dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 146 z 214
Pokaż wyniki od 2.901 do 2.920 z 4265
  1. #2901
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    doktorone

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Kraków
    Posty
    5

    Domyślnie

    szukam stolarza, potrzebuje mebli do kuchni, salonu, łazienki, sypialni

  2. #2902
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał doktorone Zobacz post
    szukam stolarza, potrzebuje mebli do kuchni, salonu, łazienki, sypialni
    Może tu ;
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post4056151

  3. #2903
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    sniezynka

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-149
    Posty
    1

    Domyślnie Tynki raf-tynk

    Cytat Napisał upiór Zobacz post
    Bardzo poważnie przestrzegam przed pseudo firmą raf-tynk (kaszów-rybna)facet nie ma kompletnie pojęcia o tynkach,tynki w jego wykonaniu to prawdziwa masakra,krzywizny,dziury,wybulenia,brak kątów,szpalety masakrycznie krzywe,dramat!!!nie odbiera telefonów,poprawek nie umie wykonać,na budowie syf,pijaństwo.przestrzegam przed rafałem irlikiem,szkoda nerwów,kasy i wogóle,nawet za darmo nie warto go brać.moja przygoda z tym delikwentem ma finał w sądzie,wystrzegajcie się go!!!!!!!!!
    Witam, to samo mnie niestety spotkalo - moje tynki sa koszmarne. Od trzech miesiecy nie moge sie doprosic o poprawke u Pana Rafala - moze nie warto..... Czy moge zapytac jak sobie Panstwo poradzili z poprawieniem tynkow? Da sie na takie sciany polozyc jeszcze gladz cementowo-wapienna. Inna ekipa chce polozyc nowy tynk o grubosci 0,5 cm i nowe kanty - co nie bardzo nam sie podoba.
    Bede bardzo wdzieczna za informacje i ewentualny kontakt ([email protected]) - stoje przed trudnym zadaniem naprawy tynow, ktore sa cale pofalowane w dziury i gory......

  4. #2904

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kuxxica Zobacz post
    Marek Borkowski - robotnik od wykończeń (łazienki, podłogi, ściany, malowanie i tp.)
    Zainkasował z góry kasę, nie dokończył zlecenia zostawiając rozgrzebaną robotę i więcej się już nie pokazał zabierając klucz od domu, który mu udostępniono na czas realizacji.
    Czy ktoś zna tego człowieka, czy komuś wykonywał remonty lub inne prace ?
    Czy są inne osoby przez niego oszukane !

    Proszę o opinie !
    Temat jest aktualny!
    W dalszym ciągu poszukiwane są osoby oszukane przez tego człowieka, wszelkie informacje prosimy kierować pod nr tel. 503-94-55-88

  5. #2905

    Domyślnie

    Szczerze polecam ekipę do tynków już wspomnianą tu na forum : Supertynki http://www.supertynki.pl/
    Chłopaki właśnie skończyli u nas prace (tynk cement-wapienny), zdjęcia mogę przesłać na priv.
    Terminowo, dokładnie, równo
    pozdrawiam Panie Tomku i Panie Jacku
    Ostatnio edytowane przez Yerenia ; 25-03-2013 o 07:23

  6. #2906
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    doktor204

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Wieliczka
    Kod pocztowy
    32-020
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam,przeczytałem opinie o firmie Andbud i jestem trochę zaniepokojony.Mam zamiar zatrudnić ich do budowy domu.Czy jest coś o czym powinienem wiedzieć przed realizacja zlecenia.Jaka to firma? Rzetelna , fachowa czy coś jest nie tak ? Proszę o odpowiedź .Pozdrawiam D.

  7. #2907
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    devil666

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Sześciogród
    Kod pocztowy
    66-666
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Basia_KRK Zobacz post

    Południowa - odnośnie tynków maszynowych cem-wap polecam SuperTynki z Krakowa - www.supertynki.pl - zdjęcia u mnie w wątku. Kontakt telefoniczny: Tomek - 601-667-101. Powołaj się na Forum.
    też mi polecenie... przecież to firma twojego męża..

  8. #2908

    Domyślnie

    Czy wie ktoś coś na temat firmy brukarskiej Krupabruk z Chrzanowa?
    Ostatnio edytowane przez Paco16 ; 02-04-2013 o 16:49

  9. #2909

    Domyślnie

    Polecam firmę, która budowała (dokładnie mówiąc rozbudowywała mój dom). Ze starej ruiny do super wykonanego budynku. Czasowi, uczciwi (żadnych braków na budowie, zawsze na czas i żadnych ucieczek przed czasem). U mnie byli z polecenia i nie żałuję. Właściciel złoty człowiek, przede wszystkim uczciwy. Zamawiali dla mnie również wszystkie materiały i z tym i rozliczeniami nigdy żadnych problemów. \

    Namiary na firmę:
    USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE Wiesław Halek Tel: 602347490

    Od zakończenia budowy minęło już prawie dwa lata i nie mam zastrzeżeń. Szczerze polecam!!

  10. #2910
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar tom13
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    321
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    149

    Domyślnie

    Czarna Lista –wykonawca mebli kuchennych

    Nie polecam firmy: "PIO-MEB" Piotr Malada
    31-589 Kraków ul. Niepokalanej Panny Marii 93,
    NIP 6792172581 tel.: 501-520-925 emial [email protected]

    Sprawa obecnie jest w toku…. Pan Piotr nie chce uznać reklamacji wadliwych frontów.
    Nie odbiera telefonów, nie odpisuje na maile ani smsy. Tylko raz udało nam się skontaktować z p. Maladą – mąż zadzwonił z innego nr. tel. zgłosił reklamację i do tej pory p. Malada milczy ( a było to w styczniu 2013 r.). Nadmienię, że siedziba firmy Pana Malady to część hali która znajduje się na ogrodzonym, zamkniętym, prywatnym terenie (aby wejść trzeba najpierw zadzwonić do Pana Piotra).

    Opisze całą sprawę w punktach:

    1. Pan Piotr Malada w marcu 2010 r. wykonał meble kuchenne z frontami szafek firmy Amco z Wieliczki.
    2. W lipcu 2010 zgłosiliśmy p. Piotrowi reklamację – na frontach pojawiły się plamy przypominające wyschnięte krople wody, Pan Malada zabrał jeden front do producenta firmy Amco.
    3. Producent po rozmowie z Panem Piotrem oświadczył, że przyczyną plam jest umycie frontów „jakimś” niedozwolonym środkiem do mebli (nie podając jego nazwy).
    4. Wykonawca cytując negatywną odpowiedź producenta frontów odmówił uznania reklamacji.
    5. We wrześniu 2010 r. zleciliśmy rzeczoznawcy z Wojewódzkiego Inspektoratu w Krakowie wykonanie ekspertyzy dotyczących frontów (orzeczenie techniczne mogę udostępnić na maila).
    Cytat z orzeczenia: „ Występowanie plam na wszystkich elementach świadczy o zastosowaniu wadliwej foli bądź błędów technologicznych popełnionych podczas okleinowania frontów (...). Zacieki oraz plamy jakie powstały na dolnych szafkach świadczą, że folia wchodzi w reakcję z wodą jakiej drobne rozbryzgi powstają podczas korzystania ze zlewozmywaka oraz blatu roboczego. Plamy jakie powstały na górnych szafkach i ich umiejscowienie wokół pochwytów świadczy, że powstały one na skutek otwierania szafek mokrymi dłońmi. Wówczas doszło zapewne do kontaktu mokrej skóry dłoni z powierzchnią szafki a w efekcie do powstania plam …”
    6. Po okazaniu w/w ekspertyzy Pan Piotr uznał reklamację – nowe fronty zostały wymienione w lipcu 2011 r. - zajęło mu to rok . Dostaliśmy pisemną gwarancję na w/w fronty.
    7. Niestety na wymienionych frontach problem się pojawił ponownie.

    Tym razem Pan Piotr Malada całkowicie nas lekceważy.

    Dlatego też nie polecam Państwu firmy "PIO-MEB" Piotr Malada z Krakowa.

  11. #2911
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    opryszek19

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    3

    Domyślnie

    Polecam firmę do układania kostki brukowej.
    Usługi budowlano- brukarskie.
    Mietniów 176
    32-020 Wieliczka
    tel. 501423137 Pan Stanisław

  12. #2912

    Domyślnie

    Poszukuję osoby do podłączenia instalacji alarowej w skrzynce.
    Przewody oraz czujki są pozakładane.

  13. #2913
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Justka_krk
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-209
    Posty
    483
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    103

    Domyślnie

    Pierwszy raz zamieszczam tutaj post z opinią, i niestety nie będzie to biała lista , a zdecydowanie czarna

    Firma Allbud reklamuje się jako renomowany przedstawiciel producenta KRISPOL(m.in.odznaczony przez nich nagrodami za współpracę), i jak to każda firma, która „łapie” potencjalnego klienta, mami obietnicami, rozciąga wizje długotrwałej i oczywiście opłacalnej dla klienta współpracy, zapewnia o oddaniu dla dobra sprawy, o mottcie firmy bazującej na stwierdzeniu „nasz klient nasz pan” itp. itd….żeby nie być gołosłowną, poniżej cytat ze strony internetowej Firmy A. (czcionka wielka i kolorowa, a jakże – żebyś kliencie wiedział, że dla Ciebie wszystko….):

    „Wychodząc z założenia, że firma to ludzie, zatrudniamy specjalistów posiadających odpowiednie kwalifikacje niezbędne do wykonywania usług na najwyższym poziomie. W trakcie piętnastoletniej działalności następował stały rozwój firmy, połączony z ciągłym poszerzaniem oferty.
    Jakość i profesjonalizm w prowadzeniu inwestycji sprawiają,
    iż nasi Klienci chętnie powierzają nam coraz to nowe i trudniejsze zadania.

    Najważniejszym dla nas celem - jest satysfakcja Klienta,
    stawiamy na solidność, rzetelność oraz terminowość.”


    Brzmi nieźle, asortyment mają taki, jaki nas interesuje, więc nawiązujemy kontakt – przyjeżdża pan W. raz, drugi, trzeci…fatyguje się na budowę, brnie w czystych bucikach po błocie, żeby wymierzyć i pomierzyć, żeby było dobrze – pamiętajmy – wyłącznie satysfakcja klienta!!! Pan W. od momentu zamówienia do dostarczenia towaru utrzymuje kontakt, czujemy się „ważni”, „dopieszczeni”….pierwsze zgrzyty zaczynają się, gdy dociera do nas zamówiony towar, "specjaliści o odpowiednich kwalifikacjach" przywożą drzwi, które mają odwrotnie zamontowane szybki…, kolejne zaskoczenie to brak możliwości kontaktu z panem W. – nagle jego telefon nie ma zasięgu, nie może zostać odebrany, staje się głuchy – łaskawie około południa odzywa się do nas pan W. i decyduje: drzwi pojadą do wymiany na warsztat, panowie "specjaliści o odpowiednich kwalifikacjach" montują niestrudzenie pozostałe elementy (2 bramy garażowe i drzwi od kotłowni). Teoretycznie panowie "specjaliści" mają ułatwione zadanie bo i posiadają w futrynach zamocowane repery i posiadają także zamontowane dolne okna (mogące, w razie problemów z rozszyfrowaniem reperów, stanowić punkt odniesienia wysokościowego). Żeby wszystko było cacuśnie panowie "specjaliści o odpowiednich kwalifikacjach" pożyczają od firmy okiennej niwelator (nie komentuję nieposiadania własnego urządzenia tego typu przez panów specjalistów) żeby mieć całkowitą pewność słuszności własnych działań – taka wisienka na torcie….

    Wracają drzwi zewnętrzne, przełożone, nawet nieuszkodzone, z wielkim trudem, w bólach i mozole zostają wreszcie zamontowane (nie wiem, czy daje znać o sobie zmęczenie, czy może już chęć zrobienia na odpier..się, byle już pojechać, bo zbliża się godzina 17) – ostatecznie drzwi się trzymają, a my żegnamy się z panami "specjalistami o odpowiednich kwalifikacjach" ciesząc się, że dom wreszcie jest zamknięty…

    mija miesiąc, dwa, trzy – zaczynają się przygotowania pod wylewki, przyjeżdża firma od papowania, rozkałda niwelator i …okazuje się, że każde(!!!!!!) z drzwi zamontowanych przez Firmę A. są na różnych wysokościach, od kotłowni za wysoko o jakieś 3 cm, bramy garażowe jedna za wysoko o 3cm, druga o 4cm, a drzwi wejściowe za nisko o 2,5 cm…ja się mogę nie znać, M. się może nie znać, ale wydaje mi się, że panowie "specjaliści o odpowiednich kwalifikacjach niezbędnych do wykonywania usług na najwyższym poziomie" powinni umieć zamontować drzwi na podstawie reperów i niwelatora!!!…

    M. dzwoni do pana W. – oczywiście pan W. się nie poczuwa, nie widzi problemu, nie ma opcji, że to oni źle zrobili, przecież mają kwalifikacje, to pewnie Ci od okien źle zamontowali….na rzeczowe argumenty M., gdy pan W. już nie miał nic „mądrego” do powiedzenia, zaczął knuć teorie spiskowe, że M, pewnie go nagrywa i wykorzysta te nagrania (na youbtube miał wrzucić???), że M. mu grozi (pan W. tak z 1,5 raza taki jak M….) …..szarpanina telefoniczna trwała ponad godzinę, stanęło na tym, że Firma W. łaskawie zwróci nam 480zł kosztów montażu, które ponieśliśmy…zgodziliśmy się na to wyłącznie z braku czasu na inne rozwiązanie (powołanie biegłego, założenie sprawy, sąd…) – tydzień później mieliśmy umówione wylewki…

    Całość wymiany drzwi kosztowała nas wiele więcej – demontaż i ponowny montaż, zatynkowanie nadproża (które już było wykonane)…ale pewnie firmy pokroju Firmy A. na to liczą, że klient nie będzie się „szarpał” z prostej przyczyny – braku czasu (który przy budowie jest towarem wyjątkowo deficytowym)…..

    my z tą firmą nie chcemy mieć już nic do czynienia (mam nadzieję, że towar Krispola jest na tyle porządny, że nie będzie potrzeby korzystania z gwarancji…)….innych też raczej przed współpracą z Frimą A. przestrzegamy…a KRISPOLOWI, cóż radzimy rozsądniej dobierać dystrybutorów, bo fajny produkt ginie przy takiej obsłudze….
    Pierzchamotki i ich plotki

    Dziennik Budowy Pierzchamotek


    !!!Sprzedam nowe gąsiory Creaton Domino Czarny Angoba!!!

    Nie zbliżaj się do kozy z przodu,
    konia z tyłu,
    a głupca z każdej strony...

  14. #2914

    Domyślnie

    Czy kogoś do wykonania podbitki z blachy możecie polecić?
    --
    Cerbin
    Od 01/04/2012 w Guliwerze pod Niepołomicami

  15. #2915
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    mat889

    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Myślenice
    Kod pocztowy
    32-400
    Posty
    1

    Domyślnie

    Ja moge polecic Ekipe budowlana z Myslenic. Szybko solidnie i stosunkowo tanio zrealizowali moj projekt posiadaja kilku osobowa i co najwazniejsze nie pijącą ekipe kontakt: Krzysztof:
    tel: 517227939, 781651706
    e-mail : [email protected]

  16. #2916
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    pracoholik

    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-513
    Posty
    11

    Domyślnie

    Wielu robi sobie tutaj niezłą darmową kryptoreklamę.
    Ostatnio edytowane przez pracoholik ; 23-04-2013 o 15:35 Powód: uzupełnienie

  17. #2917
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    pracoholik

    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-513
    Posty
    11

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kuxxica Zobacz post
    Marek Borkowski - robotnik od wykończeń (łazienki, podłogi, ściany, malowanie i tp.)
    Zainkasował z góry kasę, nie dokończył zlecenia zostawiając rozgrzebaną robotę i więcej się już nie pokazał zabierając klucz od domu, który mu udostępniono na czas realizacji.
    Czy ktoś zna tego człowieka, czy komuś wykonywał remonty lub inne prace ?
    Czy są inne osoby przez niego oszukane !

    Proszę o opinie !
    Znam te kreaturę, okropny facet, nie mogliście gorzej trafić.
    Jakiś czas temu Marek Borkowski wykonywał prace remontowe w naszej rodzinie,
    strasznie przeciągał robotę, nie lubił jak mu się patrzy na ręce, kiedyś założyliśmy mu ukrytą kamerę z mikrofonem aby podglądnąć jak pracuje,
    okazało się wtedy, że średnio na godzinę prawdziwej roboty było 10 minut a pozostały czas spędzał na jedzeniu, piciu kawy i rozmowach telefonicznych (okropnej treści), chwilami nawet gadał sam do siebie jak jakiś nawiedzony. Po jakimś czasie ukończył zlecenie nawet w miarę starannie ale więcej go u nas w rodzinie nie zatrudnimy bo jakiś taki ciężki jest do współpracy. To taki życiowy nieudacznik, niedowartościowany cwaniak. Jedyna jego zaleta to to, że nie spożywał alkoholu.
    Ale jak to się stało, że zabrał wam klucz i kasę czy to znaczy, że zapłaciliście temu robolowi z góry?
    Ostatnio edytowane przez pracoholik ; 23-04-2013 o 15:33 Powód: korekta

  18. #2918
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    pan Żubr

    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Kod pocztowy
    12-345
    Posty
    141

    Domyślnie

    Cytat Napisał mat889 Zobacz post
    Ja moge polecic Ekipe budowlana z Myslenic. Szybko solidnie i stosunkowo tanio zrealizowali moj projekt posiadaja kilku osobowa i co najwazniejsze nie pijącą ekipe kontakt: Krzysztof:
    tel: 517227939, 781651706
    e-mail : [email protected]
    Reklama, reklama
    Pranie mózgu już od rana

  19. #2919
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Pecia

    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-611
    Posty
    12

    Domyślnie Poszukuję tynkarza

    Witam wszystkich!!
    Poszukuję sprawdzonego tynkarza, który działa na pólnocy Krakowa, niestety polecony przez znajomych wystawił nas do wiatru.

  20. #2920

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pecia Zobacz post
    Witam wszystkich!!
    Poszukuję sprawdzonego tynkarza, który działa na pólnocy Krakowa, niestety polecony przez znajomych wystawił nas do wiatru.
    Cześć,

    Jak potrzebujesz całej ekipy - to prześlę namiary, ja jestem zadowolony. Ale czy znajdą czas to już inna para kaloszy...

Strona 146 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony