dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 10
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 199

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Brama garażowa Wiśniowski czy Horman - ceny???

    Brama garażowa Wiśniowski czy Horman - ceny???
    Nie wiem jaka bramę garażowa wybrać, Słyszałam że Hormann jest dużo droższy od Wiśniowskiego a ja dostałam wyceny odwrotne. Segmentowa złoty dąb bez napędu (wymiar 250 x 210)
    Wiśniowski - 3.500 brutto (w cenie montaż)
    Hotmann - 28.000 brutto
    Moze ktoś wie gdzie mozna kupić taniej????

  2. #2

    Domyślnie

    Pomyliłam się - Hormann 2.800 zł.
    Doradźcie mi coś proszę
    Edyta

  3. #3

    Domyślnie

    zas watek sie powtarz z ta cena hormana to jakas lipa jest na 100 % jaka to brama?
    dowiedz sie dokladnie montaz w tym czy + montaz?
    www.roletyhoryzont.pl

  4. #4

    Domyślnie

    Ponoć wszystko mi w tej cenie dają brama w kolorzez złoty dąb, montaż, rabat itp. Moga mnie oszukać?????? na czym, o co się pytać?????

    A czy cena bramy Wiśniowksiego jest ok??

  5. #5

    Domyślnie

    ja mam firme ktora takie bramy montuje i sprzedaje jesli dalbym ci taka cene to musialabys byc moja zona lub kochanka bo nie lubie rozdawac bez zarobku ...
    cena wisniowskiego jest do przyjecia .podpowiem ci ze wisniowski powinien znalezc sie u ciebie w garazu za okolo 4000- 4500 brutto z napedem w zlotym debiei uwazam ze to gorna granica przynajmniej na moim terenie a hormann tez w tych granicach
    pozdrawiam

  6. #6

    Domyślnie

    Kochanka jeszcze nie szukam, a ty zapewnie kochanki też nie, ale no no, ... musze się chyba dobrze do ciebie uśmiechać, (albo lepiej do tego pana w firmie co mi dał taką cenę

  7. #7

    Domyślnie

    Holusio! A co myślisz o bramach BIGTOR?
    Przyznam że szukam niedrogiej a słyszałam że one sa dość tanie???

  8. #8

    Domyślnie

    nie mialem przyjemnosci poznac pana bigtora ale firma poltau ma rozsadne ceny to polski producent na wloskich podzespolach i niemieckim panelu(nie wszystkie) maja bardzo rozsadne ceny i duzo nizsze niz wisniowski mhormann czy normstahl

  9. #9

    Domyślnie

    Cena Hormanna jak najbardziej ok. Brama EPU 40 - gr segmentu 2 cm, wzór przetłoczenia poziome, kolor złoty dąb. Za 2.800,- z 7% VAT można kupić mając montaż w cenie i rabat około 5-7 oczek, zależy za ile montują.
    Pozdrawiam

  10. #10

    Domyślnie

    tu mnie masz ani jednej takiej nie sprzedalem jakos mi do glowy nie wpadlo proponowac 2 cmtrowe

  11. #11

    Domyślnie

    Ja w grudniu 2005, w Poznaniu, za taką samą bramę (segmentowa, 2500x2100, złoty dąb) ale z napędem, zapłaciłem łącznie z montażem 3800 brutto. Z tego co się wtedy zorientowałem, bramy Hormanna wychodziły wyraźnie drożej. Zwróć uwagę, że Hormann oferuje bramy grubości 2cm (Wiśniowski 4cm) - stąd być może wynika podana przez Ciebie cena takiej bramy.

  12. #12

    Domyślnie

    Czyli mam rozumić że Wiśniowski jest najtańszy, potem Hormann, a co myslisz o bramach BIGTOR-a??

  13. #13

    Domyślnie

    witam, sprawdź jeszcze ofertę normstahla. Jeden z fachowców od bram, który instaluje i Wiśniowskiego i normstahla, zaproponował mi Normstahla w cenie lepszej niż Wiśniowski (cena obejmowała bramę 5,0x2,25), napęd i montaż oraz 7% VAT. jak powiedział Hormstahl ma od jesieni jakąś promocję i napęd firmowy ultra Exelent Lang daje praktycznie w cenie. (Chodzi o bramę G30 w wersji Line). pzdr

  14. #14

    Domyślnie

    Widziałam tę brame Normstahla, mężowi sie podobała, była w kolorze brązowym i taka dziwnie powlakana, mam to być ponoć trwałe. Faktycznie cena atrakcyjna (promocja) około 3.500 z napędem
    Ale ja wolę złoty dąb bo pasuje mi do okien.

  15. #15

    Domyślnie

    Proszę jeszcze o opinię dot. BIGTORA????
    Mój znajomy ma taką i wygląda bardzo ładnie no i dobrze się sprawuje.
    Może jakieś opinie???

  16. #16

    Domyślnie

    Cytat Napisał edyta kozłowska
    Proszę jeszcze o opinię dot. BIGTORA????
    Mój znajomy ma taką i wygląda bardzo ładnie no i dobrze się sprawuje.
    Może jakieś opinie???
    ja zamawiałem z tydzień temu bigtor-a 2700x2260 złoty dąb z przetłoczeniami za ok 3150 brutto z montażem

    co do jakości i użytkowania to będą 3 drzwi w rodzinie z tej firmy i żadnych problemów

  17. #17

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wojtek R
    Cytat Napisał edyta kozłowska
    Proszę jeszcze o opinię dot. BIGTORA????
    Mój znajomy ma taką i wygląda bardzo ładnie no i dobrze się sprawuje.
    Może jakieś opinie???
    ja zamawiałem z tydzień temu bigtor-a 2700x2260 złoty dąb z przetłoczeniami za ok 3150 brutto z montażem

    co do jakości i użytkowania to będą 3 drzwi w rodzinie z tej firmy i żadnych problemów
    Oczywiście bez napędu?
    Pozdrawiam
    KrzysiekSw

  18. #18

    Domyślnie

    Cytat Napisał KrzysiekSw
    Cytat Napisał Wojtek R
    Cytat Napisał edyta kozłowska
    Proszę jeszcze o opinię dot. BIGTORA????
    Mój znajomy ma taką i wygląda bardzo ładnie no i dobrze się sprawuje.
    Może jakieś opinie???
    ja zamawiałem z tydzień temu bigtor-a 2700x2260 złoty dąb z przetłoczeniami za ok 3150 brutto z montażem

    co do jakości i użytkowania to będą 3 drzwi w rodzinie z tej firmy i żadnych problemów
    Oczywiście bez napędu?
    tak

  19. #19

    Domyślnie

    Pisałem już w innym poście - brama Interflex wymiar 2500x2260 z montażem - 2700 brutto, ewentualnie dodatkowo napęd Marantec (zrealizowany na łańcuchu) z automatyką i dwoma pilotami 1200 brutto - razem 3900 brutto. Nie znalazłem tylko żadnego użytkownika takiej bramy, może to źle.....
    Natomiast firma handlująca bramami już przeze mnie sprawdzona - kupowałem pokrycie dachowe, handlowiec się poczuwa (reklamowałem jedno okno dachowe)
    Pozdrawiam
    KrzysiekSw

  20. #20

    Domyślnie

    Dzięki za opinie!!!
    Właśnie wróciłam z rozmowy z przedstawicielem Bigtora w Olsztynie i zaproponowali mi cenę 3.060 zł. a po negocjacjach cenowych kolegi z szefem tamtej firmy dali mi cenę 2.800 brutto (bez napędu oczywiście)

Strona 1 z 10

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony