dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 182 z 182
Pokaż wyniki od 3.621 do 3.636 z 3636
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    maciuspala

Kod pocztowy
    32-800
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

Domyślnie

Co znaczy przemysłowe wylewki....
    Na moim terenie działa kilkanaście małych i bardzo małych firm wykonujących tynki i wylewki, robienie dużych inwestycji czesto jest dla nich nieoplacalny z uwagi na umowy, zabezpieczenia i dlugie terminy platnosci.
    Mam kilku wylewkarzy którzy robią na Krakowie po 2 domki dziennie, szybka robota szybka kasa w ten sam dzień.
    Ale jeśli chodzi o typowe posadzki przemysłowe to polecam dużą firmę w tym.specjalizującą się Bekir z Brzeska.
    Dobre ekipy mają roboty na kilka miesięcy na przód i teraz wybrzydzają i szukają robót jak najbliżej zamieszkania.

Domyślnie

Długo zwlekałam ale w końcu się uzewnętrznię.

Ostrzegam przed ekipą budowlaną z okolic Gorlic a jej szefem jest Mieczysław Wiejaczka. Standard - ekipa górali, niezarejestrowani, żadnych umów, ale do rzeczy.

Wiem, że na forum były przypadki że kogoś wystawiła ekipa, ale pan Mietek przebił wszystkich w perfidii swoich kłamstw. Panowie mieli wejść na budowę na przełomie sierpnia/ września 2016 r. Byliśmy umówieni około pół roku wcześniej. Jak już wiedzieliśmy kiedy będzie pozwolenie na budowę to miesiac wcześniej daliśmy mu znać - powiedział że nie ma problemu. Przyznał się że złapał robotę u miejscowego dewelopera i trochę doszło mu roboty ale pamieta o nas. Tydzień później był już problem z kontaktem, przez kilka dni nie odbierał, chyba że zadzwoniliśmy z innego nr który potem też przestał odbierać. Udało nam się z nim skontaktować we wrześniu, powiedział że będzie w następny poniedziałek [KŁAMAŁ DO KOŃCA]. Postawiliśmy blaszak, kupiliśmy paletę cementu, geodeta przyszedł wytyczyć dom. Tutaj kontakt urwał się na amen. Wytyczenie stało do marca 2017 r. [płaciliśmy drugi raz za geodete]. Cement był do wyrzucenia. Co więcej, jeden ze znajomych zadzwonił zapytać czy ma terminy na jesień 2016 żeby postawić dom, to powiedział, że OCZYWIŚCIE. Po prostu byliśmy jednym z tych inwestorów których olał dla innych fuch. Starciliśmy przez niego kupę nerwów i czasu. Gdyby dotrzymał umowy to dom byłby sezonowany. Trochę ochłonęłam bo mam już dzięki Bogu SSZ z inną ekipą.

Gościa powinnam ciągać po sądach ale znajomi mnie od tego odwiedli. Ostrzeżenie dla innych: sama umowa nic nic daje [choć przyznaje się bez bicia że nawet tego nie mieliśmy], musi tam być kara umowna za brak terminowego rozpoczęcia - tylko kto się na coś takiego zgodzi? I taka oczywista rzecz - warto znać adres zamieszkania, choćby po to żeby gościa odwiedzić ze starszymi braćmi i namówić na działanie gdy majster próbuje odstawiać...

Lider FORUM (min. 2800) Avatar mother_nature
    2

Domyślnie

Biała Lista:

Tynki maszynowe Knauf Diamant - Supertynki, http://www.supertynki.pl , świetna współpraca z Panem Marcinem Wołkowskim. Nazwa firmy mówi sama za siebie. Ekipa profesjonalna, skrupulatna, panowie błyskawicznie wytynkowali nam dom, wystarczyło raz określić, gdzie chcemy gładko, a gdzie na ostro i idealnie tak właśnie jest!
    "Niedbałym dwa razy płacisz" - Inwestor

Dziennik budowy Z 7 własnymi ręcami

Domyślnie

Bardzo proszę o polecenie kogoś do SSO z okolic Wieliczki/Krakowa.
    Większość polecana z forum nie ma już terminów na wiosnę przyszłego roku :/

SYMPATYK FORUM (min. 10)
    radar22

Kod pocztowy
    30-054

Domyślnie

Cytat Napisał Ec-Synek Zobacz post
    Bardzo proszę o polecenie kogoś do SSO z okolic Wieliczki/Krakowa.
    Większość polecana z forum nie ma już terminów na wiosnę przyszłego roku :/

Ekipa Pana Sikory tel 600328847

U nas budowali w tym roku do SSO z dachem. Szybko, solidnie i bez problemów

Domyślnie

Cytat Napisał radar22 Zobacz post
    Ekipa Pana Sikory tel 600328847

U nas budowali w tym roku do SSO z dachem. Szybko, solidnie i bez problemów
    Dziękuję za pomoc.
    Kontaktowałem się już z tym Panem jakiś czas temu, ale chcę mieć nieco większy wybór jeśli chodzi o ekipy budowlane.
    Dodatkowo oferta Pana Sikory jest póki co najwyższa (najdroższa) ze wszystkich, które otrzymałem.

Domyślnie

Drodzy Malopolscy Muratorzy!

Poszukuje solidnych i sprawdzoncyh ekip do:

• Ocieplenie wylewki na gruncie i na poddaszu
    • Ocieplenie i zabudowa poddasza
    • Ocieplenie budynku z zewnatrz

Bardzo dziekuje za wskazowki.

Krzysiek
    Ostatnio edytowane przez KrzysiekSkotniki ; 03-08-2017 o 10:46

WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    marcinzz

Kod pocztowy
    32-040

Domyślnie

WItam,

Poszukuje solidnej i dokładnej ekipy do wykonania tynków cementowo-wapiennych. Wstępnie rozmawiałem z firmami SuperTynki jak i Pol-tynk. Macie może kogoś godnego polecenia, aby porównać wykonanie jak i ceny .

Pozdrawiam

Domyślnie

My wybralismy Supertynki, na poczatku Wrzesnia powiem czy warto czy nie

marcinzz

Kod pocztowy
    32-040

Domyślnie

Cytat Napisał KrzysiekSkotniki Zobacz post
    My wybralismy Supertynki, na poczatku Wrzesnia powiem czy warto czy nie
    Czekam w takim razie na opinię,

Nawiasem mówiąc mam od nich ofertę aczkolwiek chętnie jeszcze porozmawiam z innymi firmami. Zwłaszcza, że hektary są u mnie do tynkowania...

Domyślnie

Cytat Napisał marcinzz Zobacz post
    WItam,

Poszukuje solidnej i dokładnej ekipy do wykonania tynków cementowo-wapiennych. Wstępnie rozmawiałem z firmami SuperTynki jak i Pol-tynk. Macie może kogoś godnego polecenia, aby porównać wykonanie jak i ceny .

Pozdrawiam
    Jest jeszcze Andrzej Wójcik (PawojBud)

Domyślnie

polecam ekipę, która robiła u mnie tynki CW (w grudniu, świeże tynki przetrwały mrozy po -30C) - tel 787887496

park

Kod pocztowy
    30-320

Domyślnie

Chwiałbym prosić o namiary na wykonawców którzy układają kostkę brukową w Krakowie, podbudowa częściowo już jest wykonana.

Mam również do wykonania ok. 18-20mb ogrodzenia gabionowego oraz zamontować ok 60-70 mb ogrodzenia panelowego.

Interesują mnie eklipy które będą pracować na moim materiale i które nie boją się podpisać umowy i się z niej wywiązać (chodzi głównie o termin).

Domyślnie

jeśli chodzi o firmę supertynki to od razu mówię ... dolicz sobie sporo do naddatku (ekipa robi jedno( minimum 1 cm standard 1,5-2cm a szef wylicza z grubości 8mm) dodatkowo jak mają gorszy dzień a takowy mieli jeden u mnie tynki wynoszą wiaderkami a naddatki lecą ... nie wspomnę o sporej ilości poprawek to co od razu znalazłem a i dalej wychodzą. Może miałem pecha może nie..... (jedynie co mogę polecić to ich ekipa od wylewek ...konkretne chłopaki )

FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    adamzzz

Domyślnie

Cytat Napisał Bastian01 Zobacz post
    jeśli chodzi o firmę supertynki to od razu mówię ... dolicz sobie sporo do naddatku (ekipa robi jedno( minimum 1 cm standard 1,5-2cm a szef wylicza z grubości 8mm) dodatkowo jak mają gorszy dzień a takowy mieli jeden u mnie tynki wynoszą wiaderkami a naddatki lecą ... nie wspomnę o sporej ilości poprawek to co od razu znalazłem a i dalej wychodzą. Może miałem pecha może nie..... (jedynie co mogę polecić to ich ekipa od wylewek ...konkretne chłopaki )
    Fakt u mnie tez był spory chyba jak pamietam 800 kilowy naddatek a sciany jak to stwierdził szef na pomiarze ideał. No moze oprócz jednej ściany ok4 m2 która miała Max 1 cm krYwizny. Wiec ten naddatek wydaje mi sie za duży.
    Po samym tynkowaniu byłem rozczarowany a to przez to ze sam właściciel zachwalał jak to pięknie i idealnie robią. Dodatkowo fakt ze zatynkowali ok 50 puszek od prądu przebrał miarkę. Na szczęście kiedy przyjechałem z pracy po ok tygodniu tynk nie był jeszcze wyschnięty i widać było gdZie sa puszki.
    I tu plus.
    . Właściciel zaoferował ze znajda puszki i poprawia co mi sie nie podoba. Po ochłonięciu nie skorzystałem i sam puszki odkułem, jakies tam niedociągnięcia były ale uświadomiłem sobie ze zbyt dużo oczekiwałem a to przecież były tynki a nie gładź. Cena była dość wysoka w porównaniu do konkurencji a doliczając jeszcze naddatek nawet bardzo wysoka. Teraz z perspektywy czasu moge ich polecić, widziałem od tamtej pory kilka wykonanych tynków gipsowych innych firm i moje jednak były najlepiej wykonane.
    Trzeba sobie uświadomić ze nigdy tynk gipsowy nie bedzie zrobiony jak gładź.

Lider FORUM (min. 2800) Avatar mother_nature
    2

Domyślnie

No to chyba jakiegoś pecha mieliście, że tak ględzicie.
    Owszem, u mnie też były pogrubienia, ale liczyliśmy się z tym, bo ściany perfekcyjne nie były. Puszki idealnie obrobione i odkute zatyczki, a ściany gładkie, tak że gładzi już nie kładziemy. Kierbud jak zobaczył te tynki, to się nachwalić nie mógł.
    I rozmawialiście zapewne z kierownikiem, nie właścicielem
    W piątek robią u mnie wylewki.
    "Niedbałym dwa razy płacisz" - Inwestor

Dziennik budowy Z 7 własnymi ręcami

Strona 182 z 182

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia