dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 42
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 823
  1. #21

    Domyślnie

    Dzięki!!!

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał ponury63
    Tym bardziej, że będziemy się "spowiadać"
    To raczej nie ryzykuj.

  3. #23

    Domyślnie

    A czy ktoś z Was ma kuchnię z Ostroszowickich Fabryk Mebli i chciałby podzielić się spostrzeżeniami - przede wszystkim nt. techniki, tj. szuflad, realizacji zamówienia, itp....
    Pozdrowienia

  4. #24
    Szczepcio
    Guest
    Szczepcio

    Domyślnie Red Black White

    Co sądzicie o tych meblach. Warto robić kuchnie z tych mebli?

  5. #25

    Domyślnie

    Kupiłam 2 lata temu regał dla syna. Szuflady rozpadły się po tygodniu, na szczęście dały się skleić. Reszta zaczęła się psuć po kilku miesiącach. Obwieszające się zawiasy, nie domykające się drzwiczki, wypadające tylne ścianki itp. Wprawdzie mój syn to bardzo energiczny nastolatek, trzaskanie, nie zamykanie drzwiczek od szafek, upychanie ubrań na półce kolanem, są na porządku dziennym.
    Nawiasem mówiąc, czy wszystkie latorośle w wieku 15-20 lat nie lubią zamykać szaf, szafek i wszystko musi stać otworem?
    Generalnie po doświadczeniach z tym regałem nie zdecydowałabym na kuchnię, gdzie otwieranie i zamykanie wszystkiego odbywa się bardzo często. A może kuchnie robią porządnie?

  6. #26

    Domyślnie

    nie
    opinia jest jak du... każdy ma inną

  7. #27

    Domyślnie

    nie sprawiają wrażenia solidnych. porównaj ich ofertę z innymi dostępnymi mebelkami. Pootwieraj drzwiczki i szuflady a zauważysz różnicę. POrównaj choćby z najtańszymi mebelkami kuchennymi z ikei.

  8. #28
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar majki
    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    4.925
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    516

    Domyślnie

    Mam do czynienia z tym sklepem poniekąd zawodowo ( choć nie robię mebli ). Ilekroć jestem tam i patrzę na te meble, przechodze przez magazyn i widzę jak klną i montują to ludzie, co potem jest na sklepie, to mi się od razu chce wyjść. De gustibus non disputandum - ale stylizacja dla mnie tragiczna. A wykonanie też moim zdaniem pozostawia wiele do życzenia.
    Majki

    PS. Ale co może powiedzieć innego zapalony Ikeowicz ...

  9. #29

    Domyślnie

    nie polecam.

    Mam regał, Borys chyba, drzwiczki jak cię mogę trzymają się, ale tylne ścianki mocowane dostarczonymi w komplecie gwoździkami odpadły dosyć szybko. Inna bajka to prowadnice do szuflad, tu wielkie NIE. Rozsypały się dosłownie, kulki z nich wyleciały i otwierały się same.

  10. #30

    Domyślnie

    Radziłbym nie kupować mebli firmy Bo Concept.Są ładne,niedrogie.Firma ma bardzo dobry serwis,miłą obsługę.Ale jakość jest bardzo kiepska.

  11. #31

    Domyślnie

    Cytat Napisał godul1
    nie sprawiają wrażenia solidnych. porównaj ich ofertę z innymi dostępnymi mebelkami. Pootwieraj drzwiczki i szuflady a zauważysz różnicę. POrównaj choćby z najtańszymi mebelkami kuchennymi z ikei.
    chyba nie chcesz powiedziec ze Ikea jest od czegokolwiek lepsza?
    BRW ma o wiele lepszy surowiec i lepsze wzornictwo (to jest akurat wzgledne) ale do niskiej jakosci wykonastwa oczywiscie sie zgadzam.

  12. #32

    Domyślnie

    Tom porównaj najtańszy zestaw mebli kuchennych ikei z dowolnym zestawem BRW. Zwróć szczególnie uwagę na okucia, zawiasy, prowadnice szuflad. Ikea pod tym względem bije BRW bezwzględnie. Poza tym stylistyka BRW jest moim zdaniem mocno tandetana no ale: de gustibus non .....

  13. #33

    Domyślnie

    Pattaya pisze, że meble Bo Concept są tanie i kiepskie... Hmm.... Nad zakupem sypialni w Bo Concept zastanawialiśmy się przynajmniej tyle czasu ile się znamy (mówię o pani mojego serca). Dopiero jesienna promocja spowodowała, że je kupiliśmy. Ale nie tylko... Byliśmy po kolei w Ikea, Walter Meble, Black Red White.... i wszędzie jakość łóżek, tylko odrobinę tańszych (porównuję z cenami z promocji), była...nie do porównania!!! Na plus dla Bo Concept oczywiście...

    Kuchnie Black R... - dno dna. Kuchnia dla "ambitnych" z grubymi portfelami. Szalenie mało elastyczni - np.: brak szafki 40cm, brak szafki z lodówką i piekarnikiem w jednym, brak szafki 80cm...!!! Znajdziecie taniej na pewno. "Trafiłem" w sobotę b.ciekawą firmę spod Mszczonowa. 1300PLN za mb i nic człowieka nie obchodzi. Żadnych ukrytych kosztów!
    Po nowym roku będą u mnie więc podzielę się wrażeniami.

    Pozdrawiam

    Pearl

    PS: Co sądzicie o narożniku NEXT? Wg mnie jest... optymalny. Co wy na to? Na razie nie mogę się zdecydować.
    wszystko dobre, co się w łóżku kończy

  14. #34

    Domyślnie

    Do Pearl.
    Niestety to prawda.Mam meble Bo Concept od 2 lat.Wyglądają OK ale...
    Też kupiłem łóżko z ruchomymi zagłówkami-piękne i tanie.W tej chwili wszystko trzeszczy i piszczy-za mało sztywna konstrukcja.W komodzie i regale szuflady i drzwiczki szafek się nie domykają.W kontenerku na kółkach stojącym pod biurkiem szuflada uderza o szufladę!!!Oczywiście gdy obie są wysunięte.W porządku są tylko meble bez części ruchomych-ławy i stół.Szkoda,bo bardzo podoba mi się serwis tej firmy i obsługa w sklepie.Trochę tylko szwankuje logistyka i jak ktoś ma pecha to długo poczeka na mebelki.Ja na niektóre czekałem 4-5 miesięcy.

  15. #35

    Domyślnie

    ja na razie złego słowa powiedzieć nie mogę. Kupiliśmy sypialnię w promocji w sierpniu. Nie mieliśmy jednak gdzie trzymać mebelków i zależało nam, by były gotowe...jak najpóźniej. Efekt: Bo Concept magazynuje je dla nas do grudnia. Cóż zobaczymy. Być może po pewnym czasie od montażu też będziemy mieć uwagi...
    Pattaya dalej twierdzisz, że są to tanie meble? Śpisz na pieniądzach czy co?

    Pozdrawiam

    Pearl
    wszystko dobre, co się w łóżku kończy

  16. #36

    Domyślnie

    Hej a co powiecie o mebelkach VOX - ogladalam (zwłaszcza sypialnie ) tej firmy i BRW - wzornictwo bardzo podobne - Nawet trochę jak na mój gust odgapiane... (tylko nie wiem kto od kogo ściągał???... )

    Interesuje mnie zwłaszcza sypialnia Romeo i Julia (VOX) - macie jakieś informacje - to się podzielcie.

    Dzięki,
    Ceka
    Nie ma jak własne "M"....

  17. #37

    Domyślnie

    ponawiam pytanie: Czy użytkujecie może narożnik NEXT firmy DOMO FABER? Jakie wrażenia? Byłem w wielu sklepach meblowych, ale czegoś tak fajnego jeszcze nia widziałem....tylko czy się nie rozleci po pewnym czasie

    Pozdrawiam

    Pearl

    PS: ROMEO i JULIA - widziałem, zastanawiałem się - była (może jeszcze jest!) promocja w VOX w Jankach...i w ogóle sprawiało wrażenie b.solidnego...ale ostatecznie zacisnęliśmy ząbki i wzięliśmy Bo Concept .
    wszystko dobre, co się w łóżku kończy

  18. #38

    Domyślnie

    Do Pearl.
    To są tanie meble.Nie śpię na pieniądzach.Ale porównaj ceny BC z dobrymi meblami z litego drewna lub płyt np.produkcji włoskiej.Nie mówmy o Ikei czy tego typu szajsie.

  19. #39
    Guest

    Domyślnie

    A co sadzicie o meblach FORTE

  20. #40

    Domyślnie

    Do Pearl,

    O co Ci chodziło jak mówiłaś: "ostatecznie zacisnęliśmy ząbki i wzięliśmy Bo Concept". (Które twoim zdaniem były lepsze i dlaczego?)

    I mam jeszcze jedną prośbę - może macie jakiś link do mebelków firmy Bo Concept.

    Z góry dziękuję,
    Ceka
    Nie ma jak własne "M"....

Strona 2 z 42

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony