dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 32 z 272
Pokaż wyniki od 621 do 640 z 5440
  1. #621
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    HORBATKA

    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    6

    Domyślnie

    Cześć wszystkim!!!
    Mam pytanie czy na górze robicie trzy pokoje według projektu? Chodzi mi o te dwa mniejsze pokoiki czy nie śą za małe i czy są ustawne? Jakoś trudno mi sobie wyobrazic ten pokoik z tą wnęką

    Pozdrawiam

  2. #622
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    2magda5

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    329
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    25

    Domyślnie

    My będziemy kłaść podłogówke (juz kupiliśmy solary do tego celu, żeby dekarze od razu zamontowali uchwyty na dachu) bo grzejnik chyba na suficie trzeba by było wieszać, chyba że pod oknem w salonie

    Ja planuje te dwa pokoje połączyć i zrobić córce sypilanie i bawialnie

    Panowe zaczęli układać strop wczoraj (w końcu) to może to już z górki pójdzie

  3. #623
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar wasiek
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    2.964
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    360

    Domyślnie

    Magda jeszcze nie wiesz ale masz stałą juz czytelniczkę...hehe Tylko poprosze link do komentarzy, oki.
    U mnie dzisiaj w końcu zakopali rury preizolowane.... sama radość....chociaż znowu w portfelu mniej o dużo tysiączków.... Kasa płynie jak woda.....za którą też ostatnio płaciłam....kilka tysiączków. Czy przed budową mieliście śwaidomość, że będziecie wydawać po kilka a nawet kilkanaście tysięcy w ciągu dnia?? Ja miałam, ale nie wiedziałam, że to tak szybko.....
    Gosia ja tez na całym dole, oprócz pomieszczenia gospodarczegom będę miała podłogówkę. U góry kaloryfery a podłogówka tylko w łazience.

  4. #624
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    2magda5

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    329
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    25

    Domyślnie

    Wasiek dzięki tak sobie troszke popisze więcej zdjęć będe wklejać(zdjęcia umiem wklejac ale gorzej z takim podpisem do komentarzy)

    Szkoda, że nie mam skanera to pokazałabym jak planuję połączyc te dwa pokoje.

  5. #625
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar wasiek
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    2.964
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    360

    Domyślnie

    Magda, pamietam jak ja zakładałam dziennik to znalazłam opis jak to zrobić. poszukaj na forum i na pewno to znajdziesz. Pamietam, że robiłam to krok po kroku jak tam pisało i udało się ...
    Co do zdjęć, to jak zapisujesz na fotosiku, tam z boku jest taki paseczek do rozwiniecia gdzie pisze ....Wybierz do jakiej wielkości chcesz zmniejszyć zdjęcia:
    i najlepiej wybrać do 1280. Jak chcesz opisać to zdjęcie to piszesz to w pasku TAGI. Potem przed wklejeniem powiększasz to małe zdjęcie i prawym przyciskiem wybierasz kopiuj adres obrazka i wklejasz na stronkę. Zdjęcia wychodzą wtedy optymalne i nie rozbijaja stronki.
    Powodzenia

  6. #626
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    2magda5

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    329
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    25

    Domyślnie

    Wasiek, dzięki będę musiała poszperać,
    ja na fotosiku zmniejszam fotki na 680 to tak strony nie rozwala

  7. #627
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    sylwia 25

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    220
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    68

    Domyślnie

    Dobry wieczór i dobranoc, jutro poczytam rano i popisze.
    Na budowe dalej zastój , jutro podobno ma byc wieźba ale cos nie bardzo w to wierze bo i tak panowie z tartaku porzadnie nagieli termin miala byc w tamtym tygodniu na poczatku ...
    tak wiec czekamy ...

  8. #628
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    2magda5

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    329
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    25

    Domyślnie

    A u mnie pada
    mam nadzieję, że skończą dzisiaj z tym wieńcem i w poniedziałek zaleją strop
    tym bardziej, że w soboty nie pracują.

    Sylwia tobie chociaż już dekarze mają wchodzić a u mnie może zdążymy przed zimą, ja planuję jeszcze okna w tym roku wstawić
    Jaką ty masz piekną trawę u mnie pobojowisko gliniasto-ziemiste mąż już troche zasypał ziemią ale po deszczu to koszmar

  9. #629

    Domyślnie

    w Zielonej Górze też pada wczoraj się krecik nie pomylił co do pogody, ale na jutro zapowiadał na zachodzie słońce, może się sprawdzi

  10. #630
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar wasiek
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    2.964
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    360

    Domyślnie

    U mnie na pólnocy też pada
    A ja na dzisiaj miałam zamówioną koparkę coby w końcu posprzatać i zakopać te wszystkie doły. Przed chwilą dzwonił mój mąż i mówił, że cos tam zakopia ale nie wszystko bo niestety nie wszędzie wjedzie. Ja mam samą glinę i po nocnym deszczu to lepiej nie mówić jak tam wygląda....
    A wczoraj wstawiliśmy okna.... i miałam rozmowy z ekipami na temat ocieplenia zewnętrznego. Jeden mówi 60zł/m a z drugim dogadałam się 40 zł/m ale robią po godzinach swojej pracy czyli od 16. Nie wiem co z tego wyjdzie i mam rozterki czy robić ocieplenie teraz, kiedy zapowiadają deszcze czy czekać do wiosny..... ato już miało być dawno zrobione.....

  11. #631
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    2magda5

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    329
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    25

    Domyślnie

    No Wasiek gartulacje z powodu okienek teraz to już sie można "prawie" poczuć jak w domu
    Ocieplenie to juz szybko pójdzie tylko jak zaczna o 16 to prawie o 19 jest już troszkę ciemno ale chyba lepiej niech robią a jak coś im na wiosnę wyskoczy?
    Kuj żelazo póki gorące

    Mam pytanko jaki rozmiar drzwi macie w łazience do przejścia na garaż?
    mój małż uparł się na 90cm i czy tam jest tyle miejsca na takie szer drzwi?

  12. #632

    Domyślnie

    Nie wiem, jaka u Was dziś pogoda, ale w Wielkopolsce świeci słoneczko
    moze nie jest super cieplo, ale pogoda wrecz idealna do zbierania humusu

    wlasnie mąż wybiera się na dzialke i wlasnorecznie chce zebrac ziemie, zeby przygotowac juz pod fundamenty (murarz przychodzi w czwartek !! ), a ja z naszym malenstwem pojdziemy na spacerek poogladac Tate przy pracy

    Jednym slowem zaczyna sie na dobre !!

    Wasiu pogoda sprzyja wiec niech praca wre - niektorzy mawiaja "co masz zrobic pojutrze, zrob dzisiaj, bedziesz miec 2 dni wolnego" - ko wie, moze to dobra dewiza?? OBY !!

    pozdrawiam wszystkich
    Marta

  13. #633
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar wasiek
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    2.964
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    360

    Domyślnie

    Dzieki za gratulację. Kolejny etap za nami
    Dzisiaj za oknem u nas na północy na zmianę to pada deszcz to wychodzi piękne słoneczko.....Dzisiaj tez jest bardzo ważny dzień w naszej rodzinie.... Nasz wnuczek kończy dzisiaj swój pierwszy rok życia. Dlatego też jestem tak zakręcona, że nawet nie mam czasu jechac na budowę coby porobic zdjęcia. Na dodatek córka koniecznie uparła się, żeby roczek zrobić już u nich w ich nowiutkim mieszkanku, więc cały ten tydzień to jedno wielkie szalenstwo wykańczania, sprzątania i urządzania ich nmieszkania...
    Suma sumarum dopięła swego i dzisiaj o godzinie 15 jest imprezka naszego roczniaka w jego nowym domku....
    Mam nadzieję, że jutro uzupełnie swój dziennik bo i u mnie na budowie tez coś się działo...
    Sylwia trzymam kciuki za dekarzy, coby jak najszybciej weszli i zrobili co trzeba ....
    Marta powodzenia w rozpoczęciu prac ziemnych.....
    Gosia głowa do góry po deszczu wychodzi słońce....

  14. #634
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    2magda5

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    329
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    25

    Domyślnie

    Dużo zdrówka dla solenizanta

  15. #635
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    sylwia 25

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    220
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    68

    Domyślnie

    Dużo zdrówka dla Twojego wnusia !!!!!!!!!!

  16. #636

    Domyślnie

    Sto Lat Sto Lat !!
    I Wielkie Gratulacje dla Babci Solenizanta

  17. #637
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    sylwia 25

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    220
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    68

    Domyślnie

    Hop Hop budowlańcy !!!!!!!!!

  18. #638
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Izulek

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    1.291
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    70

    Domyślnie

    Hoop
    odzywam się.
    Dzisiaj wytyczyli nam domek
    Jutro wjeżdża koparka.
    Jedyne co mnie z lekka podłamało to różnica między prawą a lewą stroną domu - widać na zdjęciach w albumie.
    IZA
    mieszkamy od 22 sierpnia 2009

    Dziennik
    Komentarze
    Ogrodowe początki

  19. #639
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    sylwia 25

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    220
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    68

    Domyślnie

    Izulek - na moich zdjeciach ??? tzn cyz u mnie jest cos nie tak czy przerazilo Cie to ze on jest w projekcie nie symetryczny ???

  20. #640
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar queene
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    4.193
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    sylwia 25ile podnosiliscie scianke kolankowa w stosunku do projektu ?? bo wydaje mi sie ze sporo ciekawa jestem jak to dalej bedzie wyglądac

Strona 32 z 272

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony