dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 5
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 94
  1. #1
    Guest

    Domyślnie Wanna wolnostojąca - realizacje, opinie, inspiracje, rady, baterie

    Czy ktoś z Was ma (rozważa) taką? Jeśli ktoś już ma i korzysta - jak się sprawuje takie rozwiązanie w praktyce? Jakich producentów wanny macie lub zamierzacie kupić?

  2. #2

    Domyślnie

    Pamietaj, ze przy wannie wolnostojacej bedzie trzeba zainstalowac baterie z przylaczami w podlodze (tak zwana przywannowa). Wanny wolnostojace, to bardzo fajna sprawa, ale dosyc droga. Poolspa ostatnio wprowadzila do swojej oferty ciekawe wanny wolnostojace - od nowoczesnych po stylizowane.

  3. #3
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    2112wojtek

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4.617

    Domyślnie

    Cytat Napisał stefa0
    Pamietaj, ze przy wannie wolnostojacej bedzie trzeba zainstalowac baterie z przylaczami w podlodze (tak zwana przywannowa).
    Niekoniecznie Mozna postawic postument dla baterii. Proponujesz rozwiazanie bardzo eleganckie ale drogie i ekskluzywne

  4. #4
    Guest

    Domyślnie

    Sama wanna wydaje się droga, ale 'klasyczną" trzeba z kolei zabudować

  5. #5

    Domyślnie

    Bo ja zawsze proponuje to, co najlepsze. Nie uznaje polsrodkow A tak na marginesie, to znam firmy, ktore produkja ladne baterie przywannowe za calkiem niekoszmarne pieniadze

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał baba_budowniczy
    Sama wanna wydaje się droga, ale 'klasyczną" trzeba z kolei zabudować
    Tak. Ale obudowa do wolnostojacej tez kosztuje niemale pieniadze Mowie o wersji nowoczesnej, a nie o takiej na "lwich" lapach.

  7. #7
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał stefa0
    Cytat Napisał baba_budowniczy
    Sama wanna wydaje się droga, ale 'klasyczną" trzeba z kolei zabudować
    Tak. Ale obudowa do wolnostojacej tez kosztuje niemale pieniadze Mowie o wersji nowoczesnej, a nie o takiej na "lwich" lapach.
    Ja też... Widziałam bardzo fajną za 3900, ale może cena nie uwzględniała wszystkiego Jak znajdę w internecie, to wkleję - mi podoba się bardzo, bardzo

  8. #8

  9. #9
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał stefa0
    Chetnie zobacze
    Stefa - na stronie www.poolspa.pl zobacz w kategorii wanny wolnostojące memory XL (moja faworytka ) i future.
    Z punktu widzenia użytkowego bardzo spodobała mi się wanna Partner tej samej firmy (jest w kategorii "wanny prostokątne")

  10. #10
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Maxtorka
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.473

    Domyślnie

    baba_

    Future jest śliczna

  11. #11
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maxtorka
    baba_

    Future jest śliczna
    Ano, tak Muszę je wszystkie jeszcze zobaczyć "na żywo"

  12. #12

    Domyślnie

    Nie musze spogladac, znam je bardzo dobrze No ale nie przypominam sobie, zeby ktorakolwiek z wymienionych kosztowala 3.900zł Chyba jednak zerkne a strone Poolspy, bo wszystkie katalogi mam w pracy, a teraz jestem na urlopie

  13. #13

    Domyślnie

    Dobrze pamietalam. Memory XL kosztuje prawie 5.000zł, do tego 2.400 nogi powiedzmy drewniane, a Future prawie 9.000zł. Jestem bardzo dobrze zorientowana w takich wannach, bo ostatnio zaopatrywalam moich klientow w taka wanienke, ale na chromowanych, stylizowanych nozkach.

  14. #14
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Maxtorka
    Zarejestrowany
    Jun 2004
    Posty
    8.473

    Domyślnie

    Cytat Napisał stefa0
    Dobrze pamietalam. Memory XL kosztuje prawie 5.000zł, do tego 2.400 nogi powiedzmy drewniane, a Future prawie 9.000zł. Jestem bardzo dobrze zorientowana w takich wannach, bo ostatnio zaopatrywalam moich klientow w taka wanienke, ale na chromowanych, stylizowanych nozkach.


    Jak dobrze , że ja nie szukam wanny , bo poszlibyśmy z torbami

  15. #15
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) OGRODNICZKA CZARODZIEJKA Avatar Sonika
    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    12.639
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maxtorka
    Cytat Napisał stefa0
    Dobrze pamietalam. Memory XL kosztuje prawie 5.000zł, do tego 2.400 nogi powiedzmy drewniane, a Future prawie 9.000zł. Jestem bardzo dobrze zorientowana w takich wannach, bo ostatnio zaopatrywalam moich klientow w taka wanienke, ale na chromowanych, stylizowanych nozkach.


    Jak dobrze , że ja nie szukam wanny , bo poszlibyśmy z torbami


    Bardzo ładne wanny ma też Excellent i ceny też pewnie dużo niższe.
    Wolnostojącą mają taką:


  16. #16

    Domyślnie

    Wanna Oval z Excellenta owszem jest wolnostojaca, ale dostepna obudowa jest z tego co pamietam tylko drewniana (na specjalne zamowienie i droga), albo trzeba obudowac ja samodzielnie. Uffff....

  17. #17
    Guest

    Domyślnie

    Cytat Napisał stefa0
    Dobrze pamietalam. Memory XL kosztuje prawie 5.000zł, do tego 2.400 nogi powiedzmy drewniane, a Future prawie 9.000zł. Jestem bardzo dobrze zorientowana w takich wannach, bo ostatnio zaopatrywalam moich klientow w taka wanienke, ale na chromowanych, stylizowanych nozkach.
    Ale w sklepach z ceramiką spokojnie wynegocjujesz Memory w cenie netto . Nie mam problemu. Dlatego napisałam co napisałam. Future też mi się podoba, ale cena już mniej, nawet netto

  18. #18

    Domyślnie

    Rozumiem No to gratuluje wyboru, bo wanny bardzo mi sie podobaja.

  19. #19

    Domyślnie Wanna

    Mam w projekcie wanne na środku łazienki ale jeszcze nie mam na nią pomyslu .
    Może macie jakieś pomysly, zdjęcia. Będę wdzięczna

    Pozdrawiam

  20. #20

    Domyślnie Wanna pośrodku...

    Jeśli pośrodku to polecam z postumentem (wejście po schodkach) widziałem takie rozwiązanie i b. mi się podobało.
    Sam niestety mam wannę narożną a do tego odsuniętą od k. ściany o jakieś 30cm. Polecam jeszcze listwy oświetleniowe zrobione z diod dają b. ładny efekt.
    dar mowy dany jest każdemu, dar mądrości nielicznym.
    http://by.lilypie.com/Q9Fjp1/.png
    http://lbyf.lilypie.com/JPKzp1.png

Strona 1 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony