dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie materac, jaki wybrać na chory kręgosłup ?

    Może ktoś mógłby doradzić, byłbym wdzięczny za odpowiedź. Razem z żoną mamy problemy z kręgosłupem i szukamy jakiegoś lepszego materaca. Sam nie wiem jaki wybrać, czy ma to być miękki, czy twardy, czy kieszonkowy czy też nie. Więc pomyślałem, że ktoś z użytkowników mógłby doradzić. Wiadomo w sklepie to też tak ci doradzą byle by się sprzedało. Nie znam się kompletnie ma materacach, a tak jak wspominałem mamy problemy z kręgosłupem. Chodzi o to, że z obecnym materacem jest taki problem, że każdego ranka budzę się "połamany", boli mnie wszystko i dopiero jak się rozruszam to przestaje trochę boleć. Sądzę, że to wina materaca, bo jak byliśmy na tygodniowym urlopie to nie miałem bólów wstając z hotelowego łóżka. Dla tego może ktoś coś doradzi jaką firmę wybrać, jaki model, albo po prostu może wkleić link do oferty, pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    przestaw łóżko w inne miejsce, chociaż ze 2 metry oddalone od tego w którym obecnie stoi.

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar d7d
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Skąd
    Poznań
    Posty
    10.846

    Domyślnie

    Zakładając, że to nie spam i nie bot, to materac hotelowy był miękki czy twardy?
    Od ilu lat śpisz na tym materacu i kiedy pojawił się problem z kręgosłupem?
    My zostajemy w UE !!
    #StopRussia !!

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony