dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Membrana dach. trójwarstw. 2200/3000g/m2/24h ?????

    Czy może ktoś mi wyjaśnić co oznaczają te symbole, liczby:

    Membrana dachowa trójwarstwowa: 2200/3000g/m2/24h



  2. #2

    Domyślnie Re: Membrana dach. trójwarstw. 2200/3000g/m2/24h ?????

    Glupie moze pytanie troche z innej beczki
    a co bedzie z ta membrana za 5 lat jak syf osiadzie na tej foli + czas i zmiany temperatur dadza o sobie znac? Czy nie bedzie tak ze niezaleznie co za folia pojdzie na dach to jedyna paroprzepuszczalnosc bedzie wynikac z potencjalnych uszkodzen?

  3. #3
    Guest

    Domyślnie Re: Membrana dach. trójwarstw. 2200/3000g/m2/24h ?????

    Cytat Napisał Seluch
    Czy może ktoś mi wyjaśnić co oznaczają te symbole, liczby:

    Membrana dachowa trójwarstwowa: 2200/3000g/m2/24h


    Te oznaczenia to paroprzepuszczalność mierzona w różnych warunkach. Pierwsza wartość zwykle ok 25 stopni i 75% wilgotności, druga - w wysokiej temperaturze i niższej wilgotności.
    Folia raczej o dobrych parametrach (są lepsze)
    Przemek - masz granata, że nową wojnę zaczynasz? A co będzie jak deskowanie zjedzą korniki a papa w badaniach amerykanskich uczonych okaże się rakotwórcza ???

  4. #4

    Domyślnie Re: Membrana dach. trójwarstw. 2200/3000g/m2/24h ?????

    Cytat Napisał baba_budowniczy
    Przemek - masz granata, że nową wojnę zaczynasz? A co będzie jak deskowanie zjedzą korniki a papa w badaniach amerykanskich uczonych okaże się rakotwórcza ???
    Nigdzie nie smialem napisac ze papa cacy a folia beeee.. .po prostu za tymi parametrami idzie kasa-> lepsze parametry.. drozszy metr2
    Pytanie jest raczej czy warto tak naprawde zwracac na to uwage (placic extra) bo byc moze paroprzepuszczalnosc foli po 5 latach przykrytej 1-2 mm brudu jest bliska zero niezaleznie co bylo na starcie i rozsadnie jest i tak zostawic przerwe folia<->welna aby to sie nie kisilo po n latach?
    Przemek

  5. #5

    Domyślnie

    BB. Bardzo dziękuje za odpowiedz Jak sadzisz jak dobra jest to mebrana???
    Przemo - nie mam kasy na deskowanie i krycie papa. Jak sie problem pojawi z mebrana to bede myslal. Wydaje mi sie ze jest to materiał od dluzszego czasu stosowany na rynku krajowym jak i zagranicznym i powiem szczerze ze jeszcze nie slyszalem o tego typu klopotach i problemach

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony