dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    e_kran
    Guest
    e_kran

    Domyślnie Czy w Krakowie jest jakaś godna polecenia rozsądna ekipa ?

    Przymierzam się do budowy domu ok. 200m2 parter + piętro + garaż, bez podpiwniczenia, Porotherm. Na razie kontakty z wykonawcami zaowocowały mi ofertami rzędu 200 KPLN za stan surowy otwarty. Lekko się skrzywiłem, bo byłem przekonany, że to wyniesie dużo taniej.

    Szukam więc dalej ekipy. Czy jest ktoś kto może mi polecić konkretny namiar w Krakowie lub okolicach ?

    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Jak widać zainteresowanie zerowe więc w mieście Kraka nie ma ekip. Ja buduję w Chrzanowie. Podobna wielkość.
    Za stan surowy ze ściankami działowymi, wylewkami, murkami, tarasem, dachówką cermiczną, 9x okno dachowe dałem 125.000, w tym 7%VAT. O ile pamiętam ceny jakie dostawałem wahały się od 120.000 do 160.000 Tylko jeden facet wyskoczył z ceną 210.000.

  3. #3
    e_kran
    Guest
    e_kran

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bartek-Andromeda
    Jak widać zainteresowanie zerowe więc w mieście Kraka nie ma ekip. Ja buduję w Chrzanowie. Podobna wielkość.
    Za stan surowy ze ściankami działowymi, wylewkami, murkami, tarasem, dachówką cermiczną, 9x okno dachowe dałem 125.000, w tym 7%VAT. O ile pamiętam ceny jakie dostawałem wahały się od 120.000 do 160.000 Tylko jeden facet wyskoczył z ceną 210.000.
    Ja znalazłem na razie tylko takich, którzy wyskakują mi z ceną ok. 200 tys. Firmy są przeładowane robotą i wariują z cenami. Znaczy chciałem powiedzieć - cenią się. A ja nie chcę ryzykować z różnymi tam samorodnymi talentami budowlanymi, ekipami typu "pospolite ruszenie" murarzy-tynkarzy-cieśli etc. bo spaprać jest łatwo a potem koszty poprawek przewyższą mi zaoszczędzoną kwotę. Dlatego miotam się, bo z jednej strony chcę nająć poleconą i sprawdzoną ekipę, a z drugiej strony szkoda mi kasy dla "prezesa" tejże firmy, bo i tak wiadomo, że pracują u niego przysłowiowi "górale" z Krakowa i okolic. Jednym słowem mam trudne do spełnienia wymagania: cena nie za wysoka + jakość robót b. dobra.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony