dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Okno się nie chce zamknąć! Pomocy!

    Witam!
    Nie mogę zamknąć okna.Klamka się blokuje jak próbuję ją przestawić normalnie, ale gdy z po zewnętrznej stronie okna, obok klamki, przestawię taki mały wichajster, to wtedy jakoś ta klamka idzie. Gdy przestawię ją w górę to okno otwiera się jednocześnie normalnie jak i na górze - wychodzi z górnego zawiasu, gdy dam klamkę w prawo, albo na dół, to wraca jakby na ten zawias, ale nie da się w ogóle zamknąć. Nie wiem co zrobić, jak to ogarnąć żeby się normalnie zamknęło.

  2. #2

    Domyślnie

    Skrzydlo sie opuscilo i na stale zablokowana jest blokada blednego polozenia klamki.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał nikt ważny Zobacz post
    Skrzydlo sie opuscilo i na stale zablokowana jest blokada blednego polozenia klamki.
    Da radę coś z tym zrobić saemu, czy trzeba wołać fachowca?

  4. #4

    Domyślnie

    Ja bym wezwal. Bo powod moze byc jeszcze inny np. wymaga regulacji blokady polozenia klamki. Z boku wydaje sie bardzo proste

  5. #5
    ELITA FORUM (min. 1000)
    MMichal

    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Bydgoszcz
    Kod pocztowy
    86-005
    Posty
    2.623

    Domyślnie

    Witam

    Cytat Napisał nikt ważny Zobacz post
    Ja bym wezwal. Bo powod moze byc jeszcze inny np. wymaga regulacji blokady polozenia klamki. Z boku wydaje sie bardzo proste
    No chyba jednak akurat TY byś nie wezwał ale "zwykły zjadacz chleba" powinien to zrobić, samemu można więcej popsuć niż potrzeba

    Pozdrawiam

  6. #6

    Domyślnie

    Ojjjjj odpowiadam co bym zrobil na miejscu klienta
    Ja to ja

  7. #7

    Domyślnie

    Przyszedł pan fachowiec, przytrzymał ręką, mocno docisnął okno i się zamknęło... minuta roboty

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony