dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 49 z 272
Pokaż wyniki od 961 do 980 z 5440
  1. #961

    Domyślnie

    Cytat Napisał 2magda5
    Ani@ pytanko kiedy tynkowaliście ten kawałek ściany nad garażem?
    Ten kawalek trzeba zrobic wczesniej, bo wlasnie potem nie da sie dobrze tej sciany ocieplic - albo tak jak piszesz - dociagnac dachowki do konca. U mnie zchodzili od razu calym rogiem w dol, tak samo oczywiscie z drugiej strony. Tylko my nie tynkowalismy - polozylismy styropian, siatke i dwie warstwy kleju. Tynk bedzie wiosna, bo tak doradzal majster - po pierwszej zimie jak cos popeka, to latwo bedzie naprawic. U nas podbitka dopiero po tynku.

  2. #962
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar wasiek
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    2.964
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    360

    Domyślnie

    Hej, hej siorka powtórzę prośbę Ani zmniejsz zdjęcia bo czytać sie nie da....
    Korzystając z wolnego czasu od gotowania, pieczenia i wielu innych typowych czynności dla tego okresu chciałabym Wam wszystkim i Waszym rodzinom złożyć życzenia zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. Życzę również, pomimo dużych wydatków budowlanych aby Mikołaj o Was nie zapomniał i zawitał do Waszych choinek a w przyszłym roku coby wchodził do Nas wszystkich przez Nasze granatowe kominy....
    Wesołych Świąt Bożego Narodzenia.....

  3. #963

  4. #964

    Domyślnie

    sorki za to zdjęcie ale to był mój pierwszy raz
    pzdrowionka

  5. #965

    Domyślnie

    Serdecznych spotkań rodzinnych, pukania do drzwi, przyjaznych twarzy, dużo radości, serdecznych objęć, pocałunków, szczęśliwych wspomnień, aby Twoje święta były właśnie tym czym powinny być - odrobiną ciepła w środku zimy, światłem w mroku.
    życzą
    Gosia Piotr i Filipek

  6. #966
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    2magda5

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    329
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    25

    Domyślnie

    Witam Granatowiczki po świętach

    U nas 1000000% zadowolenia wpadłam dzisiaj na działkę a tam praca wre
    panowie dachówkę układają jak byłam po 14 to pół dachu od strony ogrodu ułożona!

  7. #967
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar wasiek
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    2.964
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    360

    Domyślnie

    Wszystkiego najlepszego po świętach....
    Magda, Ty masz dobrze........a u mnie pracownik sie zatruł i pracy niet...

  8. #968
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar wasiek
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    2.964
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    360

    Domyślnie

    Siorka, ładny ten Twój kawałek ziemii.... i.... witaj w gronie Granatowców...

  9. #969
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    2magda5

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    329
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    25

    Domyślnie

    Chłopaki wczoraj na dachu marudzili, że muszą między świetami pracować
    Nawet dzisiaj murarz wpadł dokończyć ścianki chociaż troche dziwne ale o 9 rano jak dzwonił było minus 4 kurde żeby to nam się latem nie rozsypało

    Wasiek to musiał dobrze świętować ten wasz majster

  10. #970
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    2magda5

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    329
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    25

    Domyślnie

    Czy moja ekipa jest solidna i rzetelna?

    W czwartek cieszyłam się, że zaczęli w końcu układać dachówkę
    a w piątek mój mąż dzwoni, że ściągają dachówkę bo źle ułożona
    pytam się go po powrocie jak dach a on mówi, że właśnie drugi raz w ciągu jednego dnia znowu ściągają dachówkę

    Dziś sobota jade w południe na budowę, mieli być i układać, zobaczymy czy są
    a dzisiaj jeszcze zakończenie prac murarskich będziemy mieć już wszystkie ścianki wymurowane

    No i mam nadzieje, że okienka 5 stycznia będą

  11. #971
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar wasiek
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    2.964
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    360

    Domyślnie

    Magda, tak właśnie pracują fachowcy....Ty się cieszysz ( jako inwestor ), że w końcu robią Ci to co powinni ...a tu klops, okazuje się, że oni tez nie wszystko wiedzą. I tak masz szczęście, że poprawiają swoje błędy. Gorzej byłoby, gdyby zostawili a my jako laicy i tak byśmy nie wiedzieli czy to dobrze czy źle. Dachówka ....to dachówka ma leżeć na dachu.....

  12. #972
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    2magda5

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    329
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    25

    Domyślnie

    Byłam na budowie i cała strona od ogrodu ułożona
    zakończenia prac muraskich dzisiaj nie, w poniedziałek skończą

  13. #973

    Domyślnie

    Halo Halo,
    mam nadzieje, ze Wszytskim Wam Świeta minely spokojnie i wesolo. Mimo ze nie zlozylam zyczen na forum myslalam o Was bardzo serdecznie

    Magda mam nadzieje, ze uda mi sie uniknac nierzetelnej pracy kogokolwiek przy moim granaciku...choc nigdy nie wiadomo co bedzie...
    swoja doga ciekawi mnie, kto u Ciebie wylapal, ze dachowka jest zle polozona?? ja chyba bym sie w zyciu nie zorientowala, ze cos jest nie tak...

    a u nas po swietach znow praca wre murarze zadowoleni, wypoczeci objedzeni po swietach wrocilli, zeby ze zdwojona precyzja i predkoscia dokonczyc dziela
    dzis zalali schody i postawili sciane kolankowa nad garazem, zalali caly wieniec i zaczeli scianki dzialowe na poddaszu. Wroca po Nowym Roku na jeszcze jeden dzien, zeby wszystko dokonczyc i dopiescic - jak to majster mowi

    drzewo na wiezbe mamy miec w trzecim tygodniu stycznia, wiec po wyjsciu murarzy bedzie ze 2-3 tygodnie przestoju.
    niestety nie wzielam dzis aparatu na budowe ale jutro obiecuje poprawe i powklejam co trzeba
    pozdrawiam wszystkich

  14. #974

    Domyślnie

    siorka ale ziemi to Wy macie piekny ten "kawalek"
    my jestesmy w posiadaniu 30 arow i troszeczke, ale wydzielilismy sobie 1200m na uzytek domowo-ogrodowy, reszta niech sie obsiewa i przynosi plony a wy jakie macie zamiary? Chcecie powiekszyc Granata jeszcze bardziej niz Wasiek ?? czy sobie lasek posadzicie ??
    juz nie moge sie doczekac, kiedy zaczniecie budowe i bedziemy mogli ogladac koljene zdjecia

  15. #975
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    2magda5

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    329
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    25

    Domyślnie

    Głowny majster od dachu czyli szef firmy
    dwóch kładzie dachówkę, dwóch orynnowanie i deskę doczołową a jeden pomagier od wszystkiego

  16. #976

    Domyślnie

    Witam wszystkich
    Misha555 Szczerze to trochę mnie przeraża wielkość tej działki pewnie na połowie posadzimy jakieś choinki i będziemy sprzedawać na święta . Jeśli chodzi o projekt granata to trochę pozmienialiśmy i wyszło około 150 m2 powierzchni użytkowej

  17. #977
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar wasiek
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    2.964
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    360

    Domyślnie

    Siorka, to opisz nam zmainy jakie wprowadziliście, że wyszło 150 metrów.A jak masz projekt po adaptacji to możesz wkleić i my sobie obejrzymy go....
    Z ciekawością...nieukrywaną co tez można jeszcze innego i nowego zrobić w naszym projekcie...
    Dawaj, dawaj i się nie ociągaj....

  18. #978
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar wasiek
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    2.964
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    360

    Domyślnie

    A tak w ogóle to ciekawe dlaczego nie odzywają się starzy granatowcy. Czytają nas? I tak sobie moga nic nie pisać? Fato, Gata, Anijka, Horbatka, Asia&Darek, rad_milano, szady, kamelko, szymon79, AgaKuba, DaMa, anna łach, Darek i Agata, dzejms_bond, queene, beciaitomek, Hajduczek, jolanta koscielna, mariusz221,
    Izulek i słej jeszcze cos od czasu do czasu napiszą ale pozostali???
    Ani@ a Ty to już w ogóle się obijasz......

    Odezwijcie sie i napiszcie co tam u Was słychać jeszcze w starym roku.....

    Dużo nas, nieprawdaż....

  19. #979
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    siates

    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    15
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Witam wszystkich Granatowców i nie tylko!!!!

    Z okazji nadchodzącego NOWEGO ROKU 2008 życzymy wszystkiego dobrego i szybkiego zamieszkania w swoich domkach.

    My z mężem zaczynamy budowę Granata w kwietniu.

    SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2008!!!!!!!!!!

  20. #980

    Domyślnie

    [img][/img][img][/img]

Strona 49 z 272

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony