dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 42 z 214
Pokaż wyniki od 821 do 840 z 4265
  1. #821

    Domyślnie Re: geodeta Maciej Ćwiek

    dzień dobry.
    Nazywam sie Maciej ćwiek i jestem tym geodeta wywołanym do odpowiedzi. zawsze trzeba patrzeć z wielu stron zanim sie komuś cos zarzuci. Państwo zmieniali wstępny projekt podziału 3 razy tzn 3 razy składałem do gminy wstępny projekt. W zeszłym roku przerobiłem ok 300 operatów w tym kilka naprawdę sporych. Nie mogę niestety zatrudniając 3 osoby w firmie cackać się z klientami , którzy nie mogą się dogadać z własną rodzina co do przebiegu proponowanej Lini podziału, teraz podział jest w decyzji i wszystko się kończy. Jeżeli ktoś "spadnie " z kolejności zleceń to potem trochę trwa zanim się wskoczy znowu. I jeszcze jedno- nigdzie nie wyjeżdzałem dłużej niz na 3 dni. A telefony zawsze odbierałem.
    Maciej Ćwiek

  2. #822

    Domyślnie

    Cześć.
    Jeżeli ktoś potrzebuje to mogę polecić kominkowego
    Szybko, dokładnie i w miarę tanio
    Pan Mirek --> 501691537

    Tutaj linki do zdjęć z realizacji:

    http://www.ifb.pl/dandys/dandysbudowa274.html
    http://www.ifb.pl/dandys/dandysbudowa275.html

  3. #823

    Domyślnie

    CZARNA LISTA

    Wiesław Lasoń tel. 0507-462-089 facet jest z Trzebini.
    USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE WIESŁAW LASOŃ FIRMA ŚWIADCZY USŁUGI Z ZAKRESU -MALOWANIE -GŁADZIE GIPSOWE -ŚCIANY MUROWANE ORAZ Z PŁYT GK -GLAZURA
    Zpewnial ze wejdzie na budowe za dwa tygodnie bo wtedy konczy rozpoczeta budowe , cena byla ustalona.W ciagu tego czasu dzwonilem trzy razy upewniajac sie ze sie nie rozmyslil ,ale zapewnial ze jak sie umawia to nigdy nie zmienia zdania .Wszystko bylo dopracowane , po nim wchodzil elektryk , hydraulik i tynkarze.Dzien wczesniej potwierdzilem spotkanie i potem niespodzianka.W dzien rozpoczecia robot facet nie odbieral i wkoncu wylaczyl telefon.Czekalem na goscia dwie godziny myslac ze moze bateria mu padla.Na drugi dzien odebral i poinformowal mnie ze ma inna robote i ze nie bedzie u mnie robil. Tak wiec CZARNA LISTA
    Nyno

  4. #824

    Domyślnie Parkiety - Rafal Pląder (Krakow i okolice)-CZARNA LISTA

    Przestrzegam wszystkich zainteresowanych parkietem przed firma

    P.H.U Rafał Pląder działającą w okolicach Krakowa.

    Facet jest strasznym fuszerem i nie ma za bardzo pojecia o tym co robi, a jego uczciwośc pozostawia wiele do życzenia.

    U mnie położyli parkiet na nie zagruntowanej wylewce i sie odkleił. P. Pląder na poczatku zapewniał mnie, ze usterke usunie, ale po pewnym czasie przestał odbierac telefony.

    Od innych osób również słyszalem b. niepochlebne opinie na jego temat.

  5. #825
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    tkrz

    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    4

    Domyślnie

    Do BIAŁEJ LISTY dopisuję wykonawców tynków maszynowych, Panów Kaźmierczyka i Żmudę, praca solidna i terminowa przy umiarkowanych jak na krakowskie warunki stawkach cenowych.
    Zainteresowanym podaję numer telefonu do Wykonawcy: +48 722 315 161
    Serdecznie polecam!

  6. #826

    Domyślnie

    nie mogę znaleźć na liście kogoś od drzwi wewnętrznych, czy jest ktoś zadowolony cena/jakość i mógłby polecić z czystym sumieniem??

  7. #827
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Mymyk_KSK
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.364
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    79

    Domyślnie

    Cytat Napisał mathiasso
    nie mogę znaleźć na liście kogoś od drzwi wewnętrznych, czy jest ktoś zadowolony cena/jakość i mógłby polecić z czystym sumieniem??
    chodzi Ci o zrobienie drzwi (stolarstwo) czy montaż gotowych?
    jesli o montaż gotowych to p. Duda jest dobry cenowo i fachowo (z jego usług korzystał też bodajże dada_krk i był zadowolony), jesli o zrobienie to eug-mar z pcimia - byli polecani na FM, my akurat nie skorzystaliśmy bo jednak cena była dla nas za wysoka (choć "na tle" wypadała nieźle )

  8. #828

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mymyk_KSK
    Cytat Napisał mathiasso
    nie mogę znaleźć na liście kogoś od drzwi wewnętrznych, czy jest ktoś zadowolony cena/jakość i mógłby polecić z czystym sumieniem??
    chodzi Ci o zrobienie drzwi (stolarstwo) czy montaż gotowych?
    jesli o montaż gotowych to p. Duda jest dobry cenowo i fachowo (z jego usług korzystał też bodajże dada_krk i był zadowolony), jesli o zrobienie to eug-mar z pcimia - byli polecani na FM, my akurat nie skorzystaliśmy bo jednak cena była dla nas za wysoka (choć "na tle" wypadała nieźle )
    dzięki wielkie, zaraz sobie poszukam tych firm, a co do drzwi to obojętne czy stolarz czy gotowe byle dobre były

  9. #829
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    tkrz

    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    4

    Domyślnie

    Pozwolę sobie polecić jeszcze bardzo dobrych Wykonawców ocieplenia poddasza oraz regipsów - Panów Ważydrągów. Terminowość - co do godziny, jakość - bez zastrzeżeń. Dla zainteresowanych podaję numer telefonu do Pana Piotra Ważydrąga: +48 791 999 330. Bardzo polecam, w 100% BIAŁA LISTA.

  10. #830

    Domyślnie

    biała lista:

    tynki wewnętrzne: p.Paweł Kozyra - tel. 505 090 404, www.mastersystem.pl
    miło, szybko, sprawnie, dobrze

  11. #831

    Domyślnie

    Witam.

    Do Bardzo Białej Listy dopisuję firmę Balkon System, której właścicielem jest Pan Sobociński.
    Robili u mnie balustrady balkonowe (drewniane).
    Balustrady są super - dokładnie takie jak chciałem, do pracy ekipy która je montowała nie mam żadnych zastrzeżeń, zlecenie zostało wykonane w terminie określonym w umowie.
    Namiary można znaleźć na ich stronie www.balkonsystem.pl

    Pozdrawiam - jankos

  12. #832

    Domyślnie

    Cytat Napisał OGC
    Cześć.
    Jeżeli ktoś potrzebuje to mogę polecić kominkowego
    Szybko, dokładnie i w miarę tanio
    Pan Mirek --> 501691537

    Tutaj linki do zdjęć z realizacji:

    http://www.ifb.pl/dandys/dandysbudowa274.html
    http://www.ifb.pl/dandys/dandysbudowa275.html
    A jak z cenami u niego?

    Chcę mieć kominek w cegle - wyszło, że drogo będzie i zdecydowałam się na razie na zamontowanie wkładu, obudowanie pod tynk i pomalowanie, więc najprościej jak się da, a za rok-dwa obuduję. Wyceniał mi Klima-Kom - no i trochę odrzuca mnie to, że nie mogę sobie sama kupić wkładu (nawet identycznego, jaki on poleca, jeśli znajdę taniej, bo tak), no i wycena chyba też duża. A czas goni.

    Polecam nadal Aqua - po drugim etapie jesteśmy, szybko i ładnie - wylewki też mi robili. Podsumuję ich, jak już zacznie wszystko działać, ale póki co ok.

  13. #833

    Domyślnie

    Cytat Napisał dada_krk
    Cytat Napisał oola
    szukam ekipy do tynków wewnetrznych (maszynowych, cementowo-wapiennych), tych, co wczesniej byli polecani (p.Żmuda, p.Sarga, p.Krzysztof) juz obdzwoniłam, maja dalekie terminy. jeśli ktos ma kogoś do polecenia, to prosze o pomoc.
    Czy probowalacs pana Roberta Pilcha ?
    pzdr
    dada_krk
    Ja również proszę o namiary do Pana od tynków.

  14. #834

    Domyślnie

    Cytat Napisał anulawasz
    Cytat Napisał dada_krk
    Cytat Napisał oola
    szukam ekipy do tynków wewnetrznych (maszynowych, cementowo-wapiennych), tych, co wczesniej byli polecani (p.Żmuda, p.Sarga, p.Krzysztof) juz obdzwoniłam, maja dalekie terminy. jeśli ktos ma kogoś do polecenia, to prosze o pomoc.
    Czy probowalacs pana Roberta Pilcha ?
    pzdr
    dada_krk
    Ja również proszę o namiary do Pana od tynków.
    Mogę polecić mojego tynkarza, wykonał mi tynki gipsowe i cementowo-wapienne - robota pierwsza klasa. Tynki zrobili równiuteńko, a wychodząc wszystko po sobie dokładnie posprzątali. Piotr Śliwa - 0783094608.
    Sprzedam bloczki fundamentowe.

  15. #835

    Domyślnie

    Cytat Napisał Blutka
    Cytat Napisał OGC
    Cześć.
    Jeżeli ktoś potrzebuje to mogę polecić kominkowego
    Szybko, dokładnie i w miarę tanio
    Pan Mirek --> 501691537

    Tutaj linki do zdjęć z realizacji:

    http://www.ifb.pl/dandys/dandysbudowa274.html
    http://www.ifb.pl/dandys/dandysbudowa275.html
    A jak z cenami u niego?

    Chcę mieć kominek w cegle - wyszło, że drogo będzie i zdecydowałam się na razie na zamontowanie wkładu, obudowanie pod tynk i pomalowanie, więc najprościej jak się da, a za rok-dwa obuduję. Wyceniał mi Klima-Kom - no i trochę odrzuca mnie to, że nie mogę sobie sama kupić wkładu (nawet identycznego, jaki on poleca, jeśli znajdę taniej, bo tak), no i wycena chyba też duża. A czas goni.

    Polecam nadal Aqua - po drugim etapie jesteśmy, szybko i ładnie - wylewki też mi robili. Podsumuję ich, jak już zacznie wszystko działać, ale póki co ok.
    Za całość dałem 6kPLN (wkład; elementy marmurowe i drewniane; pierdoły typu rura spiro, przepustnica, wełna, płyty KG; robota). Wkład sobie mogłem sam kupić, ale dał mi cenę taką jak ja bym kupił no i potem sprzedał z usługą na 7%.

  16. #836

    Domyślnie

    Witam !
    Czy macie jakiś dobrych parkieciazy godnych polecenia
    Pozdrawiam

  17. #837

    Domyślnie Przstrzegam przed nieuczciwa firma

    Uwaga przestrzegam przed nieuczciwa firma ExpresBud Krzeczow K Lubnia.Przemyslaw Kutryba.Zlecilam im wykonczenie domu,wszystko bylo dobrze az do momentu pobrania zaliczki.Nie dajcie sie nabrac na Usmieszki i jacy to oni sa swietni .Po otrzymaniu zaliczki zaczelu\y sie problemy.Az calkiem zabrali sprzet i tyle ich widzial.Ani nie wykonczony dom ani pieniadze do zwrotu.Sa aroganccy i chamscy jak che sie cos wyegzekfowac.Robia sobie kpiny i czuja sie bezkarni.Jezelimktos mial znimi do czynienia to prosze o kontakt.Dzialaja Wieliczka,Krakow Okolice.

  18. #838
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Mymyk_KSK
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.364
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    79

    Domyślnie

    Cytat Napisał waldi08
    Witam !
    Czy macie jakiś dobrych parkieciazy godnych polecenia
    Pozdrawiam
    pan Kasprzyk, gdzieś zza Dobczyc jest, robił u nas 2 lata temu - parkiecik miodzio i cenowo było całkiem nieźle. Podawałam namiary - gdzieś na liście są - ale gdybyś nie mógł znaleźć to postaram się odszukać w papierach.

  19. #839
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Cytat Napisał waldi08
    Witam !
    Czy macie jakiś dobrych parkieciazy godnych polecenia
    Pozdrawiam
    Mamy. Ghost34 z Forum.

  20. #840

    Domyślnie

    Poradzcie gdzie w Krakowie lub okolicach kupić drzwi wewnętrzne i zewnętrzne niezbyd drogie a dobre.
    Interesują mnie sklepy jak i drobni stolarze.
    Dzięki.

Strona 42 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony