dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 29 z 42
Pokaż wyniki od 561 do 580 z 823
  1. #561

    Domyślnie

    miałam komplet mebli młodzieżowych z BRW w pokoju syna, niestety przeżyły tylko do przeprowadzki, chcieliśmy je rozłożyć do transportu i niestety powyruszały się te miejsca na śrubki, i w kilku miejscach się wyłamały, niestety płyta jest bardzo ciężka i jak odkręciliśmy z jednej strony śruby to z drugiej się nam wyłamało, a ponieważ już przeżyły swoje i były dość zniszczone przez syna szczególnie ucierpiały rogi i blat biurka, to wystawiliśmy pod śmietnik to co z nich zostało.
    W nowym domu kupiliśmy dla syna nowy komplet młodzieżowy, tym razem z firmy Vox i jestem z nich bardzo zadowolona, przeżyły już wiele zainteresowań mojego syna mam nadzieję że przetrzymają okres buntu

  2. #562
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Dorfi
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Posty
    1.931
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Meble kuchenne BRW (ale z tej wyższej półki cenowej) użytkuję już od 6 lat i nie mogę powiedzieć na ich temat złego słowa (tfu tfu odpukać).
    Natomiast do pokoju kupiłam meble Forte i już po 3 latach zaczęły się rozsypywać.

  3. #563

    Domyślnie

    "Wyższa półka" to drewniane fronty, czy wyposażenie (prowadnice itp.)?

  4. #564

    Domyślnie

    Ja też mam meble BRW system XXI który użytkuję 8 lat mebelki wyglądają jak nowe żadnych problemów z prowadnicami , odkształcaniem i odklejaniem . składanie mebelków bardzo proste sama wykonałam a jestem blondynką więc nie widze zastrzeżeń jedynie co mi się w moim zestawie nie podoba to chamsko plastikowe uchwyty ale to nie problem można wyminić za pare groszy , natomiast bardzo fajne są regulowane nóżki,polecam . bardzo jestem zawiedziona zestawem sosnowym do kuchni stól i stołki po 8 latach pożółkły i jest sporo wgnieceń więc dla dziecka nie polecam według mnie są za miękkie

  5. #565

    Domyślnie

    Witam. A ktoś może w salonie zestaw SALSA. Jak z jakością?

  6. #566

    Domyślnie

    Zdecydowałam się w ostatniej chwili kupić kilka elementów LARGO, które są w promocji do 31.07. Natomiast mieszkanie odbieram dopiero w październiku i teraz pytanie - czy jak wtedy dopiero zacznę jest skręcać i okaże się, że coś jest nie tak, to przyjmą reklamację?

  7. #567

    Domyślnie

    Nie powinno być problemu. Gwarancja wynosi 2 lata i nie robią żadnej łaski, gdy w tym czasie pojawi się jakś reklamacja.

  8. #568

    Domyślnie

    Pewnie, że nie powinno być problemów

    nie rozumiem tych złych opini, kupujecie tanie meble i narzekacie, to proponuje iść do Kler albo vox, kupcie tam i chyba nie będziecie narzekać na jakość.
    Ja nie wiem, bo mnie na meble kler czy vox nie stać, mam w obecnym mieszkanku BRW i nic się nie rozpada, a użytkuję, szafę, meble kuchenne, meble pokojowe już dobrych 5 lat.

  9. #569

    Domyślnie

    Oj, co do Voxa, to jakość niestety niekiedy porównywalna z BRW. A za wyższą cenę.
    Nawet dotyczy to drewnianych mebli - tak rozczarowałam się drogą sypialnią Amarone.
    A tanie meble nie są poprostu na wieki - tylko właśnie do przeprowadzki lub do szybkiej zmiany wystroju.

  10. #570

    Domyślnie

    Cytat Napisał el-ka
    Oj, co do Voxa, to jakość niestety niekiedy porównywalna z BRW. A za wyższą cenę.
    Nawet dotyczy to drewnianych mebli - tak rozczarowałam się drogą sypialnią Amarone.
    A tanie meble nie są poprostu na wieki - tylko właśnie do przeprowadzki lub do szybkiej zmiany wystroju.
    VOX nie produkje mebli z drewna, tylko z płyty. Te drewniane to import z Chin, sprzedawany pod logo VOX-a.

  11. #571

    Domyślnie

    Dzieki za odpowiedzi.

    Zamówiłam wszystko wczoraj.

    Nie oczekuję, żeby te meble były na lata (bo pewnie mi się znudzą), ale bałam się trochę, że jakieś krzywo wywiercone dziury mogą być, różnice w kolorze...no ale jestem dobrej myśli. Moi rodzice mają komplet BRW i nie było z nim żadnych problemów. Skręcał tata z bratem.

  12. #572

    Domyślnie

    Ponoć otwarli salon w Zabrzu, ale nie znam dokladnego adresu, może na ich stronie znajdziesz więcej info

  13. #573

    Domyślnie

    Niestety...
    Mebelki mam juz 2 lata, dzialaj bez zarzutu, ale SMIERDZA. Szczegolnie szafka pod zlewem.
    I to nie kosz na smieci tylko dzrzwiczki i to wtegy kiedy sie nagrzeja zbytnio. Nie wiem wiec czym oni to kleja. Jakims klejem rybnym bo jedzie jak w murzynskiej chacie.
    Wiec jak bedzie tylko wieksza gotowka to mebelki wymieniam
    Tu jest mi cieplo, tu jest mi dobrze i tu bede sie rozmnazac

    chatka z bali

  14. #574
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar witu102
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Posty
    997
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Co do BRW to mam w salonie, przedpokoju i dwóch innych pokojach i nic się im nie dzieje nie odchodzą okleiny, zawiasy trzymają poziom nic się nie rozjeżdża...wiem, że ich kuchnia nie dość, ze narzucali ograniczenia straszne, a za nietypowe szafki typu 63cm kazali sobie płacić jak za woły, to wychodziął dość drogo jednak

  15. #575
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ania klepka

    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    1.508
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    nie mam mebli z kuchennych z BRW , ale mam pokojowe Syriusz - pierwsze i ostatnie meble z brw, patrz , podziwiaj ale nie dotykaj.

  16. #576

    Domyślnie

    ja wlasnie czekam az zadzwonia z salonu, ze mam kuchnie do odbioru...
    oprocz pierwszej wizyty (kiedy to dorwala mnie w swoje niedoswiadczone szpony młódka z aparatem na zębach i na kilka moich pytań odpoweidziała - zapytam się kolegi, psze pani) z ktorej nie bylam zadowolona, wszytskie kolejne mnie usatysfakcjonowaly
    zaproponowali dobra cene za meble, ktore mi sie podobaja (Diona wenge + lakier kolor 1013 z RAL) i ktorych za te wlasnie cene nie bedzie mi zal wymienic za lat trochę, kiedy sie zepsują lub "wyjdą z mody" albo sie znudzą....
    2 szafki bede miala w niestandardowym wymiarze... facet obslugujacy mnie zaproponowal calkiem sensowne rozwiazanie za satysfakcjonujaca cene i to tym bardziej mnie przekonalo do zakupu...
    jedyne czego nie bierzemy z BRW to ich montazysci - mamy swojego czarodzieja, ktory meble BRW skladal juz X razy i da rade z naszymi, jak stwierdzil, z zamknietymi oczami
    zobaczymy jak to bedzie w praktyce - mam nadzieje, ze powroce na forum wscikla jak osa odradzajac kazdemu zakupy w BRW

  17. #577

    Domyślnie

    ja też czekam właśnie na kuchnię z tej firmy (modern line hedar wenge)
    pan robił dla nas projekt 3 godziny, ale omówił z nami każdy szczegół, podpowiedział kilka sensownych rozwiązań
    nasza kuchnia - mimo, że nie jest mała - nie jest też droga
    podpatrzyliśmy taką u naszego znajomego, wygląda całkiem fajnie i jest funkcjonalna
    montaż będzie nam robiła ekipa z BRW

    no, zobaczymy jak ostatecznie będzie wyglądała

  18. #578
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Pistolero
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Skąd
    Łódz/Warszawa/cała Polska
    Posty
    98

    Domyślnie

    z BRW, to zamawiam tylko fronty kuchenne. Cały ciąg szafek zwymiarowałem sam, rozrysowałem gdzie jaka szafka rozpisałem, jakie elementy mi są potrzebne (pomagało się na stolarni)

    Za fronty zapłacę 3000 (drewniane Royal)
    za pocięcie płyt na korpusy zapłaciłem 1000 PLN (materiał + pocięcie + opaskowanie)
    nóżki 58 PLN
    listwy z wieszakami 22 PLN
    konfirmaty 13 PLN
    wkręty 3,5x16, 3,5x35, 3,5x50, 4x20, 3x30- 100 PLN (starczyłoby na 4 zestawy kuchenne
    blat laminowany 500 PLN
    szafek jest 1x90 narozna, 1x60 z drzwiczkami giętymi, 1x60 zwykła, 2x30 (jedna cargo), 1x40, 1x100, 1x40 cargo 210 cm i 30 narożna gięta, wiszące: 80, 60 i 60 narożna

    czyli 12 szafek

    wyszło mnie 4,5 tys z groszami (dojdzie mi jeszcze koszt koszów cargo małego i dużego i zawiasy ) za kuchnię o wartości lekko 8tys

    jak ktoś ma choć trochę zdolności manualnych to polecam

  19. #579

    Domyślnie

    ja zamierzam zakupić meble Largo Classic. Może ma ktoś te meble i wklei fotki?

  20. #580

    Domyślnie

    witam
    Czy ktoś w ostanim czasie moze kupował kuchnie z BRW ?
    CHodzi mi o kuchnie w nowoczesnym stylu-mają troche tego do wybrou, w salonie wygląda ładnie, fronty wykonane z mdf , ładna okleina z połyskiem (efekt lustra), troche korpusy szafek są nie specjalne.
    jestem ciekaw oponi użytkownikó takiej kuchni ,

Strona 29 z 42

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony