dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 31 z 42
Pokaż wyniki od 601 do 620 z 823
  1. #601

    Domyślnie

    Ograle będą w poniedziałek później skręcanie i fotki
    pozdrawiam

  2. #602

    Domyślnie

    Cytat Napisał 78adi
    Ograle będą w poniedziałek później skręcanie i fotki
    pozdrawiam
    to czekam z niecierpliwością!
    78adi, powiedz mi, czy za te meble płacisz tyle ile jest na stronie internetowej? bo zastanawiam się, czy pojeżdzić po sklepach i poszukac tam gdzie taniej, czy wszędzie ceny są jednakowe?

  3. #603

    Domyślnie

    78adi masz już te mebelki? Możesz zrobić fotkę?

  4. #604

    Domyślnie

    madzia.a mebelki będą we wtorek. Co do ceny, narazie Ogral-a nie ma w necie ani w katalogu. Ceny w poszczególnych salonach BRW są takie same.
    pozdrawiam gorąco

  5. #605

    Domyślnie

    i jak tam mebelki?
    Powiedz mi jeszcze jak długo czekałas na nie od momentu złożenia zamówienia?

  6. #606

    Domyślnie

    78 Adi, czy masz już mebelki?

  7. #607

    Domyślnie

    Witam! Madziu ja też zachorowałam na te mebelki. Miałam nawet zakładać wątek a tu patrze jest...

    Podobnie jak ty chciałabm jakoś je fajnie ustawić aby nie było zbytniego "tłoku". Z drugiej strony to chciałabym chyba zbyt wiele elementów aby wszystko pomieścić na jednej ścianie.
    U mnie ściana ma ok 4 metry. Kurcze nie spisałam sobie wymiarów tych mebli i nie wiem ile mi się zmieści. Myślałam o czymś takim. Na górze jedna podłużna półka i pod nią ta z szybkami .... a moze bez? Potem telewizor i potem koniecznie ta witrynka. Jak ta witrynka z szybkami to może ta po lewej cała zabudowana? Powinno się to zmieścić na 4 metrach?





    Trochę wymiary nie te

    Podoba mi się też to zdjęcie (zapożyczone z tego forum )


    Te kinkiety i ten szablon. Ale jak zrobię takie ustawienie jak powyżej przedstawiłam to ani szablonu ani kinkietów nie będę miała.

    Madziu jak ty to widzisz? Ty masz jaką szeroką ścianę?

  8. #608

    Domyślnie

    Cytat Napisał asuulek
    Witam! Madziu ja też zachorowałam na te mebelki. Miałam nawet zakładać wątek a tu patrze jest...

    Podobnie jak ty chciałabm jakoś je fajnie ustawić aby nie było zbytniego "tłoku". Z drugiej strony to chciałabym chyba zbyt wiele elementów aby wszystko pomieścić na jednej ścianie.
    U mnie ściana ma ok 4 metry. Kurcze nie spisałam sobie wymiarów tych mebli i nie wiem ile mi się zmieści. Myślałam o czymś takim. Na górze jedna podłużna półka i pod nią ta z szybkami .... a moze bez? Potem telewizor i potem koniecznie ta witrynka. Jak ta witrynka z szybkami to może ta po lewej cała zabudowana? Powinno się to zmieścić na 4 metrach?



    Trochę wymiary nie te

    Podoba mi się też to zdjęcie (zapożyczone z tego forum )


    Te kinkiety i ten szablon. Ale jak zrobię takie ustawienie jak powyżej przedstawiłam to ani szablonu ani kinkietów nie będę miała.

    Madziu jak ty to widzisz? Ty masz jaką szeroką ścianę?
    nie wiem dokładnie jaką mam szerokość ściany, ale również mam coś około 4 m. Jutro napisze dokładniej. I powiem ci, ze na początku również chciałam podobne zestawienie jak ty, ale doszłam do wniosku, że te meble są za duże (miałyby wtedy ponad 3 metry długości!!!) na ta sciane . Cierpie na ciągły brak miejsca w szafkach (a mam ich bardzo mało) ale mimo to rezygnuje ze słupka. Wydaje mi sie, że meble zbyt przytłoczyłyby ten pokoj.
    I raczej pozostane przy jednej komodzie, szafce pod tv i połką nad tv.

    Ja wymiary pamiętam:
    szafka pod tv- 150 cm
    komoda- 100 cm
    witryna 60 cm

    Jeżeli chcesz pozostać przy swoich segmentach, to radziłabym tą komode bez szybek- wygląda dużo lepiej i znacznie więcej do niej włożysz. A witrynke będziesz miała na książki, bibeloty itp.
    Meble niezbyt dobrze wyglądają jak sa całe odkryte, wtedy potrzeba bardzo dużo "durnostójek" by je zapełnić, a to nie wygląda za dobrze.
    Ja jestem zdania, że pólek w meblach powinno byc jak najmniej!
    Jeśli chodzi o półki wiszące to myśle, ze nie ma większej różnicy między tą z szybką a bez- kwestia gustu. Ja wybieram tą bez szyby.
    Czy nie uważasz że u ciebie byłaby zbyt duża dziura, tam gdzie bedzie tv?
    postawisz wysoką witryna po jednej stronie, po drugiej stronie komode a nad nią powiesisz półkę, a w środku bedzie pusto...- chociaż może sie myle...

  9. #609

    Domyślnie

    Czy nie uważasz że u ciebie byłaby zbyt duża dziura, tam gdzie bedzie tv?
    postawisz wysoką witryna po jednej stronie, po drugiej stronie komode a nad nią powiesisz półkę, a w środku bedzie pusto...- chociaż może sie myle...
    ... i tu masz rację!!! Jak to dobrze z kimś przedyskutować pomysł. Może jednak dam tylko 2 elementy i półkę nad telewizorem... Albo bez półki i taki szablon namalowany.... Sama nie wiem.
    Najlepsze jest to że ja tych mebli nie widziałam na żywo. Tak w katalogu mi się spodobały. Chyba w realu też są tak ładne?

    Ty kiedy kupujesz mebelki?

  10. #610

    Domyślnie

    Cytat Napisał asuulek
    Czy nie uważasz że u ciebie byłaby zbyt duża dziura, tam gdzie bedzie tv?
    postawisz wysoką witryna po jednej stronie, po drugiej stronie komode a nad nią powiesisz półkę, a w środku bedzie pusto...- chociaż może sie myle...
    ... i tu masz rację!!! Jak to dobrze z kimś przedyskutować pomysł. Może jednak dam tylko 2 elementy i półkę nad telewizorem... Albo bez półki i taki szablon namalowany.... Sama nie wiem.
    Najlepsze jest to że ja tych mebli nie widziałam na żywo. Tak w katalogu mi się spodobały. Chyba w realu też są tak ładne?

    Ty kiedy kupujesz mebelki?
    wiesz co, ja znalazlam zdjęcia na innych forach, wklejam linki poniżej.
    Jak już wcześniej pisałam ja najprowodpodobniej zdecyduje się na ta komode z 4 drzwiczkami ( do której można wsadzić np. ubrania), szafkę z tv oraz półkę nad nią ( do której można wsadzić jakieś książki, płyty i inne bibeloty.). Na początku obawialam się, że te meble będą wyglądac jak nie dokończone z jednej strony, ale po dłuższym zastanowieniu się, wydaje mi się, że to jest najlepsze wyjście.
    http://deccoria.pl/galeria,id,3011
    http://fotoforum.gazeta.pl/72,2,35,8...1,0,2.html?v=2

  11. #611

    Domyślnie

    Witajcie mebelki już są tylko czasu na skręcanie nie mam... ale dzisiaj chyba zacznę
    pozdrowionka

  12. #612

    Domyślnie

    Asuulku, a może lepiej wyglądałyby te meble, gdybyś kupiła witryne, szafke pod tv, półke nad tv oraz komode? Myśle, że meble wyglądałyby lepiej, gdybyś powiesiła półke wisząca nad tv, a nie nad komodą.
    Chciałam ci jeszcze zwrócić uwage na jedną rzecz. Wkleiłaś zdjęcie pokoju, który bardzo ci się podoba. Czy zwróciłaś uwage na to, że jest tam bardzo mało mebli, jedynie szafka pod tv. Nie ma tam żadnych otwartych półek, na których stałyby jakieś pierdółki. Zauważasz, że to ci się podoba, a chcesz zrobić coś zupełnie przeciwnego. Czyli chcesz kupić wielkie meble, z dużą ilością półek i zapełnić je zbyt dużą ilością rzeczy (dużo półek=dużo pierdółek). A poza tym obecnie modny jest minimalizm, czyli jak najmniej mebli i jak najmniej rzeczy stojących na nich. I to nie meblościanki, a pojedyńcze segmenty. A ułożenie twoich mebli wyglądałoby, jak meblościanka! Oczywiście to tylko moje przemyślenia. Moge jeszcze dodać, ze meble są naprawde ladne i myśle, ze w każdym ułożeniu będą dobrze wyglądać.
    Napisz mi prosze kiedy je zamawiasz i na to co się ostatecznie decydujesz!
    Cytat Napisał 78adi
    Witajcie mebelki już są tylko czasu na skręcanie nie mam... ale dzisiaj chyba zacznę
    pozdrowionka
    78adi, powiedz mi jak długo czekałaś na te mebelki od momentu złożenia zamówienia?
    Oraz nie zapomnij o zdjęciach, bo ja już nie moge się doczekać! Pozdrawiam!

  13. #613

    Domyślnie

    najprowodpodobniej zdecyduje się na ta komode z 4 drzwiczkami ( do której można wsadzić np. ubrania), szafkę z tv oraz półkę nad nią
    Wydaje mi się że wybierasz najlepsze rozwiązanie. Lekko, praktycznie, z gustem. Dzięki za linki do zdjęć. Dzięki nim zdałam sobie sprwę że chciałam ułożyć meble dokładnie tak jak w drugim linku i powiem Ci że niezbyt to wygląda. Za to te na deccorii mnie zainspirowały i wymyśliłam sobie że zamiast tych kinkietów zrobię taki wysunięty sufit ( śmiesznie to brzmi) z halogenami jak tam nad sofą, tylko ja bym go dała nad tymi meblami i wtedy żadnych górnych półek.

    Zauważasz, że to ci się podoba, a chcesz zrobić coś zupełnie przeciwnego.
    Oj, ja tak mam często. Coś mi się podoba ale jakaś durna natura wybiera coś innego, nie wiem może to strach przed nowoczesnością , jakieś zacofanie? Nie wiem kiedy je będę zamawiać bo jestem na razie na etapie tworzenia wizji. Jeszcze nie mam podłogi... muszę to wszystko jakoś sobie w głowie poukładać i zgrać do siebie. A ty kiedy zamawiasz?

    Madziu jaką masz podłogę? Chyba nie każda będzie pasować. Podoba mi się merbau ale biję się że to sie wszystko zleje. A może jasna? Uf! Nie zamęczam Cię?

  14. #614

    Domyślnie

    Jeszcze zamieszczę linki do dwóch .... zupełnie różnych... podłóg, które mi sie podobają. Jasna u Toli
    [/url]http://forum.muratordom.pl/dom-toli,t27312-4140.htm

    i merbau u Utka

    http://forum.muratordom.pl/utkowy-dom,t129084-180.htm[url]

    Chyba ta jasna będzie lepiej pasować do tych mebli.
    http://forum.muratordom.pl/utkowy-dom,t129084-180.htm
    http://forum.muratordom.pl/dom-toli,t27312-4140.htm

  15. #615

    Domyślnie

    Cytat Napisał asuulek
    najprowodpodobniej zdecyduje się na ta komode z 4 drzwiczkami ( do której można wsadzić np. ubrania), szafkę z tv oraz półkę nad nią
    Wydaje mi się że wybierasz najlepsze rozwiązanie. Lekko, praktycznie, z gustem. Dzięki za linki do zdjęć. Dzięki nim zdałam sobie sprwę że chciałam ułożyć meble dokładnie tak jak w drugim linku i powiem Ci że niezbyt to wygląda. Za to te na deccorii mnie zainspirowały i wymyśliłam sobie że zamiast tych kinkietów zrobię taki wysunięty sufit ( śmiesznie to brzmi) z halogenami jak tam nad sofą, tylko ja bym go dała nad tymi meblami i wtedy żadnych górnych półek.

    Zauważasz, że to ci się podoba, a chcesz zrobić coś zupełnie przeciwnego.
    Oj, ja tak mam często. Coś mi się podoba ale jakaś durna natura wybiera coś innego, nie wiem może to strach przed nowoczesnością , jakieś zacofanie? Nie wiem kiedy je będę zamawiać bo jestem na razie na etapie tworzenia wizji. Jeszcze nie mam podłogi... muszę to wszystko jakoś sobie w głowie poukładać i zgrać do siebie. A ty kiedy zamawiasz?

    Madziu jaką masz podłogę? Chyba nie każda będzie pasować. Podoba mi się merbau ale biję się że to sie wszystko zleje. A może jasna? Uf! Nie zamęczam Cię?
    Asuulko, doskonale cie rozumie. Ja po raz pierwszy urządzałam swoje mieszkanie 4 lata temu i popełniłam wtedy mnustwo błędów. Kupiłam meblościanke ( a niestety mebloscianki już dawno wyszły z mody)z dużą ilością półek, na których nie miałam co położyć. Jednym słowem tragedia!
    Przez te cztery lata na bieżąco śledziłam różne fora wnętrzarskie i przyznam, że dużo się nauczyłam, chociaż nie uchronilo mnie przed kolejną wtopą Kupiłam drzwi wewnetrzne oraz wejściowe w kolorze calvados. W sklepie wydawalo mi się, ze kolor wchodzi w brąz a w rzeczywistości wchodzi w pomarańcz Może drzwi nie są tak tragiczne, bo wszystkim sie podobają i prawdopodbnie wyolbrzymiam, ale mam w sobie paniczny strach, że znowu kupie coś kiczowatego. Także doskonale wiem co czujesz i postaram ci się pomóc jak tylko potrafie.
    Narazie remonrujemy przedpokój i kuchnie. Mamy już kuchnie i przyznam, ze jestem bardzo zadowolona- chyba dostałam olśnienia przy kupnie kafelków- bo są piękne, mebelki też niczego sobie. Jak tylko będe miała możliwość to zrobie fotki.
    Za remont pokojów weżniemy się dopiero po świetach. Remont bardzo nam się przedluża, bo wszystko robimy po pracy- a wtedy jesteśmy już zmęczeni.

    Ogólnie chciałabym aby moje mieszkanie miało swój klimat. Aby było ciepło i przytulnie, i przede wszystkim gustownie!
    Zawsze z mężem mówiliśmy, ze chcemy miec mieszkanie w stylu nowoczesnym i wyszło na to, że mówilismy swoje, a robilimy swoje. Styl nowoczesny jest zimny, "prosty". A nam się podobają meble nowoczesne, aczkolwiek lekko stylizowane jak np. Largo Classic i w takim stylu chcemy urządzić swoje mieszkanie! Mam nadzieje, ze uda mi się konsekwentnie trzymać tego stylu!

    Co do podłogi to przyznam, ze bardziej mi się podoba ta w utkowym domu- chociaż pasuje i jedna i druga. Tte jasne z domu toli bardziej podobałyby mi się do mebli w kolorze wenge (czyli bardzo ciemnych) lub sosny/buk (czyli bardzo jasnych). Ogólnie uważam, ze wenge, bardzo ładnie wygląda na zasadzie kontrastu jasny-ciemny.

    Asulko wklejam ci zdjęcie mebli Largo w kolorze dąb/wenge, ułożonych bardzo podobnie jak ty chciałaś ułożyc http://deccoria.pl/galeria/foto,id,10843,100585
    A tutaj zdjęcie mebli Largo w kolorze wenge, ustawione podobnie tak jak ja bym chciała (za wyj. tej półki po prawej) http://fotoforum.gazeta.pl/3,0,1296463,1,0,35.html

  16. #616

    Domyślnie

    Cześć Madziu! Chyba mamy podobne gusty ... nowocześnie ale z klasą Też chcę urządzić to wszystko w miarę nowocześnie ale nie podobają mi się te wszystkie kanty i zimne kuchnie labolatoria. Dzięki za kolejne linki. Utwierdzam sie w przekoaniu że co za dużo to niezdrowo. Co do podłogi to ten merbau mi się bardziej podoba. Teraz w domu mam jasną podłogę i kiedyś powiedziałam sobie że takiej bym już nie chciała. A co wybiorę ostatecznie?? Kto to wie?

    Co do tych Twoich drzwi to są bardzo ładne. Widziałam na żywo u znajomego i wydaje mi się że będą ładnie pasować do tych mebli (Ty chcesz te w kolorze wiśnia?) A te drzwi nie wpadają w pomaracz. Według mnie nie są takie oklepane jak inne kolory. Jak zrobisz zdjęcie kuchni to pokaż, czuję że będzie mi się podobać.
    Pozdrawiam!

  17. #617

    Domyślnie

    Drzwi mam w kolorze calvados. Wiśnia wpada bardziej w czerwień, a calvados w pomarańcz.
    Wczoraj skończylismy tapetowanie przedpokoju/ Koncepcja była taka, aby przedpokój wytapetować na beż a jedną ściane na brąz (niestety wybór tapet gładkich jest bardzo ograniczony i zostalismy zmuszeni kupić kolor brązowy i biały) I brąz wyszedł przesliczny, a ten biały no cóż... zimny i mało przytulny... Dlatego podczas tapetowania zdecydowalismy się wytapetować jeszcze jedną ściane (niestety tą mało widoczną na ten piękny brąz) A więc nie jestem całkowicie zadowolona z efektu, bo jakbym wiedziała, że ten brąz będzie taki piękny, to inaczej wytapetowałabym przedpokój
    Postaram ci się zrobić fotki w tym tygodniu.
    asulko kupiłam sobie dwie takie ramki do przedpokoju na brązową sciane, powiesze jedną pod drugą
    http://www.jysk.pl/210/223/229/1943500/a/catalog

  18. #618

  19. #619

    Domyślnie

    78 adi, czy mogłabyś wkleić zdjęcia swoich mebli?

  20. #620

    Domyślnie

    podnosze temat! Może ktos już ma ten system i może pochwalic się zdjęciami?

Strona 31 z 42

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony