dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 9 z 42
Pokaż wyniki od 161 do 180 z 823
  1. #161

    Domyślnie

    też jestem ciekawa, bo wyglądają całkiem fajnie.
    ale jeśli są takie jak pokojowe to nie kupiłabym ich.

  2. #162

    Domyślnie

    Właśnie panowie zmontowali mi zestaw kuchenny BRW z serii Capital, kolor czeresnia z grafitowym blatem. Mnie te meble bardzo się podobają, a jak bedzie później, przy eksploatacji to zobaczymy..... Załączam link do mojego albumu ze zdjęciami, są tam zdjęcia kuchni po montażu
    http://pg.photos.yahoo.com/ph/slawin.../ph//my_photos
    bob budowniczy

  3. #163

    Domyślnie

    Właśnie panowie zmontowali mi zestaw kuchenny BRW z serii Capital, kolor czeresnia z grafitowym blatem. Mnie te meble bardzo się podobają, a jak bedzie później, przy eksploatacji to zobaczymy..... Załączam link do mojego albumu ze zdjęciami, są tam zdjęcia kuchni po montażu
    http://pg.photos.yahoo.com/ph/slawin.../ph//my_photos
    bob budowniczy

  4. #164
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    slawinka u Was nie tylko kuchnia jest ladna, macie piekny dom, radze zalozyc album w galerii zdjec forumowiczow... Macie co pokazac!!!

    co do mebli BRW, to mi tez sie bardzo podobaja, ale slyszalam rozne opinie i teraz czekam az ktos potwierdzi, ze sa dobre jakosciowo..., wiec bede tu zagladac...

  5. #165

    Domyślnie

    No właśnie w katalogach kuchnie BRW wyglądają super. Ale jaka jest prawdziwa jakość tych mebli w praktyce? Czekamy na wasze opinie.

  6. #166

    Domyślnie

    Pięnie wygląda ta wasza kuchnia Slawinka Możesz nam powiedzieć jaki masz metraż w kuchni i czy meble były wykonane na zamówienie. Jak to przedstawia się cenowo, ile was kosztowała ta kuchnia?

  7. #167

    Domyślnie

    Bardzo się cieszę, że podobaja sie wam nasze meble. Kuchnię mam zabudowaną w wymiarach 3 x 3 (nie całe). Ściana z oknem ma 3 m, a boki mniej. Meble z płytu fornirowanej, zamawiane na wymiar i kosztowały 11 tys. zł
    bob budowniczy

  8. #168

    Domyślnie

    Jak długo Sławinka czekaliście na wykonanie mebelków wg. waszego zamówienia?

  9. #169

    Domyślnie

    Sławinka, czy to jest cena ze sprzętem?

    z czego macie blaty?

    rozumiem, że oni też robili projekt?

    myślałam, że oni mają tylko gotowe szafki, tak wynikało z ulotki reklamowej, którą znalazłam pewnego pięknego dnia pod drzwiami.

    czy rozważaliście też meble innej firmy?


    co was ostatecznie przekonało?

    przepraszam za ilość pytań , ale wasze meble wyglądają ślicznie a będę stała w niedługim czasie przed wyborem mebli kuchennych

  10. #170

    Domyślnie

    Podpisujemy się pod każdym z pytań zadanych przez Olenie
    Szczególnie interesuje nas ile twało oczekiwanie na wykonanie zamówienia i czy w cenę mebli wliczony jest sprzęt kuchenny.

  11. #171

    Domyślnie

    O qrcze, ile pytań! No to po kolei:
    - BRW zaprojektowało nam kuchnię - no, może to za duże słowo, bo myśmy juz wiedzieli co chcemy, oni tylko to wrysowali w kuchnię i dobrali szafki. Właściwie to bardzo fajnie jest zobaczyc taką wizualizacje w komputerze, bo niby się wie co ma być w kuchni i jakaś wizja jest, ale to nie to samo co zobaczyc na własne oczy. Mają profesjonalny program do projektowania
    - blaty zrobiliśmy ze zwykłej płyty blatowej (gdzieś trzeba zaoszczędzić), doszliśmy do wniosku, że jak się zniszczy, zawsze można wymienić - to nie problem
    - cena niestety nie obejmuje sprzętu AGD - można u nich zamówić, ale to w sumie wychodzi drogo. Myślę, że lepiej samemu poszperać i ponegocjować ceny sprzętu, sklepów przecież dostatek, internetowych też
    - czas oczekiwania - hmmmm.....troszkę to trwało, bo ok. 1,5 m-ca, warto więc pomyśleć o tym wcześniej
    Pierwszy, taki wstępny projekt robiliśmy jesienią zeszłego roku, bo przyszedł elektryk i zadał trudne pytania - gdzie gniazdka i pstryczki?! Więc udaliśmy się do BRW, bo wiedzieliśmy już od znajomych, że robią projekty i tak już się z nimi zostaliśmy. Zresztą tak mi wyszło, że w naszej okolicy (Płock) to firma, która oferuje jakość na dobrym poziomie i za rozsądną cenę.
    bob budowniczy

  12. #172

  13. #173

    Domyślnie

    Dziękujemy za wyczerpująco odpowiedź !

  14. #174

    Domyślnie BRW

    Witam
    Ja kupiłem meble BRW do kuchni i jestem zadowolony
    Ładny kolor solidne
    Na razie jest OK
    Pozdrawiam
    Regulamin forum!

  15. #175

    Domyślnie

    czyżby temat się wyczerpał ? BRW-owcy odezwijcie się!

  16. #176

    Domyślnie

    My też zamówiliśmy meble z BRW. Termin realizacji zamówienia 4 tygodnie, ale wiem już że potrwa to dłużej. Meble w kolorze wenge, aluminiowe dodatki, szuflady blum.
    Trochę się boję, bo miałam komódkę z tej firmy i długo nie wytrzymała, ale słyszałam że kuchnie są ok.

  17. #177

    Domyślnie

    A jak cenowo będzie to u Was będzie wyglądać? Sławinka pisała że jej kuchnia kosztowała około 11 tyś bez sprzętu AGD.

  18. #178

    Domyślnie

    Witam
    W poprzednim mieszkaniu mielismy mele BRW. Cenowo konkurencyjni, wygladaly fajnie, jednak niezbyt solidne. Juz po miesiacu zepsul sie mechanizm w szafce wiszacej. Oprocz tego slyszelismy wiele negatywnych opini na temat ich szaf. Do domu docelowego, na wiele lat bym sie nie zdecydowala.
    pozdro

  19. #179

    Domyślnie

    Popatrzylem na te kuchnie w salonie na Bartyckiej. Jednym slowem - dziadoctwo. Wykonanie - badziewne, wzornictwo - nie najlepsze.

  20. #180

    Domyślnie

    Był kiedyś cały wątek w tym temacie - poszukaj, ale genaeralnie raczej na minus.
    Ponoc teraz jste ciut lepiej.
    Ja mam zestaw dziecięcy i nie jestem zadowlona, bo drzwiczki opadają i ocierają pólkę pod spodem. Poza tym bardzo łatwo nawet przy lekkim oparciu wyłamać - szuflada już poszła.
    W każdym razie u mnie składał mąż sam. Ponoc lepiej wziąc fachowca, bo jak robi z wprawą to mniej się psuje (mój klął na instrukcję, że nie powtórzę )

Strona 9 z 42

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony