domek?

  6. #46

    Domyślnie

    Witam

    Kwestia ogrzewania nie jest jeszcze do końca dopracowana zastanawiamy się nad ogrzewaniem kominkiem z płaszczem wodnym razem z rozprowadzeniem ciepłego powietrza połączonym z piecem gazowym dwufunkcyjnym.Załączam widok zmian na parterze.


    Pozdrawiam

  7. #47

    Domyślnie

    Witam
    Nareszcze udało się namierzyć kogoś kto ma już pobudowanego GRANATA.
    Bardzo mi się ten dom podoba też chcemy go budować. Ładny, funkcjonalny, rozsądny cenowo. Jesli to nie sprawi problemu proszę anijka przeslij kilka zdjęc Granata.
    Jacek

  8. #48

    Domyślnie

    Oczywiście proszę o przesłanie zdjęc Granata na adres [email protected]

  9. #49

    Domyślnie

    Witam,

    Widzę że jest duże zainteresowanie fotkami, postaram się jutro przesłać zainteresowanym. Mam jeszcze kilka rad przed przystąpieniem do budowy na które warto zwrócić uwagę :
    - gotowy projekt nie zawiera projektu schodów, muszą być wykonane odrębnie, oraz nam brakowało szczegółowego rysunku wykonania mensardy tej nad wejściem warto skontaktować się z projektantem.
    - więźba dachowa jest "przesadzona" autor projektu nazwał ją "krokwiowo-jętkowa" jednak umieścił aż trzy płatwie, które służą do wzmocnienia i tak mocnej konstrukcji, poza tym płatwie główne P1,P2 są bardzo długie i bez łączenia ich z krótszych części się nie obejdzie co może niedoświadczonej ekipie skomplikować pracę ( trzeba tak dobrać długości elementów aby łączenie płatwi wypadło na ściankach działowych poddasza )
    - zrezygnowaliśmy ze słupów na tarasie ( przeszakadzły by wg nas ) a w to miejsce zastosowaliśmy drewniane dżwigary mocowane do wieńca, takie rozwiązanie można zastosować w przypadku lekkiego pokrycia chyba ze adaptując projekt architekt to przeliczy.
    - poszerzyliśmy komin równoległy do kalenicy o jeden kanał wentylacyjny który wejście ma w łazience na poddasz ( autor umieścił tam rurę PCV wywiewna )
    - zrównaliśmy poziom garażu z poziomem domu ( brak stopnia o który można się potknąć )

    Pozdrawiam
    PS. mogę podać zestawienie materiałów które zużyliśmy i jakie ( tych grubszych oczywiśćie )

  10. #50
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    HORBATKA

    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    6

    Domyślnie

    Witam,
    Anijka ja poproszę zestawienie i wycenę.

    dzięki
    [email protected]

  11. #51

    Domyślnie

    Anijka ja oczywiście też bym prosił no i te fotki jak najwięcej a ja jutro prześle moje dziś byłem i zrobiłem pare fotek tego domku z zewnątrz pozdrawiam. Adres juz znasz

  12. #52

    Domyślnie

    witam, my również wybraliśmy Granat. Dopiero kupiliśmy projekt, zaczynamy budowę wiosną w okolicach Trójmiasta, a gdzie powstają Wasze domy? Również jesteśmy zainteresowani zdjęciami z realizacji oraz zestawieniem i wyceną
    pozdrawiam

    mail [email protected]

  13. #53

    Domyślnie

    Jak obiecałem tak zrobiłem proszę oto fotki domku "granat"
    http://fato.fotosik.pl/albumy/140655.html#e

    Myślę że się spodobają.

  14. #54

    Domyślnie

    Witam,

    Zamieszam link do foto albumu zawierającego zdjęcia z trwania budowy, proszę o cierpliwość do przyszłego tygodnia postaram się zrobić nowe zdjęcia gdzie będzie już mam nadzieje widać cały dom w pełnej krasie.

    http://irek31.fotosik.pl/albumy/141742.html

    Pozdrawiam

  15. #55

    Domyślnie

    Fajne fotki i oczywiście czekam z niecierpliwością na następne. Pozdrawiam

  16. #56

    Domyślnie

    Anijka, ja tez poprosze o zestawienie materiałow Ale sie tu nas - Granatowcow - sporo zebralo

  17. #57
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    2magda5

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    329
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    25

    Domyślnie

    Witam, my też ruszamy z granatem w czerwcu, w projekcie zmian dużych nie robimy oprócz podniesienia scianki kolankowej o jeden pustak, okienka w scianie szczytowej w garazu i podniesienia o jeden pustak.

    Mam pytanko jakiej szer jest przejscie z łazienki do stryszku nad garazem?
    Zamówilismy Ytong 36,5 cm na nosne 24 i 12 na działówki zapłacilismy 25tys
    Dachówka Roben plus czarna 17tys bez orynnowania o tym zapomnieliśmy musimy pojsc po wycene.

  18. #58

    Domyślnie

    Witam,

    http://Irek31.fotosik.pl/albumy/146457.html najnowsze zdjęcia naszego domku, teraz tylko scianki działowe, schody, okna połaciowe wstawiać ( już kupiliśmy ),okna, pokrycie dachu i zacznie się prawdziwa "wykańczaniówka".

    Pozdrawiam.

  19. #59

    Domyślnie

    fajnie, że są nowe fotki i oczywiście czekamy na następne (ps. może troszki wiecej z środka) Pozdrawiam.

  20. #60

Strona 3 z 272

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony