dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 35 z 272
Pokaż wyniki od 681 do 700 z 5440
  1. #681

    Domyślnie

    Dobry wieczór wszystkim. W końcu możemy się już czymś pochwalić
    Zaraz postaram się wkleić kilka zdjęć....może się uda, bo z tego co pamiętam z ostatnich prób - nie było to dla mnie łatwe

  2. #682

    Domyślnie

    Ściąganie humusu:
    tu mialo być zdjecie

    tu mialo być zdjecie

    Synek ściąga humus razem z Tatą
    tu mialo być zdjecie

    Przyjechała ekipa
    tu mialo być zdjecie

    Zalewanie fundamentów
    tu mialo być zdjecie

    tu mialo być zdjecie

    Taki będę miała widok z kuchni.....nasza działeczka w oddali
    tu mialo być zdjecie

    No i murowanie fundamentów
    tu mialo być zdjecie

    tu mialo być zdjecie

    Synek nadzoruje prace
    tu mialo być zdjecie

    Chyba mi się udało
    I pewnie juz niedługo będę musiała pomyśleć o dzienniku...

    29.10............chyba mi sie jednak nie udalo, ale zapraszam na nastepna strone tam zdjecia juz sie do Was usmiechaja

    Pozdrawiam

  3. #683

    Domyślnie

    Ależ Ty Wasiek szybko działasz, dopiero co wysłałem fotki na pocztę a już są na forum
    dzięki za wklejenie, chociaż to wątek nie o oczkach, trochę zaśmieciliśmy temat
    na wiosnę pozostanie tylko obsadzenie roślinami, a zimą ślizgawka bedzie

  4. #684
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    sylwia 25

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    220
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    68

    Domyślnie

    Misha555 - nie widzę zdjęc

    Słej ale cudo , gratuluje !!!!!!!!!!!!!!!!!! i to wcale nie zasmiecanie wątku - nas interesuje wszystko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Ty mieszkasz w tej Mławie koło Ciechanowa????Pytam z ciekawości bo z tamtych okolic pochodził moj tata i mam tam troche rodziny (w Trzciance _

  5. #685

    Domyślnie

    tak, z Mławy spod Ciechanowa,
    albo z Mławy przy której leży Ciechanów
    Trzcianka jest przy wyyysokiej wieży transmisyjnej, prawda?

  6. #686
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    sylwia 25

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    220
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    68

    Domyślnie

    Cytat Napisał słej
    tak, z Mławy spod Ciechanowa,
    albo z Mławy przy której leży Ciechanów
    Trzcianka jest przy wyyysokiej wieży transmisyjnej, prawda?
    tak szczerze mowiąc to odkąd moi rodzice niezyją czyli od 10 lat to nie bylam w tamtych regionach wiec nie wiem czy tam jest wieża - napeno obok jest mieścina a raczej wies Wyszyny bo tam tez mam rodzine.

    Ładne tereny - mam nadzieje i życzę Wam aby, budowa przegigła szybko i bezproblemowo

    pozdrawiam
    Sylwia

  7. #687

    Domyślnie

    Cytat Napisał sylwia 25

    tak szczerze mowiąc to odkąd moi rodzice niezyją czyli od 10 lat to nie bylam w tamtych regionach wiec nie wiem czy tam jest wieża - napeno obok jest mieścina a raczej wies Wyszyny bo tam tez mam rodzine.

    Ładne tereny - mam nadzieje i życzę Wam aby, budowa przegigła szybko i bezproblemowo

    pozdrawiam
    Sylwia
    Dz za życzenia dot. budowy,
    ale pewnie dzisiaj bezproblemowo budują tylko ci co nie liczą się z pieniędzmi, nie muszą brać kredytów itd.
    p.s. Zbliża się okazja żeby odwiedzić rodzinne strony,

  8. #688
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar wasiek
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    2.964
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    360

    Domyślnie

    Misha, moje gratulację z rozpoczecia kolejnego etapu...czyli już budowania. Widzę, że glebę masz taką samą jak my czyli glina. A synek już od najmłodszych miesięcy uczy sie jak dobrze pracować....
    Sylwia, żeby zobaczyć zdjęcia musisz prawym klawiszem myszy wcisnąc otwórz jako JPG i wtedy zdjęcie pokaże Ci się
    My dzisiaj zrobiliśmy grila na budowie bo pogoda była całkiem ładna ale juz o 17 zrobiło sie ciemno i chłodnawo i czas było zbierać się do domku.
    Trzymajcie kciuki razem ze mną, żeby we wtorek wjechała do mnie koparka i wykopała doły na oczyszczalnię, bo jak nie wjedzie to daję sobie spokój az do wiosny. Glina jest straszna a do tego jeszcze zapadliny po ostatnich wykopach też swoje robią ( są pełne wody )

  9. #689

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ani@
    Wasiek, ja bede miala rekuperator z LinkAir - mają rekuperatory Bartosz. Wycena opiewa na 12 tys.
    Hej, dla wszystkich, ktorzy pytali o moj rekuperator - cytuje moja wczesniejsza wypowiedz

    Ps. Wasiek, odwiedzilam wreszcie Twoj dziennik. Powiec Ci, ze znalazlam tam niesamowita inspiracje - otoz niedlugo moi dwaj synkowie koncza (obaj w listopadzie) 2 i 5 lat. Ten tort Twojego wnuczka jest nie-sa-mo-wi-ty!

  10. #690
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar wasiek
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    2.964
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    360

    Domyślnie

    Ania, dziękuję ale rzeczywiście w dzisiejszych czasach mozna zrealizować każdy pomysł, więc przed Tobą troche przygotowań dla twoich smyków... i masz niespodziankę dla nich....

  11. #691
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Izulek

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    1.291
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    70

    Domyślnie

    Hej, witam wszystkich budujących

    U nas w środę zaczną murować fundamenty. I prawdopodobnie na tym etapie zakończymy, bo pewnie pogoda nie ułatwi sprawy budowania dalej.

    Nie widzę zdjęć Misha 555 ...
    IZA
    mieszkamy od 22 sierpnia 2009

    Dziennik
    Komentarze
    Ogrodowe początki

  12. #692

    Domyślnie

    Halo
    kuchnia, ja tez nie widze moich zdjec, a jeszcze rano pokazywalam mezowi, co powklejalam i byly.....
    chyba musze zalozyc album na fotosiku, jak wszyscy i wtedy powinno juz chodzic, bo teraz mam z picasy......
    a bylo tak pieknie....

    jutro murarze koncza murowac fundamenty i zaczna sie bawic tzw.... "byblaniem" czyli styropian + dysperbit, potem zasypywanie, rozlozenie kanalizy i chudziak majster powiedziel ze do konca tygodnia wszytsko juz bedzie a potem ze dwa tygodnie i jak pogoda pozwoli to mury beda sie piac do gory

    Wasiek trzymam kciuki mosno mocno !!

    pozdrawiam, a zdjecia obiecuje poprawie jutro wieczorem
    Marta

  13. #693

    Domyślnie

    w weekend każdy trochę czasu miał to i temat skoczył w górę, nie pozwólmy mu spaść w dni powszednie

  14. #694

    Domyślnie

    Ściąganie humusu:




    Synek ściąga humus razem z Tatą


    Zalewanie fundamentów




    Taki będę miała widok z kuchni.....nasza działeczka w oddali


    No i murowanie fundamentów




    Synek nadzoruje prace


    Chyba mi się udało
    I pewnie juz niedługo będę musiała pomyśleć o dzienniku...

    Pozdrawiam i czekam na Wasze fotki z postepów
    Marta

  15. #695
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Izulek

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    1.291
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    70

    Domyślnie

    Hej,

    u mnie dopiero budowa się zaczyna , ale ja już zaczynam szukać inspiracji do wnętrz .... dzisiaj myślałam nad dolną miniłazienką.
    Czy zostawiacie taki układ "urządzeń" jak w projekcie? Szczerze mówiąc nie podoba mi się takie "tramwajowe" ustawienie: umywalka, kibelek, kabina prysznicowa ... Macie jakieś inne pomysły?? Trochę mała ta łazienka .
    Temat następny to kuchnia. My rezygnujemy ze spiżarni (niektórzy znajomi twierdzą, że będziemy żałować) i zastanawiam się nad rozmieszczeniem sprzętów kuchennych. Na razie plan jest taki: kuchenka na ścianie od wiatrołapu (tej z kominem), idąc dalej w lewo: narożna szafka (dolna) potem zlewozmywak (ale nie pod oknem) i dalej do końca tej ściany blat roboczy pod nim szafki. Na ścianie przeciwległej do kuchenki mam dwie wersje:
    1. - ściana zabudowana szafkami, szufladami i w tym także zabudowana lodówka,
    2. dolne i górne szafki i na końcu lodówka - zabudowana lub nie.

    Ciekawa jestem czy ktoś z Was ma już projekty kuchni? Może coś mnie zainspiruje?
    IZA
    mieszkamy od 22 sierpnia 2009

    Dziennik
    Komentarze
    Ogrodowe początki

  16. #696

    Domyślnie

    hej
    morze jest superanckie w pażdzierniku, mieliśmy bardzo ładną pogodę, polecam budującym taki wyjazd, cztery dni bez budowy, bez rozmyślań, bez pomysłów, czacha odpoczywa

    Izulek u mnie wstępny pomysł na kuchnię przewiduje:
    - kuchnie murowaną,
    - rezygnujemy za spiżarni,
    - płyta w zabudowie w narożniku tym przy wiatrołapie,
    - zlew jakieś 40 - 50 cm od kuchenki, ale tak żeby nie był na wysokości okna,
    - blat roboczy,
    - na końcu ściany piekarnik w zabudowie, tak na wysokości żebym nie musiała się schylać
    - a lodówka na samym początku za ścianką kominka, później jakieś 60 cm blatu roboczego i płyta

    na razie taki wstępny pomysł, fajnie było by to zobaczyć wyrysowane w projekcie komputerowym, jak będziemy budować to będziemy myśleć o szczegółach

    misha555 zdjęcia bardzo fajne, a najfajniejszy to ten mały pomocnik

    Nina rozprowadzanie stacji kosmicznej już zakończyli?

    Sylwia niezły ten murarz , szkoda słów na takich typów

  17. #697
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    sylwia 25

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    220
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    68

    Domyślnie

    Hej
    Zapraszam do dziennika więżba gotowa

    WIĘŹBA jeszcze bez wiechy bo jutro będa dokańczać wieć przybiją






  18. #698
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar wasiek
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    2.964
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    360

    Domyślnie

    No dobra, nikt nic nie pisze to ja coś napiszę......
    Mam juz podłączoną oczyszczalnie....!!!! Po ciężkich trudach wczorajszych i dzisiejszych dzieło zostało zwieńczone.... To ironia oczywiście, bo to co pozostało po tej operacji to jeszcze gorszy krajobraz księżycowy niz poprzednim razem....




    Więcej zdjęć w dzienniku. Koszt pracy koparki to 950zł - w sumie 13 godzin. Gosia u Ciebie poszło to o wiele sprawniej ale pewnie masz zupełnie inne podłoże.

  19. #699
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    2magda5

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    329
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    25

    Domyślnie

    A u mnie od soboty zaszły zmiany już widoki takie



    No i czekamy na dalsze postepy waszych i mojej budowy

  20. #700

    Domyślnie

    Cześć wszystkim miałem pokazać wymiary schodów zabiegowych więc oto one.
    Ps. mam nadzieję że dobrze to pokazałem.


Strona 35 z 272

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony