dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 22 z 42
Pokaż wyniki od 421 do 440 z 823
  1. #421

    Domyślnie

    nie stać mnie na drewnianą. ale z tej jestem zadowolony.
    jak się nie ma co się lubi , to się lubi co się ma

    pozdrawiam

  2. #422

    Domyślnie Re: kuchnia BRW

    Cytat Napisał alexel
    Witam , mam takie pytanie , czy ktoś ma może kuchnie BRW z serii modern line /diona/tafla MDF/wegne/ biały połysk.Bardzo nam się podoba , i chcemy ja zobaczyć na własne oczy w sklepie ale na terenie śląska jak dotąd nie ma sklepu w którym ta kuchnia stoi wystawiona.Prosze o wasze zdania na temat tej kuchni i pomoc
    Byłem z salonie BRW w miejscowości w której mieszkam. Wykonali mi projekt i wycenę. Projekt był do bani, bo pan, z którym rozmawiałem chyba mnie nie wysłuchał. Jak zrobił wycenę to myślałem, ze spadnę z krzesła. Odnalazłem namiary do stolarza, który kiedyś wykonał mi kuchnie w mieszkaniu. Fronty byly wykonane z drewna dębowego. Narysowałem kuchnię jaką chciałem i dałem stolarzowi do wyceny.
    No i wyszło tak: BRW - 13 500 PLN, pan stolarz - 10 000 PLN.
    Mi akurat pasuje styl rustykalny więc fronty będą także dębowe i kuchnia będzie dokładnie taka jaką chcę. System BRW dlatego, że to system ma pewne ograniczenia.

    POZDR

  3. #423
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    montez

    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    8

    Domyślnie co do jakości BRW

    Ja bym zdecydwanie nie był taki radykalny.
    Większość postów brzmi "BRW - badziewie, syf, dramat".
    Tym Państwu proponuję spróbować u stolarza wycenić meble podobne do BRW, i co wtedy otrzymają. Według moich skromnych wyliczeń w niektórych przypadkach wydatki na szafkę z BRW nie wystarczyłyby na zakup płyty meblowej potrzebnej do skręcenia tej szafki u stolarza.
    Nie rozumiem tych oczekiwań. Sam posiadam od ok 3 lat kuchnie NIKA, a w jednym pokoju TIP TOP'a czyli jak wielu określi nawet z oferty BRW największe badziewie (zwykła płyta meblowa #16 nawet na frontach) to przy normalnym użytkowaniu sprawują się bez zarzutu, nic nie odpada, nie zwisa, nie telepie się. Gdybym teraz dysponował tą samą kasą to moja decyzja w sprawie mebli byłaby identyczna. I jeszcze jedno, nie obrażając nikogo, śmiem twierdzić że niebagatelną sprawą jest sposób skręcenia mebli (jak komuś odpada szuflada to ją po prostu kijowo skleił, a zawiasy nawet w TIP TOP'ie maję 3-płaszczyznową regulację.
    Tym którzy się decydują polecam EKSPOZYCJĘ, z tego co wiem to BRW nie ma specjalnych mebli, które wstawia na ekspozycję, a do paczek ładuje inne.
    Wszystko można zobaczyć na własne oczy w najbliższym salonie, aby dokonać świadomego wyboru.

  4. #424

    Domyślnie

    Twoje wyliczenia szanowny panie są najwyraźniej do dupy
    Lepiej skręcić meblę ze skrzynek po bananach niz kupic BRW
    7 rok użytkowania tych mebli. Naszczęście ostatni pójdą do jednego pokoju na poddasze bo żal mi ich wyrzucać kosztowały zbyt dużo.
    A jakościowo tyczy się to większości mebli że mają strasznej jakości forniry, bardzo cieńkie i delikatne

  5. #425

    Domyślnie

    Hmmm, fakt że złożenie mebli ma znaczenie, ale akurat mój mąż jest w tym specem, zawsze wszyscy go proszą do skręcania swoich i chyba jeszcze tylko dzięki niemu jakoś to wygląda. Co do cen to nie przesadzajmy, dowiadywaliśmy sięo cenę mebli kuchennych z drewna BRW i była zawrotna w porównaniu z eleganckim wykonaniem prywaciarza cieśli, nie mówiąc już nic o tym że można sobie własne zaprojektować, a w BRW są ogromne ograniczenia.
    W gabinecie mamy biurka robione przez prywaciarza, wyniosły nas niewiele więcej jak w BRW a wygląd jest nieporównywalny.
    Zresztą nie twierdzę, że dla pokoju dzieci dobre są, bo tam może aż tak bardzo nie chodzi o wygląd, ale przyznacie chyba że do salonu te meble się po prostu nie nadają!!!

  6. #426
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    montez

    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał marcin-jogo
    Twoje wyliczenia szanowny panie są najwyraźniej do dupy
    Lepiej skręcić meblę ze skrzynek po bananach niz kupic BRW
    7 rok użytkowania tych mebli. Naszczęście ostatni pójdą do jednego pokoju na poddasze bo żal mi ich wyrzucać kosztowały zbyt dużo.
    A jakościowo tyczy się to większości mebli że mają strasznej jakości forniry, bardzo cieńkie i delikatne
    Ciekaw jestem zatem wyliczeń "Szanownego Pana"...
    Właśnie o takich radykałach mówię.
    A jak już wykona Pan te mebelki ze skrzynek po bananach to jako kolejny budulec proponuję rozwarzyć karton i puszki po piwie

  7. #427
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    SKami

    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    4

    Domyślnie

    To takie oklepane meble...
    Chyba najpopularniejsze meble w Polsce

  8. #428
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar selimm
    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Posty
    6.216

    Domyślnie

    Cytat Napisał SKami
    To takie oklepane meble...
    Chyba najpopularniejsze meble w Polsce
    i tu dochodzimy do sedna
    Taki stary jestem
    a nic kurw@ nie zmądrzałem -

  9. #429

    Domyślnie

    Najpopularniejsze, bo na pierwszy rzut oka wyglądają ciekawie. Do tego wychodzi niezbyt wygórowana cena. Jednak doświadczony stolarz powie, że mają niewiele wspólnego z prawdziwą jakością mebli. Po prostu BRW idzie na ilość a nie jakość.

  10. #430

    Domyślnie

    Witam.Ja też użytkuje mebelki BRW pokojowe : Syriusz i Małgosia od 2,5 roku.Nie jestem z nich zadowolona,ale na takie było mnie w danej chwili stać i jeszcze wzięłam je na raty.I pewnie znowu kupie jak sie pobudujemy i wprowadzimy do nowego domku.No chyba że wygram w totolotka Na pewno nie warto po mojemu kupowac kuchennych mebli ,bo kuchnie robi sie dzisiaj na wymiar i znając ich wady bałabym się inwestując mimo wszystko nie małe pieniądze bo chyba 1800.- za mb.
    Zdania są podzielone i każdy ma inne doswiadczenia.Ja na pewno znowu kupie Brw ,bo budowa domu kosztuje a na lepsze ,droższe meble juz nie starcza.Te meble które mamy do tego czasu zniszcza dzieci.
    Po mojemu kupuj jeśli Ci się podobają.Jak się coś zepsuje to zareklamujesz (upewnij sie jak jest z reklamacjami).
    Pozdrawiam.

  11. #431
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Irma
    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Skąd
    mazowsze
    Posty
    9.312
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    255

    Domyślnie

    mam sypialnie z brw- seria york czy cos takiego. NAjgorszy zakup w moim zyciu! mimo ze jakosc ikei pozostawia wiele do zyczenia to jednak przy BRW wypada o niebo lepiej, nie wspominajac juz o tym, ze ikeowski design jest ciekawszy.

  12. #432

    Domyślnie

    stary watek, ale odswiezam, bo moze ktos z osob, ktore nabyly te meble podzieli sie swoimi obserwacjami, albo pomyslami na urozmaicenie tego zestawu
    moze jakies zdjecia?
    czy glebokosc 45 i 29 cm to nie za malo? czy wlasnie w sam raz?

  13. #433
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar suire
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    218
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Jedyne co mogę to napiszę,ze moi znajomi maja Nikę juz od szesciu lat.
    Są zadowoleni,ale blat prosi sie już o wymianę,bo woda poczyniła szkody.Reszta w porzadku.
    Moja mama zamówiła sobie szafki właśnie z Nika260.
    A ja wybrałam z Ikea.Zobaczymy jak nam beda służyc za pół roku.
    Pozdrawiam suire.
    komentarze
    dziennik

  14. #434
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar MiA & Wojtek
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Mosty
    Posty
    670
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    70

    Domyślnie

    ja kilka niedawnych dni takze rozwazalam zakup BRW
    jednak po przesledzeniu kilku watkow na temat tych mebli podjelismy decyzje o dolozeniu kilku groszy i kupilismy meble w Ikea
    tez z nizszej polki cenowej a mam nadzieje nie wymieniac ich za kilka miesiecy
    MiA
    Jak to mówią daltoniści:
    Życie jest jak tęcza - raz białe, raz czarne...
    Dziennik i Komentarze

  15. #435
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    *karolina*

    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    8

    Domyślnie

    Ja kupiłam te meble (Nika260 - olcha ciemna - drewno) rok temu. Miałam ograniczony budżet - a to były jedyne mebelki w tym przedziale cenowym, które mi się podobały i po roku użytkowania jestem bardzo zadowolona Jedynie wymieniłam blat (z wiadomej przyczyny). Zarówno zawiasy jak i prowadnice sprawują się bez zarzutu.
    Nie polecam natomiast mebelków dziecięcych tej firmy - nie pamiętam nazwy tych mebelków - mają takie fikuśne niebiesko-przezroczyste uchwyty. Generalnie bardzo mi się podobają ale po roku użytkowania (rok temu kupiła je moja siostra) fikuśne uchwyty odpadły, fronty ledwo co się trzymają na zawiasach... po prostu fuszerka.

  16. #436

    Domyślnie

    porownalam ceny podobnych zestawow z ikea i nika (w sumie 4 metry do zabudowania) i roznica w cenie wynosi ok. 2 tys na korzysc brw, ktore dodatkowo wizualnie bardziej mi sie podoba
    jesli chodzi o wykonanie to wielkiej roznicy chyba nie ma... przynajmniej na 1-szy rzut oka, bo co bedzie za 3-4 lata, tego nie wiem...

    plusy IKEI - szafki dolne o 4 cm wyzsze, glebsze o 15...
    nie bardzo rozumiem, jak w tych szafkach nika miesci sie zlew albo piekarnik, ktory nie wystaje, np. tu:
    http://www.meble-brw.com.pl/images/N...iemny_braz.jpg
    chyba, ze miedzy sciana a szafkami jest 15 cm odstepu....

  17. #437

    Domyślnie

    BRW dla mnie są wmiarę ok , tylko jedna ważna sprawa sprawdź czy masz wszystkie akcesoria - u mnie brakowało uchwytów do otwierania szuflad i drzwiczek na 10 - 5 nie było czyli połowy , chociaż kosztują one pare złotych to problem pozostał bo nie mogłem nigdzie dostać wzoru.Rezultat wymiana wszystkich 10-ciu

  18. #438
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar suire
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    218
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał mon*
    porownalam ceny podobnych zestawow z ikea i nika (w sumie 4 metry do zabudowania) i roznica w cenie wynosi ok. 2 tys na korzysc brw, ktore dodatkowo wizualnie bardziej mi sie podoba
    jesli chodzi o wykonanie to wielkiej roznicy chyba nie ma... przynajmniej na 1-szy rzut oka, bo co bedzie za 3-4 lata, tego nie wiem...

    plusy IKEI - szafki dolne o 4 cm wyzsze, glebsze o 15...
    nie bardzo rozumiem, jak w tych szafkach nika miesci sie zlew albo piekarnik, ktory nie wystaje, np. tu:
    http://www.meble-brw.com.pl/images/N...iemny_braz.jpg
    chyba, ze miedzy sciana a szafkami jest 15 cm odstepu....
    Jaka będzie różnica miedzy Ikea,a BRW postaram się podpowiedać stopniowo,w miare użytkowania.Powoli "powyłażą "pewne tajemnice.
    Mama - BRW, ja - Ikea w tym samym domu .Startujemy za tydzień.
    Pozdrawiam suire.
    komentarze
    dziennik

  19. #439

    Domyślnie

    Może ktoś sie jeszcze wypowie na temat tych kuchni? Seria modern line jest bardzo ciekawa.. I może ktos wyjaśni mi jaka jest różnica między płytą meblową a płyta mdf?! Czy to którą wybiore ma jakieś większe znaczenie?

  20. #440

    Domyślnie

    różnica pomiędzy płytą meblową a mdf. Płyta meblowa to ten sam materiał co korpus szafki czyli płyta wiórowa. mdf to mdf rodzaj płyty

Strona 22 z 42

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony