dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 59 z 272
Pokaż wyniki od 1.161 do 1.180 z 5440
  1. #1161

    Domyślnie

    Cześć wszystkim którzy budują i dopiero zamierzają budować naszego kochanego granacika. Wasiek: wiem wiem że obiecałem ale jakoś tak wyszło i przepraszam za to.
    Ps. fajnie rosną wasze granaciki. A tak rośnie mój





  2. #1162
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    sylwia 25

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    220
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    68

    Domyślnie

    Ani@ jestem pod wielkim wrażeniem , nam tez sie podobaja te bonie i tez chcemy zrobic

    Fato - no nareszcie prosiemy o wiecej zdjec , muszę powiedizec ze Twoja adaptacją GRANATA też bardzo ciekawa

  3. #1163

    Domyślnie

    Cytat Napisał sylwia 25
    Ani@ jestem pod wielkim wrażeniem , nam tez sie podobaja te bonie i tez chcemy zrobic

    Fato - no nareszcie prosiemy o wiecej zdjec , muszę powiedizec ze Twoja adaptacją GRANATA też bardzo ciekawa
    Sylwia napewno będzie więcej w przyszłym tygodniu wstawie fotki z wewnątrz. Pozdrawiam.

  4. #1164
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar wasiek
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    2.964
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    360

    Domyślnie

    No witam, witam wywoływanego do odpowiedzi..... chyba nie masz mi za złe, że tak troszkę przypominam o zobowiązaniach???

    Przeprosiny przyjęte, no,no,no, prosze więcej tak nie robić.....

  5. #1165
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar wasiek
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    2.964
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    360

    Domyślnie

    Fato, Granat inny niz wszystkie... jestem ciekawa jak wygląda w środku salon z wykuszem no i ten pokój nad salonem tez z wykuszem....
    U mnie domek ma juz na jednej stronie wtopiona siatkę. Mam nadzieję, że jutro praca tez będzie tak szybko postepować jak dzisiaj. Kotłownia - na jednej scianie płytki są juz prawie do konca położone. Ani@ pisałaś, że szukacie grzejników....ja jestem już po wyborze i we wtorek maja już do mnie dotrzeć na budowę. rozpatrywałam kilka ofert ...ale przyznaję wygrała ta najlepsza cenowo. zasięgnęłam tez informacji na temat tych grzejników i nie znalazłam nic złego więc po co przepłacać za Purmo na przykład?

  6. #1166

    Domyślnie

    Cytat Napisał wasiek
    Fato, Granat inny niz wszystkie... jestem ciekawa jak wygląda w środku salon z wykuszem no i ten pokój nad salonem tez z wykuszem....
    U mnie domek ma juz na jednej stronie wtopiona siatkę. Mam nadzieję, że jutro praca tez będzie tak szybko postepować jak dzisiaj. Kotłownia - na jednej scianie płytki są juz prawie do konca położone. Ani@ pisałaś, że szukacie grzejników....ja jestem już po wyborze i we wtorek maja już do mnie dotrzeć na budowę. rozpatrywałam kilka ofert ...ale przyznaję wygrała ta najlepsza cenowo. zasięgnęłam tez informacji na temat tych grzejników i nie znalazłam nic złego więc po co przepłacać za Purmo na przykład?
    Już niebawem będziesz oglądać fotki to ocenisz jak to wszystko wyszło a widzę że u Ciebie to dopiero postęp już grzejniki??

  7. #1167
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar wasiek
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    2.964
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    360

    Domyślnie

    powoli, powoli ale zawsze do przodu....

  8. #1168
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    2magda5

    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    329
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    25

    Domyślnie

    W końcu po 13-tu miesiącach od podpisania umowy mamy
    najważniejszą rzecz na budowie PRĄD licznik założony można zapalać żarówki

    Teraz można ruszać pełną parą z wykańczaniówką

    Ale dopiero hydraulik wpada 25 lutego więc tylko męża musze zmusić żeby zaczął poddasze G-K okładać

  9. #1169

    Domyślnie

    Cytat Napisał wasiek
    No witam, witam wywoływanego do odpowiedzi..... chyba nie masz mi za złe, że tak troszkę przypominam o zobowiązaniach???

    Przeprosiny przyjęte, no,no,no, prosze więcej tak nie robić.....

    Ufff jak mi ulżyło na duszy że przyjęte przeprosinki.

  10. #1170
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar wasiek
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    2.964
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    360

    Domyślnie

    Magda, to cos tak jak u mnie... Ja bardzo z tego pwodu się ucieszyłam. Po podłączeniu mogliśmy juz wypić z mężem kawkę z prawdziwego prądu a nie z "budowlanego"....
    Chyba muszę przywołac Gosię do porządku..... Gosiu, co tam u Ciebie? Wszystko już w porządku? Czekamy cierpliwie a Ty się nie odzywasz....

  11. #1171

    Domyślnie

    Cytat Napisał wasiek
    Ani@ pisałaś, że szukacie grzejników....ja jestem już po wyborze i we wtorek maja już do mnie dotrzeć na budowę. rozpatrywałam kilka ofert ...ale przyznaję wygrała ta najlepsza cenowo. zasięgnęłam tez informacji na temat tych grzejników i nie znalazłam nic złego więc po co przepłacać za Purmo na przykład?
    Nina, my tez juz mamy wybrane, wczoraj caly dzien jezdzilismy, negocjowalismy ceny i ostatecznie padlo na niezle podobno grzejniki Weberman (10 lat gwarancji). Dostalismy 45% rabatu i za 10 grzejnikow zaplacimy niecale 3tys

    Fato, przylaczam sie do prosb - wiecej fot!

    Magda - gratulacje z okazji mozliwosci odpalenia elektryki!

  12. #1172
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar wasiek
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    2.964
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    360

    Domyślnie

    Ani@ my kupilismy Diamonda. U nas trochę wyszło tych grzejników bo i do domku na górę i do budynku gospodarczego razem 13 sztuk i zapłacimy 3700 z transportem. Poza tym u mnie muszą być spore te grzejniki bo i pokoje na górze mam bardzo duże. Teraz szukam alarmowców. Dostałam juz jedną wycenę ale wydaje mi sie dosyc duża, więc szukam dalej. Domek nasz szarzeje coraz bardziej aż miło patrzec....

  13. #1173

    Domyślnie

    Nina, to u nas podobnie (bedzie w sumie 13szt), tylko pewnie moce i wymiary mniejsze - musze jeszcze dobrac trzy drabinkowe - do lazienek i do pralnio-suszarni. Udalo mi sie znalezc taki w miare plytki do tej malej lazienki - zalezalo mi, aby nie odstawal za bardzo - lazienka i tak jest malutka.
    A masz jakies nowe foty swojego domu? Lece do Twojego dziennika sprawdzic!

  14. #1174
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar wasiek
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    2.964
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    360

    Domyślnie

    Halo, halo dzisiaj byłam na budowie i tak oto wygląda mój domek. Powoli robi się na szaro.


    Ani@ powiedz mi jaką szerokość mają Twoje listwy przyokienne? Bo masz rację to są listwy przyokienne
    A tak powoli wygląda nasza mała kotłownia....

  15. #1175

    Domyślnie

    Nina, dzis na budowie dokladnie spisze wymiary, tak z pamieci to zdaje sie, ze grubosc 2cm, szer. 12cm. Ale to do potwierdzenia - po poludniu wpisze pewne dane

    Kotlownia wygada super! Czytalam w Twoim dzienniku o cenie plytek naprawde kuszaca! I tansze - za 8zl tez byly?! Ja w zyciu nie spotkalam takich plytek, a juz teraz sobie mysle, ze baaardzo bardzo szkoda Kasy ubywa w kosmicznym tempie

  16. #1176

    Domyślnie

    Nina, grubosc sie zgadza, jednak szerokosc listew to 15cm

    Pare postow wczesniej obiecalam - elementy dekoracji ścian zew.


    źródlo: murator

  17. #1177
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar wasiek
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    2.964
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    360

    Domyślnie

    Dzieki Ani@, tak też myślałam ( 15cm )jak jeszcze wczoraj zdążyliśmy z mężem .......nie lubie jak kasujesz zdjęcia .. . porównać Twoje zdjęcie ze swoim. U mnie zrobili na 12cm a do tego dojdzie jeszcze listwa usztywniająca tak, że będzie to szerokość 13,5cm. Troszkę mało ale i tak wystarczy.....chcoiaż jeszcze się zastanowię czy nie ciąć styropianu szerzej. A czy możesz mi przesłać zdjęcie z tymi listwami na maila? Może masz w zbliżeniu. Proszę cię bardzo, oki?

  18. #1178
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar AgaKuba
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Olszyna
    Posty
    460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Witajcie
    Po dłuuugiej nieobecności mogę już napisać iż mamy POZWOLENIE
    Poza tym zakupilismy i cegłe i stal, folie fundamentową, membrane dachową itp itd Uffff
    Teraz tylko czeka mnie znowu walka z nieszczęsną energetyką

    Zaczynamy w kwietniu (jeśli tylko pogoda pozwoli) od garażu Już nie mogę się doczekać Aż trudno uwierzyć, że to co kiedyś było marzeniem teraz nabiera wyrazistych barw
    Granat
    Komentarze
    Mieszkamy od 13.04.2012

  19. #1179

    Domyślnie

    AgaKuba - Gratulacje!!!! Teraz to juz z gorki

    Nina, nie gniewaj sie.
    Tak wygladaja z bardzo bliska listwy styropianowe. Maja szerokosc taka, jak pisalam, a na krawedziach zamontowane sa aluminiowe listwy - ponizej widac od lewej - okno, szeroka na 15cm listwe z zatopiona siatka i klejem, rog listwy aluminiowej, i to ciemnoszare to bok listwy przyokiennej.





    A u nas dzis - TARRRRAM!!!!!!!!!!!!!!


  20. #1180
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar wasiek
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    2.964
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    360

    Domyślnie

    Ani@ ja się nie gniewam... wręcz dziekuję za zdjęcia.....Fajnie, masz juz grzejniki podłączone a kiedy piec uruchomisz? A w ogóle jaki piec będziesz miała bo chyba nie pamietam.... My dopiero koniec lutego, poczatek marca chyba damy rade włączyć ogrzewanie. To wszystko jest takie czasochłonne dla jednego mojego męża...Dzisiaj przygotowywał dach do podbitki i troszkę kładł kafelki. Ocieplacze na szczęście przyszli i kleili przód domku.

Strona 59 z 272

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony