dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 42
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 823
  1. #201

    Domyślnie

    Jak czytam o tych odlepieniach, obluzowaniach itp. problemach to wnioskuję, że te meble to chyba średnio dolna półka.

  2. #202

    Domyślnie

    Mam kuchnie BRW od 3 lat.Montowana przez ekipę BRW.To ważne ,bo mam kilku sąsiadów ,którzy połasili sie na oszczędność i montowali sami.Zaoszczedzili kilkaset złotych,ale to widać (szpary między szafkami).Z naszą kuchnią nic się nie dzieje,wszystko działa jak należy.Jestesmy z żoną zadowoleni z tych mebli.

  3. #203
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Sławinka, mam do Ciebie prośbę
    Czy możesz wkleić mniejszego avatarka, bo strasznie rozciągnął stronę?
    Każda będzie tak wyglądać, jeśli z dużym avatarem napiszesz choć jednego posta.

    Proponuję wkleić taki: ,
    a tu masz do niego adres: http://img244.imageshack.us/img244/310/00202ws29ln.jpg

    Zgadzasz się?

  4. #204

    Domyślnie

    Mamy od roku - płyta w kolorze orzech, jak na razie bez usterek, solidnie zrobiona i nam sie podoba.

  5. #205
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    anstak

    Zarejestrowany
    Sep 2005
    Posty
    248
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    21

    Domyślnie

    Ja na razie sie buduje, ale jakiś czas temu, tzn 2, 5 roku temu przeprowadzalam sie do nowego mieszkanka i musialam kupic kuchnie. Mialam bardzo mało pieniedzy, kuchnia tez raczej mała, w BRW byla promocja, mebelki mi sie spodobaly, no i kupilam. Nie pamietam juz serii, fronty z MDF-u nowoczesne, kolor buk. Kosztowalo te pare szafek razem jakies 2.000 zł ( bez sprzetu). Wizualnie prezentuje sie super- tzn każdy chwali, ze sliczna kuchnia i nie chce uwiezyc, ze wszystko tak malo kosztowalo.

    A po ponad dwóch latach uzytkowania- nie mam żadnych zastrzeżen- ladnie sie myje, nie ma żadnych zarysowań, szafki ok, nic sie nie rozpadlo. Ale na 100 lat meble to na pewno nie są, chociaz mysle, ze troche przetrwają. Pamietam ze przy skladaniu mebli byl jakis błąd w tych meblach, tzn byly gdzies zle dziury zrobione, trzeba bylo wziac maszyne i przerobic ( panowie - składacze sobie poradzili). W nowym domku planowalam sie rzucic na jakąs super kuchnie, ale teraz kto wie...moze jak zabraknie pieniedzy to tez to bedzie BRW.

  6. #206

    Domyślnie

    jeżeli są takie jak pokojowe to ja dziękuję. U nas prawie od razu odpadły fronty od szuflad. Nigdy więcej.

  7. #207

    Domyślnie

    Mam obecnie w kuchni i pokoju meble BRW, sama składałam bo lubię takie zabawy (to tak jak z puzzlami). Montaż jest bardzo prosty, nawet dla słabej, nie znającej się na tym kobitki. W kuchni z szafkami nic się nie dzieje do tej pory (mam je od 5 lat), nic nie odpada, nic się nie odkleja i jako najczęstszy użytkownik tych szafek jestem z nich zadowolona. Gorzej jest z meblami w pokoju, jest dużo szuflad i to z nimi jest najwięcej problemów. Jeśli trzyma się w nich niewiele rzeczy i do tego lekkich, to wszystko jest OK. Ja niestety szuflady mam przeładowane ze względu na niewielką ilość miejsca w moim mieszkaniu, co spowodowało uszkodzenie mechanizmu suwnego w prawie każdej szufladzie. Jak się ma w domu małe dzieci, zwłaszcza takie, które dopiero uczą się chodzić, trzeba bardzo uważać, bo takie brzdące lubią się podciągać na szufladach i wtedy takie mebelki BRW są bez szans. Ostatnio musieliśmy wymienić zawiasy w barku, bo się pourywały, ale to jest tak jak z eksploatacją samochodu, każdy wcześniej czy później wymaga naprawy. Jednak zanim ja będę sobie urządzać nową kuchnię minie parę latek, a wtedy będę już na pewno wiedziała, czy warto kupować meble BRW czy nie.
    Im łatwiej coś zrobić, tym trudniej to zmienić

  8. #208
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Sloneczko
    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    północ Krakowa
    Posty
    6.732

    Domyślnie

    Sławinka, gdzie jesteś??

    Mamy przez Ciebie podwójnie rozciągniętą stronę
    Zmniejsz avatara, jak tylko się pojawisz, proszę.

  9. #209

    Domyślnie Re: kuchnia

    Cytat Napisał petrolka01
    studio pod Warszawą - płaciłam jakieś około 30% taniej niż w Wa-wie.
    pozdr.
    jakbyś chciała namiary to ewent. na priv.
    także poproszę
    maciek

  10. #210

    Domyślnie Meble BRW, system RE-SET

    ma ktos te mebelki? jak sie sprawuja? chetnie zobacze zdjecia
    _________________________
    pozdrawiam Patrycja

  11. #211

    Domyślnie kuchnia BRW

    Moja siostra kupiła sobie kuchnię BRW i niezbyt jest zadowolona.
    Były elementy do wymiany - wymiana trwała dość długo, problemy z montażem, ogółem kiszka.

  12. #212

    Domyślnie kuchnia BRW

    Moja siostra kupiła sobie kuchnię BRW i niezbyt jest zadowolona.
    Były elementy do wymiany - wymiana trwała dość długo, problemy z montażem, ogółem kiszka.

  13. #213
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Laskar

    Zarejestrowany
    Sep 2006
    Posty
    6

    Domyślnie

    mam posiadam w kolorze wenge - sprawuja sie w miarę - majš aktualnie rok - z uwag to trzeba być ostrożnym z wodš - bo strasznie chłonš i sie wybrzuszajš - nie przyjmujš również nabłyszczaczy w postaci fornitu itp - robia się mazgi ... poza tym większych uszczerbków nie widzę - jak szukalismy czegos w tym kolorze to wtedy nie było nic lepszego w rozsšdnych pieniadzach ... nie wiem jak teraz

  14. #214

    Domyślnie

    masz moze jakies zdjecie?
    _________________________
    pozdrawiam Patrycja

  15. #215
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Kamka

    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    163
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    podciagam do gory,bo rowniez jestem ciekawa waszych opinii dotyczacych uzytkowana tych mebli....

  16. #216

    Domyślnie

    Hej, jak mam meble doors w sypialni - szafę i komode i jest to jakościowa katastrofa. Re-set jest cenowo na podobnym pułapie wiec obawiam sie że taka sama tandeta.

    Bardzo niska jakośc plyty, krzywo nawiercone otworki, prowadnice do szuflad- wielkie nieporozumienie.
    Jedyne plusy to cena i ciekawy design (mam taką przypadłość ze malo co mi się podoba, a zapłaciłm jakieś 1100 zł za szafe i komode, akurat dobre to do mieszkania w którym chce mieszkać jak najkrócej)
    Teraz już jestem pewna, że jak bede sprzedawać mieszkanie to razem ze wszystkimi meblami - chociazby z tego względu że i tak by się rozleciały w transporcie.

    Zawsze uważalam ze ikea to straszliwa tandeta, ale po obejrzeniu sypialni u siostry stwierdzam że meble z ikea sa dużo lepsze jakościowo od brw, a cena ta sama.

  17. #217

    Domyślnie

    moj brat ma mebelki re-set bodajze od marca. Powiem, ze wygladaja ladnie... ale skladanie bylo straszne, do tej pory nie moze ustawic jednych drzwiczek, po prostu krzywo sie zamykaja. Jak dla mnie, to np. spody szuflad, tyl szafek i szafy za bardzo cieniutkie i jakies takie za wiotkie. Bratowa troche narzeka, ze trudno utrzymac w czystosci (kolor wenge) ale nie zaluja, ze kupili akurat te.

    EDIT:/ zapomnialam dodac, ze stolik po TV ugial sie pod jego ciezarem...

  18. #218

    Domyślnie

    zastanawiałem się nad tymi meblami, ale odpuściłem ze względu na różne opinie, częściowo negatywne od wielu użytkowników.
    polecam natomiast inne rozwiązanie: znajomy stolarz + katalog BRW.
    ja tak właśnie zrobiłem, meble będą identyczne i jednocześnie tańsze.
    jak będę miał już w pokoju, zrobię foty i wkleję.

    pozdrawiam,
    To jest blok tekstu, który może być dodawany do Twoich postów. Ma limit 255 znaków.

  19. #219
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie WSZYSTKO o meblach BLACK RED WHITE (BRW) - opinie, uwagi, doświadczenia

    Ma ktos meble firmy black red white? Jakie wrażenia?

  20. #220

    Domyślnie

    Było - poszukaj, ale raczej nie w superlatywach. Ja mam dziecięcy zestaw Małgosia i też bez zachwytu. Teraz jescze obejrzałam sobie system DOORS, bo ma fajne wzornictwo, ale tak się kolebie już na wystawie, że mimo, że ładne, to nie wezmę.

Strona 11 z 42

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony