dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 52 z 272
Pokaż wyniki od 1.021 do 1.040 z 5440
  1. #1021

    Domyślnie

    Witajcie z Nowym Rokiem (a może koło 7 stycznia to już nie nowy?. Po długim milczeniu mam nadzieję zacząć systematyczne bywania na forum - w końcu budowa też rusza, no .... ruszy koło maja. Jesteśmy po architekcie (zmian mało - garaż podwójny, drzwi z garażu na tyłach domu i to chyba tyle). Czy jeszcze warto coś rozważyć - pytanie do doświadczonych i zaawansowanych? Teraz szukamy ekipy, hurtowni itp. Pozdrawiam i do następnego napisania.
    beciaitomek

  2. #1022

    Domyślnie

    aaaaaaaaa i jeszcze jedno małe, prywatne pytanko - skąd jesteś siates?? udało mi się wyczytać, że z pomorza, a konkretnie? bo my obecnie z Gdańska będziemy budować koło Żukowa. a co do serenad pod balkonem ... moja mama stwierdziła, że balkon dobry do wietrzenia pościeli i .... koniec romantyzmu

  3. #1023

    Domyślnie

    Cytat Napisał beciaitomek
    Jesteśmy po architekcie (zmian mało - garaż podwójny, drzwi z garażu na tyłach domu i to chyba tyle). Czy jeszcze warto coś rozważyć -
    A czym bedziecie ogrzewac? W kotlowni jest malo miejsca na piec. My musielismy lekko przesunac drzwi kotlownia/garaz.

  4. #1024
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    siates

    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    15
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Witaj Becia!!!Balkonik mi się spodobał, bo daje dużo uroku temu domkowi.Masz rację, że będzie przydatny do wietrzenia pościeli.
    My jesteśmy z Człuchowa.Mam nadzieję, że kojarzysz to miasteczko.Budowa ruszy w kwietniu(jak wszystko dobrze pójdzie).Coś nam ten rok nie zabardzo szczęśliwie się zaczął.Samochód troszkę szwankuje i niestety mąż ma nogę w gipsie.Zbił sobie palce u stopy niefortunnie i musieli założyć gips.Żeby tylko nie miał problemu jak ściągnom gips.

  5. #1025
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar wasiek
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    2.964
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    360

    Domyślnie

    Becia Ani@ ma rację, kocioł na paliwo stałe jest duży a w oryginalnym projekcie pomieszczenie gospodarcze jest b.małe. U nas specjalnie dobudowaliśmy kotłownie do garazu, żeby to było tylko pomieszczenie na piec i eko groszek, który będziemy tam składować.

  6. #1026
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar wasiek
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    2.964
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    360

    Domyślnie

    Siates Człuchów chyba lezy niezbyt daleko za Malborkiem, no nie?

  7. #1027
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    siates

    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    15
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Do Malborka mamy 100.Blisko są Chojnice 11km.

  8. #1028

    Domyślnie

    No strzelam jubileuszowy 1000 post!!!!
    Pozdrowienia Dla Granatowców od Tymowiczów

  9. #1029

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ani@
    A czym bedziecie ogrzewac? W kotlowni jest malo miejsca na piec. My musielismy lekko przesunac drzwi kotlownia/garaz.
    Planujemy gaz, więc pomieszczenie powinno wystarczyć. Nieźle, człowiek chce się przenieść z 35 metrowego mieszkania i myśli, ze w domu to już luz i powierzchni w brud, a okazuje się, że może nie wystarczyć. Strach się bac jakie jeszcze klocki wyjdą

  10. #1030
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar wasiek
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    2.964
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    360

    Domyślnie

    Jarek, Ty to sie umiesz wstrzelić.... a ja przegapiłam taki okrągły i pierwszy zarazem post, no nie.....
    Ale..... dziekujemy za pozdrowienia Tymowiczów .... i również pozdrawiamy.........

  11. #1031
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    2magda5

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    329
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    25

    Domyślnie

    Hej hej
    Co tam u was? Przerwa zimowa
    U nas okna wstawione wszystkie!!!!!
    dachówka się w końcu kończy, musiałam dokupić tylko 200 szt,
    więc przyszli budowlańcy róbcie zapasy a nie tyle i wyliczyli w hurtowni
    zostawiamy tylko metr od ściany na garażu bez dachówki żeby można było
    położyć tynk wiosną,
    aparat kupiony wpadam w sobotę i zrobie pare fotek

    A od poniedziałku wpada elektryk, jak skończy to reszte instalcj zaczynamy,

  12. #1032

    Domyślnie

    Witam wszystkich,
    nic ciekawego nie przyszło mi do głowy co mogłabym zrobić w miejsce balkonu nad wejściem granata, dlatego też trochę porozgladałam się, no i przez przypadek natrafiłam na tymka Kasi i Piotra. No i stwierdziłam że to jest to, co prawda projekt ten też ma balkon ale łatwiej jest coś z tym zrobić niż w granacie. Pozdrawiam wszystkich gorąco, napewno poczytam sobie (a przy okazji też pooglądam) wasze dalsze poczynania z waszymi granatami.

  13. #1033
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar wasiek
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    2.964
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    360

    Domyślnie

    sylwia-77, życzymy powodzenia w budowaniu Tymka. To tez fajny projekt i bardzo zbliżony do naszego Granata. Daj znać jak juz zaczniecie....

  14. #1034
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar wasiek
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    2.964
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    360

    Domyślnie

    Magda a ty co sie tak obijasz,aaaa????
    A zdjęcia z nowymi oknami to gdzie, aaaa ????
    Jak aparat juz kupiony to i zdjęcia juz powinny być, czyz nie??

  15. #1035

    Domyślnie

    Sylwia - ja tez przez jakis czas rozwazalam Tymka, tez sliczny domek To powodzenia i niech sie pieknie buduje!

  16. #1036

    Domyślnie

    Cztery dni temu Gosia miala miec operacje - Gosiu, mam nadzieje, ze dobrze sie czujesz Trzymam kciuki za szybki powrot do formy...budowlanej formy!

  17. #1037

    Domyślnie

    Dziękuję za życzenia, napewno pochwalę się Wam z naszych poczynań na budowie. Niestety jesteśmy dopiero na początku całej drogi tzn. narazie mamy tylko ziemię, czas załatwiać wszystkie "papierki". Mam do was jeszcze jedną prośbę jeśli ktoś z Was byłby tak dobry i mógł wysłać mi na maila (żeby nie zaśmiecać wam forum) od czego zacząć bieganinę po urzędach, co najpierw i u kogo? Z góry wielkie dzięki

  18. #1038
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    2magda5

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    329
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    25

    Domyślnie

    To mamy dach prawie skonczony tam gdzie nie ma dachówki to będzie po tynkowaniu założona. Zrobiliśmy wyłaz dachowy koło komina wejście na stryszek zrobimy w suficie chowane wejście na korytarzu na górze oraz doświetliliśmy jednak klatke schodową polecam zrobiło się jasno i powiększa optycznie hall








  19. #1039
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    2magda5

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    329
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    25

    Domyślnie

    To teraz ostro trzeba zająć się instalacjami mam nadzieje, że elektryk będzie
    słowny i pojawi się w przyszłym tygodniu

    A to co mamy przed domem i na ogrodzie to brak słów.
    błoto, błoto i błoto kiedy to będzie miało wygląd ogrodu to wielka niewiadoma

  20. #1040
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    sylwia 25

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    220
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    68

    Domyślnie

    Witajcie

    Jakos ostatnio nie pisalam bo jakos nie mialam chceci, dzis weszla i co widze???fotki

    Magda- pytanie bardzo ważne dla mnie z jakiej firmy macie brame garazową i jaki to kolor i to samo pytanie dotyczace okien i drzwi wejsciowych , prosze odpowiedz w miare szybko bo jestesmy na etapie zamawiania okien

    pozdrawiam weekendowo!!!!

Strona 52 z 272

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony