dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 10 z 42
Pokaż wyniki od 181 do 200 z 822
  1. #181
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    artione

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    7

    Domyślnie meble BRW

    Generalnie zgadzam się z Sergeyem, meble BRW podsumowałbym tak:
    wielki błysk a w środku wielka lipa. To tak jak z zepsutym cukierkiem - opakowanie ma ładne....
    Jak na tę jakość - sporo kosztują...

    Nikogo nie chciałem obrazić, jeśli to zrobiłem to sorry, ale na jakość zwracam uwagę...

  2. #182

    Domyślnie

    a tak mi sie w sumie podobaly ....az do przeczytania waszych opinii...

  3. #183

    Domyślnie

    wczoraj właśnie byłem w BRW w Krakowie..... no na oko.... to może iładne.... szukam mebli do salonu... witryna komoda.... może jeszcze cos...
    wzorów sporo... ale tez nie uważam to za trwały wyrób... albo trzeba bardzo uwazać a to już traci sens...

  4. #184
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY OGRODNIK - DORADCA!
    Wciornastek

    Zarejestrowany
    Sep 2004
    Posty
    2.905

    Domyślnie

    Mam w kuchni od trzech lat. Moja uwaga - drewniane fronty Capitaliki ok, natomiast u gory mam wanilie z okleina ta juz sie odkleja.

  5. #185

    Domyślnie

    bradzo łądne te twoje mebelki. My mamy z BRW meble do pokoju i jesteśmy bardzo zadowoleni.
    Życie jest piękne, jeśli żyć się umie.

  6. #186

    Domyślnie kuchnie BRW

    REKLAMA DźWIGNIĄ HANDLU - ot dlaczego najpopularniejsze w kraju. Niewiele firm meblowych reklamuje się w spotach TV - a te docierają do mas.

    Jakość BRW - chyba jednak dość kiepawa, jak to mebli pudełkowych.
    Moi znajomi narzekają....

  7. #187
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Paty
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Posty
    2.969

    Domyślnie

    ja mam kuchnie z BRW i inne meble z tej firmy i nic mi się nie psuje.........wszystko zalezy od uzytkowników, zepsuć moga sie nawet najdroższe
    uwazam ze cena jest przyzwoita i jakośc również
    myslicie że stolarz który robi meble na zamówienie w swojej firmie to z czego korzysta jak nie z gotowych frontów , których większość jest produkowana właśnie w fabryce BRW bo oni między innymi tym się zajmują ( fabryka jest w moich okolicach) oprócz produkcji mebli

    widziałam również kuchnie firmy Forte montowaną jakieś 5-6 lat temu może nawet wiecej, na tamte czasy horendlanie droga , dzisiaj marniutko wygląda..........nadaje sie cała do wymiany......


    to że ocierają drzwiczki jedne o drugie to kwestia przykręcenia na zawiasach ( sprawdzone)
    to że okleina się odkleja to sprawdź czy nie stoi bezposrednio pod szafką czajnik i w trakcie gotowania nie leci na szafkę para ( tak odkleiła się okleina u mojej kuzynki)

    a co do reklamy to pokazuje się od jakiegoś pól roku a firma ma ponad 10 lat........

    a co do ceny mebli nie szkoda raz na 10 lat wymienić na nowe

  8. #188

    Domyślnie BRW - słów kilka

    Meble BRW i Forte na jednym wózku jechały, jedne od drugich fronty brały. A nawet jak nie brały to takie same słabe miały.

    Na szczęście nie tylko te dwie firmy są na świecie.

    Jakiś czas temu zrobiłam kuchnię w studiu, które nie bierze frontów z BRW, tylko produkuje całe meble. Kuchnię mam z dwoma rodzajami frontów ( 1- fornirowane naturalną okleiną drewnianą, 2 - z MDF-u lakierowane), wszystkie są zabezpieczone powłoką lakieru dookoła. Nawet jak stoi pod nimi czajnik, to nic nie ma możliwości się zadrzeć lub odkleić. Meble kuchenne to nie znaczek na liście, który nad parą się odkleja - jeżeli do tego dochodzi, to pomyłka a nie meble kuchenne.

  9. #189

    Domyślnie

    ja użytkuję mebelki kuchenne od ponad pół roku. Też miałam dylemat czy jakość idzie w parze z wyglądem. Mogę powiedzieć, że na dzień dzisiejszy z meblami nie dzieje się nic złego. Oczywiście trzeba dbać o ich wygląd, natomiast żadnych oberwanych zawiasów czy tym podobnych. Za tę cenę, meble OK.
    pozdrawiam
    gohna
    Mahonia mpb1971

    oznaką, że pijesz za dużo kawy jest fakt, że otwierasz drzwi, zanim ktokolwiek do nich zapuka

  10. #190

    Domyślnie

    według mnie jakość mebli BRW zupełnie przeciętna, a cena dosyć wysoka... proponuje poszukac godnego zaufania stolarza, który wykona meble wedlug indywidualnego projektu. U mnie róznica w cenie wyniosła 40% na niekorzysc BRW oczywiście...

  11. #191

    Domyślnie

    Właśnie zamówiłem kuchnię u stolarza który bierze fronty z brw i po tych wypowiedziach jestem lekko podłamany. Kuchnia znowu nie taka tania bo ok 10000 zł. Widziałem kuchnie które ten wykonawca robił i nie wyglądały źle. Miałem propozycję od kogoś kto robi kuchnie w całości sam ale cena ok 15000 zł. Jeżeli chodzi o okleine jeżeli z nia się coś stanie to zawsze można wymienic same fronty.

  12. #192

    Domyślnie

    wilma jeśli masz kogoś sprawdzonego i z okolic wawki to polosię namiar na prv

  13. #193

    Domyślnie

    Bonzai,
    byłabym wdzieczna za namiary na tego stolarza,
    Pozdrawiam

  14. #194

    Domyślnie kuchnie

    Petrolka, a drogo płaciłaś?

  15. #195

    Domyślnie kuchnia

    studio pod Warszawą - płaciłam jakieś około 30% taniej niż w Wa-wie.
    pozdr.
    jakbyś chciała namiary to ewent. na priv.

  16. #196

    Domyślnie

    mamy rowniez BRW - kuchenne. Zona siedziala dniami, planowala, rysowala i wymyslala - dopasowala ukladzik jaki mamy zlozony. Nie wyszlo to wcale drogo, wygladaja nawet nawet, zawiasy dobrze spasowane wiec nic sie nie haczy.

    na kilka pierwszych lat powinno wystarczyc - a potem sie zobaczy

  17. #197

    Domyślnie

    petrolka poproszę na prv

  18. #198

    Domyślnie re: meble BRW

    Sebastiano,
    Nowa definicja dobrych mebli:
    WYSTARCZY,ŻE NIC SIĘ NIE HACZY
    :D A może poszczególne szafki stoją zbyt daleko od siebie? :D

  19. #199

  20. #200

    Domyślnie Re: re: meble BRW

    Cytat Napisał petrolka01
    Sebastiano,
    Nowa definicja dobrych mebli:
    WYSTARCZY,ŻE NIC SIĘ NIE HACZY
    A może poszczególne szafki stoją zbyt daleko od siebie?
    Dobra definicja nie jest zla

Strona 10 z 42

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony