dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 50
  1. #1

    Domyślnie okna "wole oko"

    muszę zamówić trzy okna "wole oko" problem polega na tym że na wizualizacji projektu są okna pełne zajmujące niemal całą powierzchnię pionową lukarny , natomiast w projekcie okna te są ścięte w pionie na końcach (wydaje mi się że tak jest "brzydziej")
    proszę o opinie



  2. #2

    Domyślnie

    Trzymaj się projektu - w/g mnie bardzo ładne.
    Kurcze myślałem, że moje wole oko jest trudne
    Cierpliwość jest gorzka, ale owoce są słodkie.

  3. #3

    Domyślnie

    sorki ale moja żona twierdzi, że to w projekcie to porażka
    Cierpliwość jest gorzka, ale owoce są słodkie.

  4. #4

    Domyślnie

    no właśnie chyba kobiety mają większe poczucie estetyki

  5. #5

    Domyślnie

    i jeszcze jedno czy ktoś zamawiał podobne okna ile mogą kosztować?

  6. #6

    Domyślnie

    Ja też mam wole oko ale końce są ścięte. dla mnie wygląda OK. Myśle że znajdziesz firmę która zrobi ci takie okna ale za ile no i jeszcze kwestia otwierania tych końców. Podejrzewam że będzie to musiało zostać nie otwierane ( kwestia okuć). Ale tak teraz sobie mysle że przecież są okna trójkątne i otwierane a więc nie powinno być problemu. Ja mam okna szerokie na prawie 3 m i składało się z 3 części jedna duża środek i dwie małe po bokach. To wszystko razem skręcone podczas montażu. Myśle że jest to dobre rozwiązanie przy skomplikowanych kształtach.

  7. #7
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar sebo8877
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Głogów Młp
    Kod pocztowy
    36-060
    Dzielnica
    Zabajka
    Posty
    4.324

    Domyślnie

    Koszt szacunkowo to koszt okna prostokątnego na którym opiera sie to 'wole oko" + 400% - 4 giecia - nie zdziw sie jak cena urosnie do około 3000 - 3500 zł
    sebo8877
    Już niedługo już niebawem u siebie...

  8. #8

    Domyślnie

    A czy takie okna 'wole oczy' można wykonać jako plastikowe?

  9. #9

    Domyślnie

    moim zdaniem na wizualizacji sa ładniejsze lecz zczego będezie pokrycie dachu.

  10. #10

    Domyślnie

    w projekcie jest dachówka karpiówka, ale zastanawiam się nad inną dachówką ceramiczną bardziej " nowoczesną" w kształcie

  11. #11

    Domyślnie

    my budujemy mieszka i mamy właśnie takie okna.stolarkę zamawialiśmy w urzędowskim.projekt był robiony na całe okno /koncówki nie scinane/.teraz okazało sie że od dołu będzie trochę grubiej /ok.5cm dodoatkowej stolarki/jedno okno to u mnie koszt 55oo.
    pozdro.robimy z karpiówki antracytowej ,nam się bardzo podoba.

  12. #12

    Domyślnie

    romka tylko nie podwyższaj ścianki kolankowej w mieszku bo wygląda beznadziejnie

  13. #13

    Domyślnie

    5500 za 1 szt. ( słownie jedna sztuka), rama ze złota?

  14. #14

    Domyślnie

    5500 -1 szt....niestety ,chciałam to mam ,ale nie chciałam robić tego okna na półokrągło.co do scianki to jest już podniesiona,chyba o dwa pustaki,ale żle nie wyszło bo automatycznie dach wydłużyliśmy,zeby zrobiła sie taka "czapa"/teraz dach odstaje od domu ok.1m/
    pozzdro

  15. #15

    Domyślnie

    widzisz to tak jak ja, wybierałem projekt bo mi się dach podobał to teraz mam a masz już jakieś zdjęcia tego swojego okna?

  16. #16

    Domyślnie

    no cóż....pare postów niżej jest o urzędowskim,tyle że teraz chce tynkować i że przyjdą pózniej okna to mi nawet na rękę.jak cieśle robili dach i okno to najpierw zrobili według projektu z desek wykrój okna/tak jak jest narysowany w projekcie i wg tego robili "obrys" na dachu.przedstawiciel przyjechał pomierzył,przyłozylismy "atrapę" z desek
    i ponieważ nam już nie była potrzebna towział ja do fabryki zeby nie było niespodzianek,a pózniej jeszcze raz przyjechał i jeszcze raz te wole oka mierzył.

  17. #17

    Domyślnie

    czołgi bedzie miała szybciej te okna,gdzies w połowie grudnia też z urzędowskiego,jak będa jakieś zdjecia to moge podesłac
    pozdro

  18. #18
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar anpi
    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    4.648
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    162

    Domyślnie

    Cytat Napisał MARIO345
    i jeszcze jedno czy ktoś zamawiał podobne okna ile mogą kosztować?
    Tanie to nie będzie

  19. #19

    Domyślnie

    zdaje sobie sprawę ż wszelkie gięcia i wygibasy muszą kosztować
    Czy może ktoś widział taki budynek gdzieś w Polsce, chętnie bym zobaczył
    I dalej nie wiem czy ścinać te okna czy zostawić "dziobki"

  20. #20

    Domyślnie

    do kiedy musisz podjąć decyzję?

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony