dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 41 z 272
Pokaż wyniki od 801 do 820 z 5440
  1. #801
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar wasiek
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    2.964
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    360

    Domyślnie

    No, dobrze, że się odzywacie...bo tak jakos smutno jest na tym forum jak nikt nic nie pisze....
    Sławek, masz rację - zdezorientowana byłam totalnie zdjeciami Marty, dotyczącymi spiżarki.... no i to drugie odbicie.....Marta, ale teraz juz wszystko wiem...
    A tak w ogóle to jakiej wielkości macie w końcu te spiżarki???
    Moja ma 170cm na 125cm co razem daje powierzchnię 2m2 i troszkę i uważam, że jest to wystarczająca przestrzeń na schowanie tam szczotki jak i zakupów typu maka, cukier itp itd....

  2. #802
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar wasiek
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    2.964
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    360

    Domyślnie

    aaaa i Jola czekamy na zaproszenie na kafkę i oglądanie zdjęć.....

  3. #803
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    2magda5

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    329
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    25

    Domyślnie

    Moja spiżarka z projektu dł 202 szer 111

    ale jak tam Misha stoi na zdjęciu to naprawdę wrażenia jest takie jakby była
    2 razy większa

    a może i dlatego, że tam jeszcze stropu nie ma i tak jasno jest
    dużo światła wpada i takie złudzenie

    kurde czary...

  4. #804

    Domyślnie



    TYNKI SIE ROBIĄ

    - poniedziałek, gruntowanie ścian, montaż listew narożnych poziomowanie - pionowanie
    - wtorek, sufity w salonie, wiatrołapie, łazience, pokoju, pom. gosp.
    - środa, ściany salonu i może coś jeszcze

    ekipa ok ,ale bałaganu przeogromnego narobili

  5. #805

    Domyślnie

    Dzieki za miłe przywitanie a jesli chodzi o pytanie czy nie korciło mnie zeby sie wcześniej odezwac to czasem myslałam ale tak jakos wyszło Moze mi nie wszyscy wierzą ale ja zaglądam na forum przez ostatnie pól roku prawie codziennie Mój granat jest na etapie dachowki mam mase zdjec od wykopu az po teraz ale szczerze mowiąc nie bardzo wiem jak mam ich wkleić Moze ktos mi podpowie
    razem łatwiej

  6. #806
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar wasiek
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    2.964
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    360

    Domyślnie

    Jola, już mówię Ci krok po kroku:
    1. wchodzisz na www.fotosik.pl i tam zakładasz sobie konto - wchodzisz w opcje rejestruj sie
    2. tam wpisujesz login jaki chcesz mieć ( czyli nazwa uzytkownika i hasło.
    3. zreszta tam też jest to opisane krok po kroku
    Potem jak będziesz miała juz konto, to wchodzisz w opcje dodaj zdjęcia i dodajesz - wybierasz w rozszerzeniu dysk i miejsce na swoim komputerze tam gdzie masz zdjęcia i kilkasz dodaj.
    Widzisz, zdjęcia, które chcesz nam pokazać muszą byc na serwerze a nie na Twoim komputerze
    A tutaj na stronke jak chcesz wkleić to musisz kilknąć IMG u góry na żółto jak piszesz odpowiedź otworzyć zdjęcie juz wklejone na fotosiku,klikną na to małe zdjęcie, żeby się powiększyło i klikasz prawym przyciskiem myszy na tym zdjęciu i wybierasz opcje kopiuj adres obrazka. To co skopiowałaś wklejasz w pisanej odpowiedzi po IMG a jak wkleisz adres obrazka to jeszcze raz klikasz na IMG na żółto u góry. Potem sprawdzasz czy widać to zdjęcie klikając na dole opcję na zółto podgląd
    powinno to wyglądać tak:

    [img]adres obrazka na fotosiku[/img]

  7. #807
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar wasiek
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    2.964
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    360

    Domyślnie

    mam nadzieję, ze w miare jasno napisałam. Jak nie to pytaj i na pewno nauczysz się a my bedziemy mogli obejrzeć zdjęcia z budowy kolejnego Granata..... na które wszyscy czekamy z niecierpliwością.

  8. #808

    Domyślnie

    No to może ja się wyrwę z naszymi ostatnimi poczynaniami
    Jest dachówka!!!



    I wnętrza (tynki jak widać juz są, na podłodze grunt, na to ultrament (zaprawa/szlam uszczelniający) - czylio to, co widać, jak wyschnie troszkę, na to 2 x folia 0,2, styro itd

    Kuchnia i kawałek pokoju



    Kuchnia i spiżarnia



    pokoj od strony okna kuchennego



    Gabinet na dole



    Sypialnia na górze



    Pralnio-suszarnia



    No Jola, to teraz Ty dawaj

  9. #809
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Izulek

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    1.291
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    70

    Domyślnie

    Ani@ ale super to musi być radość jak już domek jest na takim etapie.

    I ja od razu mam pytania :
    - ja też planuję dwa okna w salonie i ciekawa jestem jaka jest szerokość ściany w kuchni do tego pierwszego okna,
    - i czy mi się wydaje, czy drzwi tarasowe przesunęłaś lekko w lewo?
    - i WIELKA prośba wklej zdjęcie schodów - interesuje mnie jak będzie wyglądał ten schowek pod schodami.

    Ach tam - poprostu dawaj więcej zdjęć, bo napatrzeć się nie mogę
    IZA
    mieszkamy od 22 sierpnia 2009

    Dziennik
    Komentarze
    Ogrodowe początki

  10. #810
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Izulek

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    1.291
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    70

    Domyślnie

    I dalej oglądam i dalej pytam - jakie dałaś wymiary okien na górze w pokojach i na dole tych dwóch w salonie? Takie jak były w projekcie u góry 120x140?
    IZA
    mieszkamy od 22 sierpnia 2009

    Dziennik
    Komentarze
    Ogrodowe początki

  11. #811
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    sylwia 25

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    220
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    68

    Domyślnie

    Witajcie
    Ja juz w lepszym nastroju a dlaczego zobaczcie sami !!!

    O godzinie 13 pojechałam z meżem na budowe tak poprostu sobie popatrzec , nacieszyć sie i ku naszemu ogromnemu zdziwieniu zobaczylismy naszych dekarzy na dachu !!!!!

    snig na dachu dalej był a oni twardo sie wzieli za robote poodsnieżali sobie i ukladali dachówke a oto dowody !!!!

    tyle zrobili zanim zaatakowała nas zima :
    cały tył bez szczytu i cały garaż




    dzis ujżeliśmy taki widok



    a juz za parenaście munut było tak





    oto nasz CIESLA-DEKARZ POLECAM na 1000 % jesli ktoś z okolicy potrzebuje na przyszły rok albo ipoznije namiary moge podac na PW







  12. #812

    Domyślnie

    Cytat Napisał Izulek
    - ja też planuję dwa okna w salonie i ciekawa jestem jaka jest szerokość ściany w kuchni do tego pierwszego okna
    Dlugosc tej sciany to 2,45, poniewaz okna sa rozmieszczone symetrycznie w pokoju tez tyle pozostaje.
    Podam Ci teraz wymiary okien. Aby sie one pomieścily po zrobieniu tynkow ma pozostac + 3 do 5cm.
    Okna na elewacji bocznej góra -> sz: 1165, w: 1400
    Okna na elewacji bocznej dół -> sz: 1165, w: 1520
    Okno pojedyncze kuchenne tez ma troche inny wymiar niz w proj -> sz:1465, w: 1235
    Te wymiary wynikaja ze "standardów" jakie sa w roznych okiennych firmach - czyli lepiej zawczasu wybrac firme i dopasowac wymiary okien do ich standardowej rozmiarówki (inaczej sa spore doplaty, bez sensu, jezeli roznica to czasem raptem 2 czy 3cm w jedna czy druga strone...)

    Cytat Napisał Izulek
    - i czy mi się wydaje, czy drzwi tarasowe przesunęłaś lekko w lewo?
    Nie, drzwi nie przesuwałam - one musza byc tak bardziej w lewo, bo sa symetryczne usytuowane wzgledem tych drewnianych podpor zadaszenia tarasu.

    Cytat Napisał Izulek
    i WIELKA prośba wklej zdjęcie schodów - interesuje mnie jak będzie wyglądał ten schowek pod schodami.
    mowisz- masz


    choc jakosc zdjecia jest nie za bardzo, ale mam nadzieje, ze mniej wiecej widac o co chodzi.

  13. #813

    Domyślnie

    Wooow Ani@ ale fajnie wyglada ta skrytka pod schodami ja tez chce taka chyba wydrukuje to zdjecie zeby majstrom pokazac.....

    a jak dzis nasz synek usnie, to powklejam pare fotek z zalewania stropu mamy juz caluski zalany.....teraz niech troche przeschnie i na poczatku grudnia majstry przyjda postawic sciany poddasza

  14. #814

    Domyślnie

    Sylwia szkoda ze mieszkamy (a raczej bedziemy mieszkac) od siebie tak daleko, bo twojego cisle/dekarza wzielibysmy od reki!! Imponujaco szybka robota no i efekt wspanialy....
    my chcemy brazowa ceramiczna dachowke podwojne "s" ale ciezko nam znalezc dokladnie takie, jakie sie nam podobaja.....mam nadzieje, ze do wiosny cos znajdziemy

  15. #815
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    2magda5

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    329
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    25

    Domyślnie

    Ani@, Sylwia gartulacje

    domki super wyglądają

    u mnie dalej foliowanie, jutro obijanie płytą OSB boków balkonu
    i chyba majster zacznie murować działówki
    ale się okaże jak pojadę w sobotę na wizje lokalną
    to popsrtykam fotki

  16. #816
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Izulek

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    1.291
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    70

    Domyślnie

    Ani@ dziękuję Ci bardzo za zdjęcie schodów i schowka. Teraz już na pewno wiem, że tak chcę. Do tej pory wiedziałam, że taki schowek to dobry pomysł, ale nie mogłam sobie do końca wyobrazić jak to będzie wizualnie. Ale widzę, że jest super.
    Pozdrawiam
    IZA
    mieszkamy od 22 sierpnia 2009

    Dziennik
    Komentarze
    Ogrodowe początki

  17. #817

    Domyślnie

    cześć dziewczynki
    to są zdjęcia z poniedziałku z pierwszego dnia pracy tynkarzy, super ekipa stan na dzisiaj to skończony cały salon, pokój, łazienka, wiatrołap no i oczywiście wszystkie sufity, jutro mają zrobić przedpokój i pom. gospodarcze i sprzątanie po sobie, a w poniedziałek obrobią okna i do widzenia
    na razie tynkujemy tylko dół - powód brak kasy i będziemy mieszkać na razie tylko na dole
    Piotruś szczęśliwy bo nie musi tego sam robić


    miejsce na kominek


    rozmazany salon


    kuchnia, my nie mamy spiżarni


    to był pierwszy dzień zmagań naszych fachowców od tynków w poniedziałek efekt końcowy, a od wtorku Piotruś zakłada kombinezon i bierze się za podłączanie ogrzewania bo sylwester coraz bliżej i sylwestrowa parapetówa też hihihihihih

  18. #818

    Domyślnie

    Witam wszystkich!! będę jednym z nielicznych mężczyzn na tym forum, jesli dane mi będzie tu pozostać. Moj własny projekt zakupie dopiero za miesiąc ale juz dokładnie obserwuje co sie dzieje u pozostałych. Mam pytanie czy posiada ktoś dane na temat betonu ile poszło na fundamenty, stropy, może jakieś kosztorysy, ponieważ bardzo jestem ciekaw ogólnych kosztów. pozdrawiam wszystkich serdecznie i zycze bezstresowego budowania a w przyszłości mieszkania w swoich domkach.

    ps. moj email [email protected]
    ps.2 jeżeli jest ktoś z woj. podkarpackiego lub okolic to z chęcią zobaczę na zywo ten piękny domek
    pozdrawiam

  19. #819

    Domyślnie

    witam Hajduczka, Jolę i Mariusz

    Sylwia trzymam kciuki najmocniej w świecie za Waszą budowę i szybką przeprowadzkę

    Ani@ pięknie ten Twój granat się prezentuję, widze że dachówka na dachu czyli koniec kłopotów z creatonem??? W środku czyścutko, bialutko marzenie

    Marta jak oglądam Wasz domek to nie wiem czy to nie był fajny pomysł z tym o wiele szerszym garażem, my mamy poszerzony garaż o 1m, no ale dwa auta sie nie zmieszczą chyba że jedno na drugi

    Magda jak obiją Ci płytą boki balkonów to pamiętaj żeby przed położeniem dachówki ocieplić te miejsca bo póżniej będziesz sie bujała ze ściąganiemi dachówki i kombinowaniem jak styropian zamontować, my niby czytamy na okrągło forum, ale o tym zapomnieliśmy i później Piotrek kombinował jak z dachu nie zlecieć

    Iza pomysł na łazienkę zaakceptowany, chciałam wkleić go na forum ale jest w jakimś dziwnym formacie zapisany, którego do fotosika nie można wkleić, wyślę Ci na priv, może Ty będziesz bardziej sprytna i pomożesz mi go pokazać dziewczyną


    [/b]

  20. #820
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    2magda5

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    329
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    25

    Domyślnie

    Sutruh dzięki za radę przekaże połówce niech kombinują

Strona 41 z 272

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony