dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 41 z 42
Pokaż wyniki od 801 do 820 z 823
  1. #801
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    romek003

    Zarejestrowany
    Feb 2014
    Posty
    1

    Domyślnie

    Mój brat jest wielkim zwolennikiem firmy BRW - wszystko u nich kupuje. Zamówił również kuchnie w tamtym roku i wygląda naprawdę ładnie. Ja jednak robię zawsze odwrotnie i znalazłem firmę, która wykonała meble do kuchni na wymiar w bardzo podobnej cenie. Brat jak zobaczył wykonanie, spasowanie i rodzaj materiału, a w dodatku zagospodarowanie miejscem to go zatkało! Więc ja jestem za kuchniami na wymiar i polecam [moderowano ]
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 05-02-2014 o 16:41

  2. #802

    Domyślnie

    My w tamtym roku chodziliśmy dużo za meblami i jakoś brw nas nie oczarowało ...

  3. #803
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar szczukot
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Dobra Szczecińska
    Posty
    4.808

    Domyślnie

    Cytat Napisał romek003 Zobacz post
    Mój brat jest wielkim zwolennikiem firmy BRW - wszystko u nich kupuje. Zamówił również kuchnie w tamtym roku i wygląda naprawdę ładnie. Ja jednak robię zawsze odwrotnie i znalazłem firmę, która wykonała meble do kuchni na wymiar w bardzo podobnej cenie. Brat jak zobaczył wykonanie, spasowanie i rodzaj materiału, a w dodatku zagospodarowanie miejscem to go zatkało! Więc ja jestem za kuchniami na wymiar i polecam wszystkim z okolic Krakowa firmę D,,,,.
    Ale kryptoreklama

    Fantom
    Informacje na temat listy wykonawców (zachodniopomorskie) : http://forum.muratordom.pl/group.php...message1058373
    Informacje o hurtowniach (Szczecin) : http://forum.muratordom.pl/group.php...cussionid=3034

  4. #804
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Nigdy nie kupię już mebli tej firmy. Najlepiej złożyć (na szczęście jestem po rysunku technicznym i umiem wyczytać tą nędzną instrukcję) i nie ruszać. Okucia są tak nędznej jakości, że wszystko się rozlatuje. Zawiasy puszkowe, prowadnice szuflad, okucia w tych meblach to porażka.
    Pamiętajcie, kupując meble, baczne zwracajcie uwagę na okucia!

  5. #805
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał Liwko Zobacz post
    Nigdy nie kupię już mebli tej firmy. Najlepiej złożyć (na szczęście jestem po rysunku technicznym i umiem wyczytać tą nędzną instrukcję) i nie ruszać. Okucia są tak nędznej jakości, że wszystko się rozlatuje. Zawiasy puszkowe, prowadnice szuflad, okucia w tych meblach to porażka.
    Pamiętajcie, kupując meble, baczne zwracajcie uwagę na okucia!
    I jeszcze dodam, że IKEA jest o lata świetlne w tym temacie do przodu. Szkoda że nie biorą z niej przykładu.

  6. #806
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar szczukot
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Dobra Szczecińska
    Posty
    4.808

    Domyślnie

    Cytat Napisał Liwko Zobacz post
    Nigdy nie kupię już mebli tej firmy. Najlepiej złożyć (na szczęście jestem po rysunku technicznym i umiem wyczytać tą nędzną instrukcję) i nie ruszać. Okucia są tak nędznej jakości, że wszystko się rozlatuje. Zawiasy puszkowe, prowadnice szuflad, okucia w tych meblach to porażka.
    Pamiętajcie, kupując meble, baczne zwracajcie uwagę na okucia!
    Z trego co mi wiadomo, od wielu lat stosowane sa okucia Blum - baaardzo dobre. Zawiasy, proadnice itd. Chyba, ze stosowane sa tylko w meblach BRW z wyzszej polki, a nie w kazdych.

    Fantom
    Informacje na temat listy wykonawców (zachodniopomorskie) : http://forum.muratordom.pl/group.php...message1058373
    Informacje o hurtowniach (Szczecin) : http://forum.muratordom.pl/group.php...cussionid=3034

  7. #807
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Liwko
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    22.512

    Domyślnie

    Cytat Napisał szczukot Zobacz post
    Z trego co mi wiadomo, od wielu lat stosowane sa okucia Blum - baaardzo dobre. Zawiasy, proadnice itd. Chyba, ze stosowane sa tylko w meblach BRW z wyzszej polki, a nie w kazdych.

    Fantom
    10 lat temu kupiłem meble dla syna, byłem zawiedziony jakością, ale 4 lata temu żona uparła się na największą szafę w ich ofercie (ja wolałem z IKEI). Pomyślałem, że przez te lata coś u nich poszło z jakością do przodu, ale myliłem się. Duże szuflady są chyba tylko po to by tam skarpetki trzymać, bo cienka płyta pilśniowa podparta jest tylko jednym cieniutkim paskiem metalu, chwyconym dwoma mikroskopijnymi wkrętami. Oczywiście szuflada się zarwała. Prowadnice od szuflad już wszystkie wymieniłem. Rozsypują się na drobny mak (a raczej kuleczki). Reszta to płyta, więc tu już nie ma co spindolić. Ja już tą firmę omijam szerokim łukiem.
    Kupiliśmy też trochę mebli IKEI i tutaj nie ma żadnych problemów. Instrukcje montażu pisane są czytelnie (rysunki jak dla idiotów, ale to plus), okucia pierwsza liga.

  8. #808
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar helism
    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Skąd
    prawie Tarnów
    Posty
    602

    Domyślnie

    Słowo na temat instrukcji.
    W BRW, jeżeli kupisz mebel zapakowany w 3 numerowane paczki, to możesz być pewien, że instrukcja będzie w paczce nr 3 :/. I nie jest ona tak przejrzysta jak ze szwedzkiej firmy, montaż zajmuje 3 razy więcej czasu.
    Pozdrawiam
    Monika
    My home is my castle.

  9. #809

    Domyślnie

    A ja pochwale Brw. Mam teraz w mieszkaniu kuchnie ich firmy, robioną na wymiar, fronty drewniane. Kuchnia była kupowania 12 lat temu i nic sie z nią nie dzieje, żadna srubka nie była wymieniana ani nic innego. Dodam, ze mam w tej kuchni cargo (rownież 12 lat) , co kiedyś nie było takie modne jak dziś i szuflady na super prowadnicach. No ale zaplacilam za nią koło 12 tys, więc wszystkie materiały są z górnej półki (mimo, ze to "tylko" brw). Teraz budujemy dom i gdyby nie to, ze tam kuchnia ma inne wymiary, to chętnie wzielabym te meble ze sobą. Może kiedyś meble były lepsze, nie wiem jak teraz, ale ja naprawdę mogę polecić z własnego doświadczenia. Dodam tylko jeszcze ze fronty wyglądają prawie jak nowe, jedynie blat ma drobne ryski i wglebienia (widoczne jak ktoś sie bardzo dokładnie przygląda), no ale to nie jest kamień.

  10. #810

    Domyślnie

    kupilem zestaw do pokoju Rabesca - w salonie fajnie wygladal z daleka po rozpoczeciu skladania tragedia nic nie jest spasowane, materialy tandeta przy skladaniu pekaja plyty 1,5 mm jak papier, to samo okleina - o szufladach lepiej nie mowic g......... pod prowadnice trzeba bylo wiercic swoje otwory i podkladac podkladki bo szuflada sie nie zamykala. nigdy wiecej nie kupie juz nic w BLACK RED WHITE - szkoda nerwow i kasy

  11. #811
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Ludzie! tanie meble nigdy nie będą trwałe i z najlepszych gatunków drewna. Tanie meble są po to, by je wymieniać przy kazdym malowaniu pokoju/zmianie gustu. Czego wy oczekiwaliście?
    Kupcie meble Klose, Vinotti jak oczekujecie mebli które wytrzymają do emerytury, albo meble rzemieślnicze, jeśli chcecie je zapisac w spadku wnukom.

  12. #812

    Domyślnie

    Moja mama robiła jakieś 3-4 lata temu kapitalny remont mieszkania.Wymieniała miedzy innymi meble.Nie skonsultowała się z nikim i wszystko kupiła w BRW- meble sofe ławę .Na dzien dzisiejszy sofa jest nie do użytku ława zapadła sie z jednej strony i tworzy teraz równie pochyla( nic nie można postawić bo zjeżdża ) z mebli ostał sie jedynie słupek bo jest nieużywany- służy jako gablota na durnostojki.Dla mnie te meble to porażka

  13. #813
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    bulbet

    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    50-526
    Posty
    1

    Domyślnie

    Jakość mebli tego producenta odpowiada standardowi Bodzia. Meble można obejrzeć w "salonach" tej firmy.
    Lecz w standardzie obsługi klienta to Bodzio jest arystokracją do black red white.
    Miałem do czynienia z reklamacjami w tych firmach.Do Bodzia nie mogę mieć zastrzeżeń.
    W black red white 2 razy kupowałem meble i 2 razy spotkałem się z bezhołowiem organizacyjnym dyletanctwem i niesłownością.
    Jakieś 4 lata temu reklamowałem śmierdzącą chemią szafę i dopiero po około roku udało mi się ją wymienić na inną (nie chcę zanudzać ilością pism do różnych instytucji).
    Miesiąc temu ponownie skorzystałem z oferty tej firmy z montażem mebli.
    Podczas montażu okazało się ,iż w zestawie półki były dwa jednostronne zawiasy. Monterzy mieli zgłosić reklamację (do 3 tyg.miała być załatwiona). Po upłynięciu terminu zgłosiłem monit. Monterzy mieli przyjechać w sobotę między 9-12. Nikt się nie odezwał. Po moim monicie panowie powiedzieli, że mogą być później - bo są na montażu. Umówiliśmy się na kolejny kontakt we wtorek. Nikt nie zadzwonił. Dopiero po moim mailu do siedziby firmy następnego dnia zjawili się monterzy i w 20 minut zawiesili półkę.
    Przeszło miesiąc trwała reklamacja takiej drobnostki. Zaznaczam, że mieszkam we Wrocławiu 12 km od "salonu" tej firmy.
    Podsumowując: dyletanctwo, niesłowność,lekceważenie klientów. Omijać szerokim łukiem
    to badziewie.
    Żałuję, że wcześniej nie poczytałem opinii o tej firmie.

  14. #814

    Domyślnie

    Ja mam sypialnie tej firmy, dokładnie model Dream, http://www.brw.com.pl/katalog-produktow/?k=43,dream. Używam ją od ponad 5-ciu lat i nie mam jej nic do zarzucenia. Jedynie okleina na wezgłowiu łóżka od strony ściany odkleiła się w paru miejscach. Oprócz tego szuflady komody, drzwi od szafy są w porządku. Nic się nie połamało, pokrzywiło.

  15. #815
    Banned
    kasztanek

    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Skąd
    Gdańsk
    Kod pocztowy
    80-320
    Posty
    1

    Domyślnie

    W moim domu stała szafa z tego sklepu i niestety szybko się rozleciała. Szukamy więc dalej, bo w meble warto zainwestować, jednak zostają z nami przez długie lata. Ostatnio skusiliśmy się na meble Atlas, to znana marka, tworzą meble dobrej jakości. Ich ofertę można przejrzeć na [SPAMER]. Koleżanka brała od nich na wymiar, bo ma małą kuchnię i jest bardzo zadowolona. My wzięliśmy meble z przewagą bieli i na początku baliśmy się, że mogą się szybciej niszczyć, ale póki co tego nie widać. Więc, podsumowując, zachęcam do szukania dalej, a przynajmniej dalej niż popularne sieciówki.
    Ostatnio edytowane przez Elfir ; 01-08-2016 o 15:14

  16. #816
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    HalinaLitka

    Zarejestrowany
    Aug 2017
    Skąd
    Kwakowo
    Kod pocztowy
    76-251
    Posty
    1

    Domyślnie

    Mam kuchnię zaprojektowaną i zakupioną w BRW w Słupsku. Odradzam w 100%. Nigdy więcej tam nic nie kupię. Projekt sporządzony bardzo nieprofesjonalnie, absolutne dyletanctwo. Jeszcze gorszy montaż - oczywiście polecony przez sklep Na dodatek od kilku miesięcy nie mogę się doprosić faktury za montaż Kilka szafek a cena naprawdę bardzo wysoka, Nie adekwatna do jakości. Oczekiwanie na realizację zamówienia bardzo długie. Jeszcze dłużej trzeba było czekać na realizację reklamacji .Nie ma możliwości zamiany , ani zwrotu frontów. Po 4 miesiącach od zamówienia reklamowany blat przyszedł uszkodzony i musiałam przystać na jego zamontowanie bo czekało mnie następne 2 miesięczne oczekiwanie ..Nie wiem jeszcze jak działają mechanizmy, bo kuchnia jest nowa i mało ją używam ale wiem ,że nie jestem z niej zadowolona. Mojej sąsiadce kuchnię zaprojektował i wykonał zwykły stolarz. 'Zazdroszczę jej bo jej kuchnia to cacuszko w porównaniu z moją.

  17. #817

    Domyślnie

    Zawsze chwaliłam BRW, w domu mam właściwie wszystkie meble z tego sklepu. I jak do meblościanek, regałów itp. nie mogę się przyczepić, tak kanapa... porażka. Po 3 latach niezbyt intensywnego użytkowania prowadnice są pozdzierane, na obiciu pojawiły się dziury, obie części kanapy rozjeżdżają się tak, że powstaje wielka dziura w samym środku. Już nie mówiąc o tym że widać każdą najmniejszą plamkę mimo prób wywabiania, suszenia, czyszczenia itp. Czas chyba wypróbować inną firmę...

  18. #818

    Domyślnie Odradzam BRW

    Zdecydowanie nie polecam. Jakość materiałów szafek kuchennych beznadziejna, płyty porysowane i ubrudzone klejem, niedbale wykonane. Co do obsługi w salonach, to przy naszym zamówieniu popełniono wiele błędów w salonie BRW ul. Kwiatowa w Szczecinie (nieprawidłowe wymiary frontów, nadstawka na szafkę/obudowę do lodówki zasłania wentylację w tej szafce i wiele innych). Od dwóch miesięcy nie można zmontować szafki narożnej ponieważ w zestawie jest nieprawidłowo docięty fragment korpusu. Pierwsze zgłoszenie reklamacyjne odrzucono (2 tyg. czekania), odwołanie uznano (razem 4 tyg.), przysłano element ale NIE TEN co potrzeba (razem 7 tyg.), reklamacja reklamacji i przysłano na dzień przed świętami ponownie ten sam i NIE TEN co potrzeba (razem 10 tyg.). Czyli minęło dwa i pół miesiąca i jesteśmy w tym samym miejscu. Szafki nie można złożyć. Żadnego przepraszam. Nie polecam.

  19. #819
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Petros601

    Zarejestrowany
    Feb 2019
    Skąd
    Gliwice
    Kod pocztowy
    44-100
    Posty
    15

    Domyślnie

    Witam
    Czy coś się poprawiło w BRW? Czy dalej tragedia? Chodzi mi głównie o kuchnie.
    A może Agata Meble lepsze? (też sieciówka)

  20. #820
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    a.no

    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Posty
    76
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Kupiłem meble kuchenne z frontami drewnianymi (dąb bianco) z BRW i nie mam żadnych zastrzeżeń, a same fronty wyglądj\ą świetnie. Cena sporo niższa niż jakieś mdfy od różnych projektantów (kupowane w promocji bez vat). Motowałem sam i zero problemów. Troche długo czas oczekiwania
    Ostatnio edytowane przez a.no ; 03-09-2019 o 08:01

Strona 41 z 42

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony