dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 90 z 272
Pokaż wyniki od 1.781 do 1.800 z 5440
  1. #1781
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar wasiek
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    2.964
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    360

    Domyślnie

    Trzymam mocno kciuki za wszystkich rozpoczynających i tych, którzy zaraz rozpoczna budowę Granata......Powodzenia.....

  2. #1782
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar asiulaiprzemo
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    Glisno
    Kod pocztowy
    69-210
    Posty
    67

    Domyślnie

    Witajcie!!!
    wczoraj mój mąż nareszcie zgrał mi zrobione dotychczas zdjęcia, co prawda to dopiero zdjecia działki ale zawsze to coś, zobatrzcie gdzie będe miaszkała[img]
    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/63e8847a276895ad.html[/img]

    na ostatnim zdjęciu nasza Nela już sprząta działkę
    [img] http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...cbd26ee5e.html [/img]
    no granatowicze czekam na komentarze

  3. #1783
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar asiulaiprzemo
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    Glisno
    Kod pocztowy
    69-210
    Posty
    67

    Domyślnie

    nie umiem wklejać zdjęć na stronkę udaje mi się tylko wkleić adres z Fotosik-a
    Nina jak zaznaczam zdjęcie i klikam prawym myszy to nie mam opcji "kopiuj adres obrazka" więc sama kopiuje i wklejam adres z górnego paska i wklejam do odpowiedzi a jak klikam na podgląd to wyskakuje tylko adres
    moze jeszcze jakieś instrukcje

  4. #1784

    Domyślnie

    asiulaiprzemo piękna działka i jaki super pomagier w sprzataniu z Neli
    pozdrawiam

  5. #1785
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar wasiek
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    2.964
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    360

    Domyślnie

    hejka, młodzi Granatowcy.....to do was Asiu i Przemku no i pozostałych młodych ....Fajnie, że macie mozliwośc tak szybko rozpocząc budowę domu i Wasze dzieci poznają to, czego moje niestety, nie poznały czyli codzienność mieszkania w domu a nie w bloku....i życzę Wam jak najmniej trudności podczas budowy...
    Asiu, instrukcja do wklejania zdjęć krok po kroku....
    1. Jak się zalogujesz i klikniesz w zdjęcia, to pokazują się one w małym formacie po lewej stronie monitora,
    2. klikasz na to małe zdjęcie lewym przyciskie i ono powiększa się
    3. I teraz klikasz na tym powiekszonym obrazku prawym przyciskiem myszy i na 9 pozycji masz Kopiuj adres obrazka
    4 wciskasz lewym przyciskiem myszy na to zdanie
    5 i wklejasz w odpowiedzi, którą piszesz, oczywiście wciskajac najpierw IMG na górnym żółtym pasku
    I tak oto mamy możliwość pozanania kolejnych młodych GRANATOWCÓW - ASIĘ i PRZEMKA



    6 Potem już tylko wciskasz podgląd i oglądasz czy widać zdjęcie...
    Jak zdjęcia nie widać, to zobacz czy na końcu adresu podstawiło się coś takiego [/img] jeżeli nie ma, to sama to dopisz....
    Powodzenia we wklejaniu zdjęć....

  6. #1786
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar wasiek
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    2.964
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    360

    Domyślnie

    No to jeszcze muszę sie pochwalić.....
    Właśnie dowiedziałam się, że po raz drugi zostaniemy dziadkami .....

    Mój wnusio, będzie miał rodzeństwo..... ....... HUUURRRAAA.... nie będzie jedynakiem.....

  7. #1787
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar wasiek
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    2.964
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    360

    Domyślnie

    Taki prezent dała mi córka na moje imieniny......

  8. #1788

    Domyślnie

    Witam, jestem na etapie adaptacji projektu Granat. Mam pytanie do troszke bardziej zaawansowanych Granatowców - czy zmieniał ktos konstrukcje stropu z Teriva na monolityczny? Architekt twierdzi, że taka zmiana nie musi byc nanoszona na projekt, wystarczy na etapie wykonawstwa zrobic odpowiedni wpis do dziennika budowy. Tylko pytanko czy jesli tak jest to ekipa budowlana poradzi sobie z wykonaniem stropu monolitycznego, jeśli nie będzie na niego projektu ????
    Tomi

  9. #1789
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Izulek

    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    1.291
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    70

    Domyślnie

    Cytat Napisał wasiek
    No to jeszcze muszę sie pochwalić.....
    Właśnie dowiedziałam się, że po raz drugi zostaniemy dziadkami .....

    Mój wnusio, będzie miał rodzeństwo..... ....... HUUURRRAAA.... nie będzie jedynakiem.....
    Gratulacje
    IZA
    mieszkamy od 22 sierpnia 2009

    Dziennik
    Komentarze
    Ogrodowe początki

  10. #1790

    Domyślnie

    Cytat Napisał wasiek
    No to jeszcze muszę sie pochwalić.....
    Właśnie dowiedziałam się, że po raz drugi zostaniemy dziadkami .....

    Mój wnusio, będzie miał rodzeństwo..... ....... HUUURRRAAA.... nie będzie jedynakiem.....
    Gratulacje!!!!! Super że wnusio nie będzie jedynakiem

    Cytat Napisał Thomi
    Witam, jestem na etapie adaptacji projektu Granat. Mam pytanie do troszke bardziej zaawansowanych Granatowców - czy zmieniał ktos konstrukcje stropu z Teriva na monolityczny? Architekt twierdzi, że taka zmiana nie musi byc nanoszona na projekt, wystarczy na etapie wykonawstwa zrobic odpowiedni wpis do dziennika budowy. Tylko pytanko czy jesli tak jest to ekipa budowlana poradzi sobie z wykonaniem stropu monolitycznego, jeśli nie będzie na niego projektu ????
    Nie jestem bardziej zawaansowana bo cały czas czekam na pozwolenie na budowę ( miało być już tydzień temu) ale zmieniałam strop gęstożebrowy na monolityczny na etapie adaptacji. Prawdą jest że może to zrobić kierbud na etapie wykonawstwa ale ja przy dzisiejszych fachowcach wolę mieć przeliczone zbrojenia tym bardziej że strop nad salonem i kuchnią to dość duża płyta

    Mam pytanie do bardziej zawaansowanych - z czego budowaliście ściany i ile potrzeba materiału na nasze wybuchowe cudo? Pozdrawiam

  11. #1791
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar asiulaiprzemo
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    Glisno
    Kod pocztowy
    69-210
    Posty
    67

    Domyślnie

    uwaga próba wklejenia zdjęcia



    [img][/img]

    jupi udało sie to ja z Nelą około kilometra może dwóch od naszej działki na dzikiej plazy jeziorka Lubiąż jak widac Nelka uwielbia pluskać sie w wodzie

  12. #1792
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar asiulaiprzemo
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    Glisno
    Kod pocztowy
    69-210
    Posty
    67

    Domyślnie

    tak było na dni Lubniewic: zawody jeździeckie na hipodromie ok 5 km od nas, super urządziliśmy sobie spacer niedzielny przez las i podziwialiśmy skaczące koniki

    [img][/img]

  13. #1793
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar asiulaiprzemo
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    Glisno
    Kod pocztowy
    69-210
    Posty
    67

    Domyślnie

    to mój pomocnik w kuchni który czeka aż coś mi spadnie na podłogę i bedzie się nadawało do skonsumowania przez Nelkę

    [img][/img]

    to już ostatnie zdjęcie z ćwiczeń wklejania zdjęć na forum, pozdrawiam
    Aśka

  14. #1794

    Domyślnie

    Asiula i Przemo o ironio ja też jestem urzędnikiem!!!!!! to chyba złośliwość losu....może my urzednicy spotykamy się z takimi utrudnieniami po to żeby nie utrudniać życia innym?!?!?!
    Ale Pani w mojej gminie jest nie do przebicia....jak powiedzieliśmy jej , że będziemy sie odwoływać od decyzji o WZ to ona cała w strachu.....i powiedziała, że jeszcze żadnego odwołania nie miała....a ma ok.50 lat...( nie wiem ile pracuje na tym stanowisku).....zawsze przychodzi czas na ten pierwszy raz - hiii, hi, hi !
    Renia

  15. #1795
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar asiulaiprzemo
    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Skąd
    Glisno
    Kod pocztowy
    69-210
    Posty
    67

    Domyślnie

    uczyłam się kasowac zdjęcia z forum a teraz wklejam to co usunełam czyli mojego pomocnika
    [img][/img]

  16. #1796

    Domyślnie

    Nie jestem bardziej zawaansowana bo cały czas czekam na pozwolenie na budowę ( miało być już tydzień temu) ale zmieniałam strop gęstożebrowy na monolityczny na etapie adaptacji. Prawdą jest że może to zrobić kierbud na etapie wykonawstwa ale ja przy dzisiejszych fachowcach wolę mieć przeliczone zbrojenia tym bardziej że strop nad salonem i kuchnią to dość duża płyta

    Mam pytanie do bardziej zawaansowanych - z czego budowaliście ściany i ile potrzeba materiału na nasze wybuchowe cudo? Pozdrawiam[/quote]

    Dzięki za odp. W takim wypadku może ktos sie orientuje ile może kosztować przeliczenie i przeprojektowanie takiego stropu. Pytam bo architek dość sporo krzyknął za adaptacje a czuje że za takie cos chce sobie doliczyć dodatkowe pieniądze.
    Co do materiału to będzie my budować z Porothermu 30 ale też mi nikt tego nie wyliczył. Narazie zakupione mam 2500 szt ale braknie na bank.
    Tomi

  17. #1797

    Domyślnie

    Cytat Napisał Thomi
    W takim wypadku może ktos sie orientuje ile może kosztować przeliczenie i przeprojektowanie takiego stropu. Pytam bo architek dość sporo krzyknął za adaptacje a czuje że za takie cos chce sobie doliczyć dodatkowe pieniądze.
    Co do materiału to będzie my budować z Porothermu 30 ale też mi nikt tego nie wyliczył. Narazie zakupione mam 2500 szt ale braknie na bank.
    Ja za przeliczenie stropu zapłaciłam 600 zł dodatkowo przy adaptacji. A może jeszcze ktoś pamięta ile i jakiego materiału zużył na postawienie ścian?

  18. #1798
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar wasiek
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    2.964
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    360

    Domyślnie

    Witam wszystkich nowych granatowców i podpowiadam, że kilka stron wcześniej Misha podawała, ile i jakiego materiału zostało zużyte u niej na budowie.....

  19. #1799

    Domyślnie

    Cytat Napisał wasiek
    Witam wszystkich nowych granatowców i podpowiadam, że kilka stron wcześniej Misha podawała, ile i jakiego materiału zostało zużyte u niej na budowie.....
    Wielkie dzięki wasiek znalazłam!!! Jak zwykle jestes niezawodna

  20. #1800
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar wasiek
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    2.964
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    360

    Domyślnie

    Nie za ma co....
    Po to jestem na forum, coby innym łatwiej było niż mnie....

Strona 90 z 272

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony