dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 42
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 823
  1. #41

    Domyślnie

    zacisnęliśmy ząbki głównie z powodu ceny, chociaż była wg nas wyjątkowo niska (jak na meble Bo...). Powiem tak: bez promocji około 25% pewnie byśmy nie kupili tej sypialni... Co do solidności to Romeo i ... wyglądało aż za solidnie i nie do końca się nam podobało. Inne łóżka nie były tańsze niż to w promocji i były zdecydowanie mniej stabilne niż łóżko Bo... ale przede wszystkim Bo Concept było...
    marzeniem pani mojego serca (Ceka, jestem facetem!)

    Pozdrawiam

    Pearl
    wszystko dobre, co się w łóżku kończy

  2. #42

    Domyślnie

    Ups.... ale wpadka - sorki Pearl.

    Daję słowo, że następnym razem będę dokładniej czytać tekst ...
    Nie ma jak własne "M"....

  3. #43

    Domyślnie Link do strony BoConcept

    Podaję link do strony BoConcept (gdzie jak zauważyłem jest cholernie drogo....jak dla mnie,oraz nie na mój gust,bleee)
    http://www.boconcept.com/SiteVersions/37/226.asp

  4. #44

    Domyślnie

    Rzeczywiście Patryk.

    Ceny mają straszne (przynajmniej na stronie www), ale rozwiązania i konstrukcje są całkiem całkiem - jak oczywiście na mój gust.

    Pozrowionka,
    Ceka
    Nie ma jak własne "M"....

  5. #45

    Domyślnie Dla zainteresowanych...którzy dość mają BRW oraz BC

    Dla zainteresowanych innymi meblami niż wspomniane już BRW oraz BC podaję strony z cuudownymi dla mnie przynajmniej meblami z rattanu.Są też podane adresy gdzie można zobaczyć wyroby z wikliny lecz one nie są aż tak efektownie wykonane:
    1- www.satis.pl
    2- www.artwik.pl
    3- www.patkar.com.pl
    4- www.wiklina.net
    5- www.wickermak.pl
    6- www.olimar.com.pl
    7- www.meble-teak.com.pl
    Jest też wiele innych stron dotyczących tej tematyki lecz nie chcę niektórym mącić w głowie.Dla mnie rattan jest marzeniem na które jak na razie mnie nie stać...lecz za parę lat,czemu nie.I tak wszystko kiedyś się zepsuje,ale ten wygląd!!

  6. #46
    Pietro
    Guest
    Pietro

    Domyślnie Do Pearl

    Mam pytanie odnosnie tej firmy spod Mszczonowa, mogłbys podac jakies namiary na ta firme, adres, telefon, moze jakies www

  7. #47

    Domyślnie lite drewno kuchnie Black Red White again

    Witam
    Trochę się o tej firmie mówiło (prawie zawsze negatywnie), ale jeszcze raz chcę się upewnić, że mam zapomnieć lub nie.
    Podobają mi się ich meble kuchenne z litego drewna. Krytykowane były zawsze okleiny - a co z litym drewnem właśnie? Z tego co mówiliście to do d... są okucia - ale widziałam wczoraj w salonie, że mają również do wyboru okucia Blum - z tego co pamiętam to są one bardzo dobrej jakości, może się mylę?
    Czy jest jakiś użytkownik, który nabył "lite drewno + Blum'y" i jest zadowolony?
    Proszę o fakty!
    z góry dzięki
    Ostrzegam przed firmą Mirolet z Bydgoszczy / okna Salamander !!! ŻENADA! czytaj http://murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=24491

  8. #48

    Domyślnie

    Pyzia co do brw to nie mam pojęcia natomiast okucia blum są rzeczywiście bardzo solidne i trwałe.

  9. #49

    Domyślnie

    dzięki za odp. - czyli 1/2 tematu jest załatwiona, co litymi frontami?
    Ostrzegam przed firmą Mirolet z Bydgoszczy / okna Salamander !!! ŻENADA! czytaj http://murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=24491

  10. #50

    Domyślnie

    Pyzia, fronty sa tak samo istotne jak szafki. Co z tego, że zawias i drewniany front jest solidny skoro wyrwiesz go z parcianej obudowy. POrównaj ceny BRW z innymi firmami przy podobnym wyposarzeniu. Może się okazać, że te bardziej solidne mebelki w BRW są droższe niż podobne szafki u konkurencji. Patrz też na ceny wyposażenia szafek(same fronty i obudowy to pikuś, najdroższe są szuflady)

  11. #51
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    z tego co wiem , brw wogóle nie robi mebli z litego drewan jak ich dpbrze popytarz to powiedza ze ramiak to drewno, natomiast srodek to płyta...


    ja tez interesowałam sie tymi kuchniami...niestety maja tylko jakies sztampy szafek i musisz pasowac akurat z tego co maja. U stolarza zamowiałam szafki tansze niz w brw....lepsze okucia...i na rogach nie jest okleina przyklejana na zelazko...a sa specjalne gumki....
    okucia Blum....tandem boxy

  12. #52

    Domyślnie

    Ok - pasuję. Tym bardziej, że w sobotę zobaczyłam kilka innych kuchni, które mi się podobają...
    Ostrzegam przed firmą Mirolet z Bydgoszczy / okna Salamander !!! ŻENADA! czytaj http://murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=24491

  13. #53

    Domyślnie

    A ja mam trzy lata fronty z olchy miodowej, całe drewniane, bez płyty i jest wszystko O.K. jestem z nich bardzo zadowolona, choć zamawiając miałam podobne odczucia jak inni- negatywnie nastawieni użytkownicy bądź obserwatorzy.
    Okucia BLUM też są dobrej klasy i jak dotąd się sprawdzają.

  14. #54

    Domyślnie

    Hey,
    ja też odpuściłem BRW. Nie podobają mi się tekturowe obudowy i to, że w drewnianych frontach tylko ramiak jest drewniany, a "ekranik" już z płyty.
    Znalazłem we Wrocku hurtownię z okuciami i mam zamiar zlecić zrobienie kuchni stolarzowi z litego drewna (tylko się ten mój stolarz ostanio strasznie drogi zrobił...). A co do okuć to chyba jednak odżałuję na metaboxy bluma z systemem cichego dosuwu. Piękny bajer, choć nie tani (ok. 120 pelenów za 1 komplet).
    Pozdrowienia
    Sławek

  15. #55
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ivonesca
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    10.109
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    192

    Domyślnie

    Sławku - możesz podzielić sie tą hurtownią ?
    Ja na razie wstawiłam meble kuchenne ze starego mieszkania i własnie w częsci szafek chcę zmienić okucia
    PS.
    Dawno Cię nie widziałam na wrocławskiej - a parapetówa tuż, tuż...

  16. #56

    Domyślnie

    No właśnie - Sławek a Ty już w Polszcze ?
    Ja cały czas kombinuję z siecią od łazienek (dzięki jeszcze raz)
    pozdrawiam!
    Ostrzegam przed firmą Mirolet z Bydgoszczy / okna Salamander !!! ŻENADA! czytaj http://murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=24491

  17. #57

    Domyślnie

    qrka, dopiero teraz się doszukałem tego posta...
    Mea culpa, mea maxima culpa!
    Najlepsza hurtownia z okuciami jest na Cybulskiego - na przeciw Geologii, w takim małym podwórku, ale mają wszystko, choć nie zawsze tanio
    Pozdro

  18. #58
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Teska
    Zarejestrowany
    Oct 2002
    Skąd
    Berlin
    Posty
    22.094
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    561

    Domyślnie

    sławek

    chyba mówisz o tandemboxach??

  19. #59

    Domyślnie

    Teska,
    siur ofkors, miałem na myśli tandemboxy!
    Pozdrowienia

  20. #60
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Ivonesca
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    10.109
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    192

    Domyślnie

    dzięki Sławku za namiary

Strona 3 z 42

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony