dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12
  1. #1

    Domyślnie SOLBET na Ślasku?

    Mam pytanie do was forowicze.Chodzi mi o przedstawiciela betonu komurkowego firmy SOLBET,dokładnie okolice Gliwic,Rybnika moze byc dalej,wazne zeby transport mieli na slask za jakas sensowna cene.
    Na mapce solbetu z przedstawicielami niema ich na terenie Ślaska.
    Moze ktos z mioch stron brał od nich materiały to niech da jakis namiar.
    Dzieki
    Dom to taka dziurawa skarbonka!

  2. #2

    Domyślnie

    ???
    Dom to taka dziurawa skarbonka!

  3. #3

    Domyślnie

    http://www.solbet.pl/siec_handlowa.php?num=16

    ....... niestety z informacji umieszczonej na stronie SOLBETU najbliżej jest w:

    Namysłów

    Przedsiębiorstwo Handlowe
    "CZYŻOWICZ" s. c.
    ul. Partyzantów 1
    tel. (077) 410-49-85
    ul. Kamienna 58
    tel. (077) 410-28-81
    46-100 Namysłów

  4. #4

    Domyślnie

    moze ktos jeszcze sie wpisze'
    Dom to taka dziurawa skarbonka!

  5. #5

    Domyślnie

    witam

    budowalam w siemianowicach sl. kupilam beton komorkowy bezposrednio w solbecie w kolbuszowej. na dom poszly trzy pelny tiry bloczkow- transport za jedno auto kosztowal 1100 zl. plus vat
    poprzeliczalam- dalej bylo sporo taniej niz w prefabecie bielsko... o ytongu w ogole nie wspominam....

    pozdrawiam
    ula

  6. #6

    Domyślnie

    dzieki ulik
    jeszcze jedno do ciebie/
    co mozesz powiedziec o bloczkach z kolbuszowej/miałes na klej i jak z wykonaniem bloczka?No i jak to cenowo cie wyszło za metr/
    Oczywiscie jesli mozesz takie informacje udzielac
    Dom to taka dziurawa skarbonka!

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lee
    dzieki ulik
    jeszcze jedno do ciebie/
    co mozesz powiedziec o bloczkach z kolbuszowej/miałes na klej i jak z wykonaniem bloczka?No i jak to cenowo cie wyszło za metr/
    Oczywiscie jesli mozesz takie informacje udzielac
    Kolbuszowa jest własnością Solbetu Teraz na bloczkach pisze SOLBET-KOLBUSZOWA..Własnie je zamówiłem i czekam na transport, mając nadzieję że snieg szybko mi z działki stopnieje ) Coo do cen to zamówiłem bloczki+klej wyszło 14959,54 zl ) a dokładniej BK 36 cm odm 400 wychodzi ok 66 zl/m+klej. Klej kosztuje w kolbuszowej chyba 0,67 gr/kg ana 1 m2 trzeba chyba ok 1,5 kg..Ceny więć dużo niższe niż Y. Dla porównania na samej scianie zewnętrznej Y wyszedłby mniew ok 8000 więcej nie licząć nadproży (same bloczki). Więc decyzja była prosta - buduje z Solbet-Kolbuszowa.
    ::[TOOMAS]::[toomas(at)o2(dot)pl]::

  8. #8

    Domyślnie

    Własnie toomas cena jest o połowe nizsza niz ytongu.Wiec jest nad czym myslec
    Dom to taka dziurawa skarbonka!

  9. #9

    Domyślnie

    ???????????
    Dom to taka dziurawa skarbonka!

  10. #10

    Domyślnie

    Ja juz dosc sie omyslalem. Wole różnicę w cenie przeznaczyć na lepsze okna..napewno otrzymam wiecej korzysci niz kupującc Y...Jednak niekiedy warto wydac ciut wiecej..ja np zmienilem strop z wylewanego na gęstożebrowy i planuje zakup kominów Schiedla a nie robic z cegly..
    ::[TOOMAS]::[toomas(at)o2(dot)pl]::

  11. #11

    Domyślnie

    toomas moze masz racje.Ale stropu to nie zmienie,juz mam stal na budowie
    troche tego jest,a pozatym nie jestem zwolenikiem stropów gestozebrowych.
    A komin zmieniłem na taki nad jakim sie zastanawiasz naprawde warto,cena po podliczeniu kosztow zwykłego nie taka straszna.
    A nad tym BK z Kolbuszowej to sie zastanowie.NKiedy taka cene dostałes za m2,w tym roku?
    Dom to taka dziurawa skarbonka!

  12. #12

    Domyślnie

    Cena tegoroczna z początku lutego. Niewiem czy sie coś nie zmieni - przynajmniej cos sprzedawca mowił że Kolbuszowa ma zamiar ruch cenowy zrobic.
    ::[TOOMAS]::[toomas(at)o2(dot)pl]::

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony