dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 179 z 182
Pokaż wyniki od 3.561 do 3.580 z 3636
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    manfred1

Kod pocztowy
    34-400

Domyślnie

Jeśli ktoś szuka firmy z Podhala a nie chce trafić na Tych którzy u mnie robili to podam info na PW. Może na kopaniu fundamentów sie znają ale od wykończeń dzieli ich droga świetlna. Tak się zastanawiam ile kosztuje generalny remont mieszkania 56 metrowego na Podhalu. Ale tak na cymes.
    Natomiast z całą powagą polecam Jasiek Bobek hydraulik z Nowego Targu. Mistrzostwo świata.

FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar igor89
    Dzielnica
    wieś

Domyślnie

Polecicie jakąś solidną firmę budowlaną z powiatu tarnowskiego lub brzeskiego co by podjęła się budowli domku letniskowego całorocznego o powierzchni zabudowy 33,00m2 (użytkowa 16,42m2)?

WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Frombolada

Kod pocztowy
    31-353

Domyślnie

Józef Domagała Kraków i okolice- firma budowlana DOM" czarna lista wykonawcow. Nie polecam nikomu! Specjalnoscia tej ekipy sa krzywe sciany i caly dom. Roznica w krzywiznie potrafi wyniesc 10 cm. Krzywy dach, wszystko krzywe. Nie polecam. Tragedia budowlana, wysokie koszty poprawek. Ekipa biega na budowie zamiast solidnie stawiac sciany, wszystko w biegu i pospiechu.

Domyślnie

Witam,
    Ktoś poleci naprawdę dobrego speca od dachów (cieśla dekarz) z okolic Brzeska, Tarnowa.
    pozdrawiam

Dom ze stawem

Kod pocztowy
    30-389

Domyślnie

Biała Lista - Tynki - firma Para 693379681 - solidne chłopaki z Podhala - robią solidnie, rzetelnie informują o kosztach, nie oszczędzają na jakości i materiale.
    Wod-kan - Józef Chlebda - solidny, doświadczony, profesjonalista w każdym calu. 602779337 .
    Wykończeniówka - Grzegorz Frankowski - 516 952 881 - dzięki temu Panu wykańczanie domu było najmniej stresującym etapem budowy. Pomógł skorygować błędy w pomiarach mebli kuchennych wykonane wcześniej przez znaną na całym świecie Firmę Meblową. Pełni usługi kompleksowo.
    Ocieplenie poddasza - Bogusław Stępski 501075307 - Solidność, profesjonalizm za naprawdę rozsądną cenę.
    Ocieplenie domu - Pan Krawacki -880580209 lub drugi nr 509346042 - człowiek solidny i niezwykle uczciwy - w ostatecznym rozliczeniu poinformował że pomiary powierzchni do ocieplenia które robił wcześniej inny kandydat do ocieplenia - były niedokładne i będzie taniej - 2000 tysiące mniej - szok !
    Schody drewniane - Firma Rabdrew -697400117 - schody wykonane terminowo, solidnie w naprawdę konkurencyjnej cenie.
    Taras i ganek z kostki - robiła firma Radko -tel 722081000 - solidnie i szybko wykonali taras - fachowa ekipa ze stałym składem a nie pospolite ruszenie spod sklepu jak to sie zdarza często -cena w porządku - Pan Jakub to konkretny człowiek - umawia się przyjeżdza, wycena, porada co do wykonania i materiału - ustalenie terminu - wykonanie. A nie jak niektórzy z tej branży: "Panie dziś nie dam rady", albo inny koleś po tygodniu negocjacji: "Panie ja może jednak nie będe tego robił bo podłapałem większe zlecenie" - dzięki Panu Jakubowi zaoszczędziliśmy nerwów i mamy piękny taras.
    Na czarną listę nie wstawiam nikogo - żeby nie przeklinać.
    Ostatnio edytowane przez Dom ze stawem ; 04-03-2017 o 06:44

Domyślnie

Stan surowy zamknięty zrobiony.

Absolutnie biała lista:

Unimar okna Tarnów. Cena nie mała ale ekipa świetna, montaż fachowy. Polecam.
    Brama Hormann OknoLux Tarnów/Brzesko bez zarzutu

Po kolejnym etapie mam nadzieję dopisać kolejnych

Teraz zapytanie o brukarzy z okolic Tarnowa ?
    Mam do zrobienia 200m2
    pozdrawiam

Januszstu

Kod pocztowy
    32-087

Domyślnie

Ogrodzenie z siatki - poszukuje sprawdzonej ekipy do wykonania ogrodzenia z siatki + podmurowka z gotowych modułow. Okolice Krakowa.
    Czy możecie kogoś polecić?
    Dziekuję

Rene_krakow

Domyślnie

CZARNA LISTA

RYSZARD KALETA
    Jasienica 255
    32-400 Myślenice
    NIP 6811684627

Podpisana umowa na roboty budowlane zakres SSO, termin określony w umowie na kwiecień tego roku (oczywiście zależnie od warunków).
    Dziś okazało się że jednak nie przyjdą w tym roku bo nie mają czasu, Nie polecam chyba że ktoś lubi współpracować z osobami niesłownymi.

OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

Domyślnie

Cytat Napisał Sorc Zobacz post
    Stan surowy zamknięty zrobiony.

Absolutnie biała lista:

Unimar okna Tarnów. Cena nie mała ale ekipa świetna, montaż fachowy. Polecam.
    Brama Hormann OknoLux Tarnów/Brzesko bez zarzutu

Po kolejnym etapie mam nadzieję dopisać kolejnych

Teraz zapytanie o brukarzy z okolic Tarnowa ?
    Mam do zrobienia 200m2
    pozdrawiam
    Moge polecic P. Krzysztofa Heryszka Firma Hery-Bruk solidnie , terminowo rozsadnie cenowo polozyli u mnie ponad 300m2 Firma godna polecenia http://www.herybruk.pl/kontakt.html
    Pozdrawiam

OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    108

Domyślnie

Cytat Napisał peter 7474 Zobacz post
    Witam,
    Ktoś poleci naprawdę dobrego speca od dachów (cieśla dekarz) z okolic Brzeska, Tarnowa.
    pozdrawiam
    Jeden z najlepszych Fachowcow jacy pracowali u mnie Pan Franciszek Wrona tel : 513067424 Dekarz nad Dekarzami nie ma dla niego rzeczy niemozliwych , swietna praca przy obrobkach blacharskich .

108

Domyślnie

Cytat Napisał slusar Zobacz post
    Witam,
    ma ktoś zamontowane "Sufity Napinane"?
    Będę wdzięczny za namiary na produkt oraz wykonawcę
    dziekuje
    A myslalam Panie Slusar , ze wszystko Pan potrafi
    P.S.
    Moja zabudowa wciaz ma sie dobrze ( zadnych pekniec itp . ) az trudno uwierzyc , ze to nie Pan ja robil

Domyślnie

Cytat Napisał Edyta M Zobacz post
    P.S.
    Moja zabudowa wciaz ma sie dobrze ( zadnych pekniec itp . ) az trudno uwierzyc , ze to nie Pan ja robil
    Pozostaje pogratulować.

Domyślnie

P.S.
    moja tez nie ma pekniec tez trudno uwierzyc ze nie on robil Slusar chcial mnie naciagnac na wymiane zamontowanych juz płyt bo niby zle dociete
    DDE

Domyślnie

Cytat Napisał dyzu007 Zobacz post
    moja tez nie ma pekniec tez trudno uwierzyc ze nie on robil Slusar chcial mnie naciagnac na wymiane zamontowanych juz płyt bo niby zle dociete
    Nie rozumiem po co te osobiste podjazdy-Moja oferta była nieatrakcyjna i tyle! Nie dogadaliśmy sie i dla Mnie temat jest zamknniety.
    Wyraziłem Swoje zdanie co do montazu płyt gk i wyraźnie powiedziałem ze pod tym sie nie podpisze.
    Nie bylem wykonawca tego poddasza-trzeba było dogadywać sie z wykonawcami na spoinowanie itp.
    (przecież musial być jakiś powód przez który nie dokończyli )
    Ostatnio edytowane przez slusar ; 23-03-2017 o 09:37

Orchidea55

Domyślnie

Brod-Bud Marcin Broda. CZARNA LISTA

Niestety i mnie się przytrafiło. Muszę dodać do czarnej listy.

Ekipa od ocieplenia Firma Brod-Bud Marcin Broda.
    Gość ciężki w kontakcie ale to można przecierpieć. Najgorsze że elewacja zepsuta. Nie potrafią prosto przykleić styropianu, bardzo średnie wykończenie parapetów i narożników.
    Szkoda kasy. Jeśli ktoś się na nich zdecydował uważać na i kontrolować na każdym etapie. Prace rozliczyć dopiero po dokładnym odbiorze prac. Później będziecie olewani.

SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar JacZenio
    Kod pocztowy
    30-800

Domyślnie

Specjalista nie musi się znać na wszystkim.

Widocznie są lepsi od zespołu pana Piotra, co robią za miskę "ryżu"

Cytat Napisał dyzu007 Zobacz post
    Widocznie inwestor, nie był świadomy lub nie miał wiedzy jak to powinno się robić.

z FRB Ślusarczyk, nie łączy mnie nic, oprócz zlecenia przeze mnie jako inwestora (i kierownika budowy) wykonania zabudowy GK poddasza.
    Myślę, że FRB Ślusarczyk, nie miało ze mną łatwo, to po zakończonej współpracy mogę podkreślić iż:
    1. Wymagający Wykonawca, przestrzega technologi wykonawczej,
    2. Przestrzega zasad, które narzuca systemodawca (rigips, isover, etc.),
    3. Bazuje na swoim długoletnim doświadczeniu,
    4. Nie daje sobie wcisnąć bzdetów.

Życzę każdemu inwestorowi, żeby trafiał na takie firmy wykonawcze, jak ekipa właściciela FRB ślusarczyk.

Co do wynagrodzenia: świadomy inwestor będzie wiedział ile usługa kosztuje, a nie świadomy będzie bazował na opinii kolegów, którzy budowlankę widzieli na bajce typu "sąsiedzi"

Domyślnie

Poszukuje dobrej ekipy od elewacji (malowanie, drobne poprawki) z okolic Skawina, Wadowice. Bardzo proszę o namiary na sprawdzoną firmę.
    Pozdrawiam
    Katka

SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Papucy

Kod pocztowy
    43-600

Domyślnie

Witam

Czy ktoś jescze korzystał z usług 'Ogólna budowlanka + dekarze: Pan Sławek Dudek 510-141-704 (Firma Budowlana Dudek) ' z Alwerni ( Regulice) znalazłem jednen wpis na forum ( pozytywny ) może ktoś jeszcze ma jakieś doświadczenia?

Domyślnie

firma budowlana z okolic Chrzanowa do stanu sso, polecacie kogos?

Strona 179 z 182

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia