dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 127 z 214
Pokaż wyniki od 2.521 do 2.540 z 4265
  1. #2521

    Domyślnie

    Witam ja polecam firmę REM-MAL z powiatu suskiego. Generalnie zajmują się wszelkimi robotami wykończeniowymi ale nie tylko. U mnie ocieplali poddasze, wykańczali komin tynkiem strukturalnym, ocieplali jaskółki od zewnątrz przed pokryciem dachowym. Naprawdę solidnie robota zrobiona a do tego pilnowali roboty nie ociągali się i nie musiałem po nich sprzątać. Z tego co wiem to działają w powiecie: suskim, myślenickim, wadowickim i w południowej części Krakowa. Aha zapomniałem dodać, że prawdopodobnie mają wolny termin w tym roku bo jakaś robota za granicą im niespodziewanie wyleciała. Polecam kontakt 660463689
    Ostatnio edytowane przez mrmeX ; 20-11-2011 o 18:23

  2. #2522
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozien Zobacz post
    u mnie zakończono ocieplenie, podbitkę i tynkowanie elewacji i uważam że zrobiono to bardzo przyzwoicie, jeśli ktoś szuka ekipy to na priv. mogę wysłać namiary, chłopaki są z północy Krakowa z tego co wiem to robią też inne rzeczy. Jeśli chodzi o elewacje to śmiało polecam. Zdjęcia u mnie w dzienniku budowy do oglądnięcia.
    A gdzie dziennik ?

  3. #2523
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar bradykardia1
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    147

    Domyślnie

    Cytat Napisał Edyta M Zobacz post
    A gdzie dziennik ?
    w profilu

  4. #2524
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał bradykardia1 Zobacz post
    w profilu

  5. #2525
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Basia_KRK
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.527
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    270

    Domyślnie

    A ja polecam wypożyczalnię sprzętu budowlanego - http://www.wsbe.krakow.pl - pożyczaliśmy odkurzacz przemysłowy. Wszystko dostępne od ręki i dobre ceny

  6. #2526
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    robbal

    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    gm. Niepołomice
    Kod pocztowy
    32-005
    Posty
    21

    Domyślnie

    witam. przeszukałem kilkanaście stron tego tematu ale nie znalazłem dużo informacji jakie mnie aktualnie interesuja. na wiosnę zaczynam rozbudowę/dobudowę domu - poszukuje zatem namiarów na sprawdzone ekipy budowlane, które potrafią postawić dom od fundamentów po dach oraz równocześnie na majstra/fachowca który z pomocnikiem lub dwoma - i mną potrafiłby zalać fund i postawić ściany, wylac płyte itd.- gdyż staram się znaleźć kompromis między szybkością budowania domu a kosztem. mam namiary na kilka ekip -podobno dobrych ale chcę porównać oferty . aha budowa w gminie niepołomice

  7. #2527
    ELITA FORUM (min. 1000)
    redpradnik

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    1.401
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    20

    Domyślnie

    Cytat Napisał pam Zobacz post
    A bramę wjazdową też zrobią?
    Ale oni sa od kostki nie od metaloplastyki
    Ale polecalem tez goscia od bramy jak bys potrzebowal

  8. #2528

    Red face

    Cytat Napisał kielo Zobacz post
    Witam wszystkich.Szukam dobrego producenta od barierek ze stali kutej na balkon na zewnątrz w okolicach Nowego Targu, Myślenice,Jordanów,Limanowa.Może jest ktoś na forum kto korzystał lub zna kogoś takiego.Z Góry Dzięki za odpowiedz
    Polecam Ci
    http://www.kowalstwo-wrona.pl/index.php?idp=1
    U mnie montowali balustrady- ocynk malowane na czarno . Trochę czekałem na termin ale było warto ))
    Pozdrawiam !

  9. #2529
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie już mi przeszło

    Post dotyczący oferty wykonawcy na Allegro i zamieszczenie fotki z mojej pracy jako swojej usunąłem na prośbę zainteresowanego.

    Sprawa załatwiona polubownie i mam nadzieję że w przyszłości już nie zaistnieje taki incydent. A że chodziło tylko o fakt bezprawnego publikowania zdjęcia a nie jakości oferowanych usług o których nic mi nie wiadomo wiec post usunąłem na zasadzie - a przeszło już mi...

    Jednoczesnie życzę Zainteresowanemu dużo klientów - rynek usług budowlanych jest tak duży że dla wszystkich znajdzie się miejsce bez zbędnej walki z Konkurencją.
    Ostatnio edytowane przez Rom-Kon ; 06-03-2012 o 12:39
    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  10. #2530
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Zbigniew100
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    5.440
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Ostatnio edytowane przez Zbigniew100 ; 26-08-2012 o 11:08

  11. #2531
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Rom - Kon dobra robota ....... oszustow trzeba tepic ......
    Podoba mi sie ten fragment " posiadamy bogate doswiadczenie i referencje " ...... a te referencje to pewnie od Ciebie

  12. #2532
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    eniu

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Rogożno
    Kod pocztowy
    64-610
    Posty
    8.661

  13. #2533
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    anjam

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    7

    Domyślnie Uwaga na firmę alterm !!

    Witam! Przestrzegam przed firmą ALTERM z Krakowa (siedziba Niepołomice), Pan Mariusz się tu udzielał na forum swego czasu jako "fachowiec" od kominków..
    Człowiek jest niesłowny, niesolidny, niedotrzymuje terminów..ale to jeszcze nic. Pan unika naprawy kominka, po nieudolnym montażu obudowy kamiennej. Kamień po prostu odpadł, odparzył się po 2 tygodniach palenia w kominku. Pan nie kwapi się do jego naprawy, miał przyjechać najpóźniej do 26.11- sam ustalił taki termin (zgłosiliśmy mu to 10.11), tłumaczy, że ma dużo pracy i żeby go zrozumieć!!! Unika także podpisania reklamacji twierdząc, że obecnie przebywa poza miastem. Zainteresowanych proszę o kontakt na PW, mam zdjęcia.

  14. #2534
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    coju

    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    1

    Domyślnie

    Z całą pewnością nie zgadzam się z ta opinią. Pan Maj wraz ze swoja ekipą od lat instaluje piony wod-kan oraz centralnego ogrzewania w moich nieruchomościach w Krakowie i działają bez zarzutu, co więcej w sytuacji jakichkolwiek problemów z kotłem grzewczym np. regulacja po okresie grzewczym i przed okresem grzewczym są na każde wezwanie, kontakt bardzo miły, pomocny i fachowy. Nie zgadzam się z powyższą z całą pewnością jednostkową opinią i polecam z całą odpowiedzialnością Zakład Instalacji Sanitarnych Marka Maja.

  15. #2535
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar dwiemuchy
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    okolice Krakowa
    Posty
    668
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał coju Zobacz post
    Z całą pewnością nie zgadzam się z ta opinią. Pan Maj wraz ze swoja ekipą od lat instaluje piony wod-kan oraz centralnego ogrzewania w moich nieruchomościach w Krakowie i działają bez zarzutu, co więcej w sytuacji jakichkolwiek problemów z kotłem grzewczym np. regulacja po okresie grzewczym i przed okresem grzewczym są na każde wezwanie, kontakt bardzo miły, pomocny i fachowy. Nie zgadzam się z powyższą z całą pewnością jednostkową opinią i polecam z całą odpowiedzialnością Zakład Instalacji Sanitarnych Marka Maja.
    "To mówiłem ja, Jarząbek - trener pierwszej klasy"

  16. #2536
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    barbi1972

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    krakow
    Kod pocztowy
    31-621
    Posty
    64

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozien Zobacz post
    u mnie zakończono ocieplenie, podbitkę i tynkowanie elewacji i uważam że zrobiono to bardzo przyzwoicie, jeśli ktoś szuka ekipy to na priv. mogę wysłać namiary, chłopaki są z północy Krakowa z tego co wiem to robią też inne rzeczy. Jeśli chodzi o elewacje to śmiało polecam. Zdjęcia u mnie w dzienniku budowy do oglądnięcia.
    Witam-jesli mozna to prosze na namiar na ta ekipe _budujemy pod krakowem, moj adres: [email protected]
    dziekuje,
    Barbara

  17. #2537
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    barbi1972

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    krakow
    Kod pocztowy
    31-621
    Posty
    64

    Domyślnie

    Cytat Napisał rafslusarczyk Zobacz post
    hej dawno tu nie gościłem
    mogę ci polecić Hydraulika
    Witam,to ja tez poprosze namiar na pana hydraulika-moj [email protected]--------
    dzieki
    Barbara

  18. #2538
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    barbi1972

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    krakow
    Kod pocztowy
    31-621
    Posty
    64

    Domyślnie

    Witam to i ja poprosze o namiary na specjalistow,beda mi bardzo potrzebni na wiosne-a,ze sprawdzeni to warto sie do nich odezwac- moj adres:[email protected]
    dziekuje i pozdrawiam
    Barbara

  19. #2539
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    barbi1972

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    krakow
    Kod pocztowy
    31-621
    Posty
    64

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mozarcik Zobacz post
    Nie ma sprawy, Podaj tylko, którzy fachowcy Cię interesują i prześlę info na priv (P.S. Najwcześniej po 8 listopada, jestem za granicą i nie mam tu namiarów na wszystkich Panów wykonawców).
    witam-to porosze o namiar na elektryka i instalatora wod-kan a i reszta "przetestowanych" fachowcow jest mile widziana,moj adres:[email protected]
    dziekuje i pozdrawiam
    Barbara

  20. #2540

    Domyślnie

    Witam
    Gdyby ktoś poszukiwał firmy od blatów kuchennych kompozytowych to

    CZARNA LISTA ku przestrodze dla innych, proszę trzymać się z daleka od firmy Art -blat z Krakowa - Marcin Camppo. Blaty wykonują z kawałków posklejanych różnej grubości płyt.

    BIAŁA LISTA polecam firmę Adartt - Robert Sroka - Czernichów /okolice Krakowa. Kontakt - Pan Staszek Szostak.
    Solidni i terminowi. Mamy nowy blat wykonany właśnie przez tę firmę jest przepiękny, wykonany bezspoinowo, bez żadnych łączeń, solidnie i estetycznie.
    Z czystym sumieniem polecam.





Strona 127 z 214

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony