dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie cena 8000 zł za zrobienie elektryki domku 152 m2

    Powiedzcie czy cena 8000 zł za zrobienie elektryki oraz doprowadzenie kabli tv , telefon i komputer.to dużo czy mało ? .Ceny materiałów po stronie wykonawcy < gniazdka typu "POLO">

  2. #2

    Domyślnie

    Ja robiłem w ub roku. Zakres - przyłącze od skrzynki w ulicy, elektryka, TV, telefon, domofon, alarm. Wszystko same kable i puszki. Tablica rozdzielcza kompletna. Materiały kupowałem z wykonawcą(miał rabat w hurtowni) i faktura była na ok. 5300,-.Robocizna kosztowała 2500,-.
    _____________________________

    Pozdrawiam
    DF

  3. #3

    Domyślnie

    Dom 180 m2, cała elektryka ( dużo wyłaczników podwójnych i potrójnych ), cztery "centra multimedialne" na 2 pietrach ( kable TV - też sygnał zwrotny, telefon, internet ), instalacja alarmowa ( czujki w każdym oknie ). Za wszystko z materiałem 6.500.- ( bez gniazdek ), kable wkuwane. Puszki do każdego włacznika osobno zakończone panelami. Dom z badzo twardej silki, za co każdy elektryk liczu extra.
    Po wybudowaniu domu będę znała się na wszystkim i będę potrafiła wszystko zrobić sama, tylko wtedy to już po co ....

  4. #4

    Domyślnie

    elektryk, ktory ma rozpoczac prace w kwietniu 2006 r., zazyczyl sobie : 40 zł za punkt wyjscia bez wzgledu na odleglosc plus 2.500 zł za tablice rozdzielcza. Sa to koszty wraz z materiałami i obejmujmą instalacje elektryczną, TV, domofon, telefon.

    Czy to dużo?

    A jakie są koszty instalacji odgromowej?

  5. #5

    Domyślnie

    Widzę, że albo przepłaciłem albo....... Nie wiem czy w waszych wycenach jest kabel ziemny od skrzynkiw ogrodzeniu + robocizna ok. 800,- i ja zastosowałem odgromniki w tablicy i skrzynce licznikowej to "nabiło" ponad 900,- .
    _____________________________

    Pozdrawiam
    DF

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony